18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesor Bugusław Wolniewicz o islamie

m-a_r-i_u-s_z • 2010-05-11, 18:16
Dobrze mówi!!!


kucopony

2010-05-11, 20:31
raczej źle bo ludzie ci którzy robią ataki terrosrystyczne to sa ludzie z AL-KAIDY więc zwykły muzułmanin którymieszka w polszy to raczej normalny człowiek każdego trzeba szanować nie zależnie jakim jest

bojan

2010-05-11, 20:31
@Pojar - Albo Pan uogólnia i wtedy: "Rodzina Radia Maryja - To mi wystarczy" oraz "Wszyscy muzułmanie to terroryści".
Albo Pan nie uogólnia i wtedy: "Budujmy meczet" oraz "dajmy głos też Radiu Maryja".

Bo zakładanie, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści, ale już sama przynależność do Rodziny Radia Maryja jest powodem "wystarczającym" (do czegokolwiek*) to schizofrenia.



*np. do bycia chrześcijaninem, bo np. Wolniewicz jest Ateistą, akurat :D

oksi89

2010-05-11, 20:33
Sam jestem przeciwny muslimom w Europie. Polska niech się przed tym broni porządnym prawem imigracyjnym.

Ale ten profesorek ma nasrane w głowie.

Pan_Dawid

2010-05-11, 20:35
mądry człowiek z wartościowym i nie zmanipulowanym przekazem to rzadkość w TV , z przyjemnością to obejrzałem ;)

coś w tym jest, albo napie**alamy muzulmanow i wysylamy wiecej wojska albo budujemy im meczety... w sumie jak teraz maja u nas stacjonowac amerykanskie wojska to juz rozumiem po co araby tak sie mobilizuja i buduja swoje swiatynie ;DD

Ichabod Crane

2010-05-11, 20:39
Dziadek jest "odrobinę" walnięty, ale ma trochę racji. Cały świat stara się cholernie dogodzić wszelakim mniejszościom, czy to narodowym czy religijnym.
Budujemy im świątynie, dajemy przywileje, pozwalamy im postawić pie**olone budki z hot-dogami. A oni jak nam odpłacają? Na bliskim wschodzie za posiadanie biblii odetną ci łeb i pokażą to w TV. Jebniesz murzyna - przestępstwo na tle rasowym.

Wszyscy równi? Wszyscy ch*jowi...

daf098

2010-05-11, 20:39
Już się zapomniało dziadziowi jak się krucjaty przeprowadzało i ogniem do własnej religii nakłaniało! Kto wtedy był terrorystą ? :)

kurtz333

2010-05-11, 20:47
Faktycznie chyba na starość mu się coś poprzewracało w głowie. Jak logik i osoba zajmująca się semantyką może wypowiedzieć zdanie, że wszyscy terroryści to muzułmanie? Przykro słuchać.

Do...........io

2010-05-11, 20:52
Profesor ma racje gdyby nadrzedł czas wojny np u nas a oni już by tu osiedli zabijali by nas bez cienia skruchy przecież
REligia im nakazuje Zabijać w takim czasie, bo będą wtedy bliżej swojego boga

wredna

2010-05-11, 20:53
dziadek trochę szurnięty ale ma trochę racji . Muzułmanie nie pozwalają budować w swoich krajach np. kościołów ale na obcej ziemi chcą mieć meczety

timmy77

2010-05-11, 20:59
Cyganów od ch*ja tu łazi, w Poznaniu co nie wyjdę to pełno tego plugastwa żebrze zamiast się do roboty wziąć i jeszcze tych pie**olonych Kebabów nam brakuje

KutasowyDeser

2010-05-11, 21:08
k***a, jak ja bym chciał, by ktoś z turbanem na głowie i "terrorystycznych szmatach" wbiegł tam do studia z atrapą bomby krzycząc ALLAH AKBAR! Dziadek by się osrał i zawału dostał xD.

Tematu komentował nie będę, bo mam mieszane myśli.

5:00

Kod:
Art. 35.

   1. Rzeczpospolita Polska zapewnia obywatelom polskim należącym do mniejszości narodowych i etnicznych wolność zachowania i rozwoju własnego języka, zachowania obyczajów i tradycji oraz rozwoju własnej kultury.

   2. Mniejszości narodowe i etniczne mają prawo do tworzenia własnych instytucji edukacyjnych, kulturalnych i instytucji służących ochronie tożsamości religijnej oraz do uczestnictwa w rozstrzyganiu spraw dotyczących ich tożsamości kulturowej.


Dziadek, konstytucja to konstytucja (jest jaka jest, ale jest).

axtxn

2010-05-11, 21:11
A hitler jaką religie wyznawał?
Niech się PAN PROFESOR jebnie sie w dekiel. Niech podbiegnie do niego mały chłopczyk z okrzykiem allah akbar

Krzysztof_Jarzyna

2010-05-11, 21:12
Prof. Nowak ma te swoje jazdeczki ale generalnie ma duzo racji w tym temacie.

Hary2010

2010-05-11, 21:13
Polska dla Polaków..Ziemia dla ziemniaków.

Sundowner

2010-05-11, 21:14
Dziadek dziadkiem, ale ona niech się k***a liczyć nauczy, bo jej ten meczet w domu zaczną budować.