18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesor Bugusław Wolniewicz o islamie

m-a_r-i_u-s_z • 2010-05-11, 18:16
Dobrze mówi!!!


ummagumma

2010-05-11, 22:27
slepygdz napisał/a:

Troche pie**olenie ze każdy muzułmanin jest zły bo jest terrorystą itp. To amerykańce ich tak wykreowali i stworzyli terroryzm i to ich trza zaj***ć :)



"Ameryka też się sypie, to osobny rozdział" :amused:

seams

2010-05-11, 22:33
Swoja drogą dziennikarze też są nieprzygotowani, ustawieni na jedną opcję bo wiadomo, sterowani z góry ;)

dorianxx

2010-05-11, 22:36
Nasuwa mi się jeden wniosek.

Smiejecie się z Radia Maryja a tu widze szerokie poparcie dla profesorka, który można powiedzieć jest rezydentem RM.

Co do jego stanowiska - jest tępakiem!
Jak smie nazywać się profesorem. Jest rasistą i zj***nym konserwatystą, do tego katol. Zero tolerancji i podstawowych informacji o świecie.
Zamachy na WTC, w Madrycie czy też w UK to nie wina ani jednego muzułmanina!

Co do stawiania meczetu, mam sceptyczne zdanie, ale skoro nie chcecie ich u siebie to tylko zaostrzyć prawo imigracyjne oraz socjalke.

WBUJ1987

2010-05-11, 22:37
Do wszystkich zwolenników równości i przeciwników kościoła katolickiego:

1. Gdybyśmy my chcieli wybudować kościół w kraju muzułmańskim to pewnie poobcinano by nam głowy :) ale ok równość istniej :) tylko że demokracji u nich niema bo kobiety jeżdżą w przyczepie i są lane przez chłopa jak leci, bardziej koze niz kobiete szanują .
2. Bryzgacie gównem po kościele a co niedziele pewnie do niego chodzicie. Księża są narażeni w szczególności na opinie spoleczną, jezeli pojawi sie ksiądź pojeb to media tylko o tym mówią jakby wszyscy księża byli jakimiś pojebami.....
3. Wartości takie jak narodowość i wyznanie giną, Ja sam zaczynam patrzeć na kościól i na to że jestem polakiem negatywnie, dlaczego? przez mohery, rydzyka i wkurzajacych staruszkow oraz przez rząd i cyrki w polityce..... ale ludzie nasi dziadowie walczyli, przelewali krew za siebie, za polske za nas w imię kościola a my to tak rozpie**alamy.
4. NIemam nic do murzynow, chinczykow czy innych nacji ale do tej religii mam bo ta religia mowi zabijaj niewiernych czyli nas. Powinniśmy się bać. Dobrze ze są tacy ludzie jak ten Profedor, ktorzy są znawcami w swojej dziedzinie.

mackie

2010-05-11, 22:38
Wolniewiczowi brakuje piątej klepki, to fakt, ale to nadal najtęższy łeb w IF UW i najlepszy spec w swojej dziedzinie. Co z tego że wypowiadał się w RM? Tylko tam go zapraszali i pozwalali mówić to co miał do powiedzenia. Wikipedyści nie doczytali pewnie że jest zdeklarowanym agnostykiem. na youtubie są fragmenty jego seminarium z zeszłego roku. polecam. tutaj całość: http://chomikuj.pl/sabbatai/Programy+o+tematyce+filozoficznej/prof.+Wolniewicz-+Wyk*c5*82ad+na+UW

matifarmer

2010-05-11, 22:39
Ja pie**ole co za wypowiedzi, prawie wszystkie na nie, zj***ne, dzieci i mohery się wypowiadają. Są jednak tacy co rozumieją równość wyznania i dostępu do własnych poglądów. I mnie to wk***ia, "Arabowie to są brudasy" hahahaha , my prędzej niż oni, a to że mają zajebistą piaskownicę, mówi jak bardzo są oni inteligentniejsi od nas że potrafią tam wyżyć . To straszne, że wy dzieci jesteście tacy nie otwarci na świat. Robi się u nas nowy pogląd totalitarny jeśli mogę tak to nazwać, tak jak w Niemczech-nazizm a Rosia-komuna, ciekawi mnie jak to będzie się nazywać u nas, .... Czas pokaże mam nadzieje że zmądrzejcie, a ja tego nie zobaczę za życie .

RocknRolla

2010-05-11, 22:46
Koran nie nakazuje im zabijać i rozbijać samolotami po okolicy, to wszystko wina ortodoksyjnego odłamu religijnego ludzi którzy źle interpretują ich pismo święte i zbierają nieświadome owieczki, można to nawet nazwać swego rodzaju sektą.

@up: to że są w stanie wyżyc w ich kraju, nie oznacza, że są inteligentniejsi, po prostu się przystosowali :}

Desmond

2010-05-11, 22:55
Też kiedyś byłem tolerancyjny, otwarty na inne kultury, itp. A potem wyjechałem do Anglii i zetknąłem się z tymi brudasami. To trzeba samemu zobaczyć, inaczej można się tylko pomądrzyć przed monitorkiem jak to źle, że jesteśmy tacy ble dla biednych sraczkowatoskórych.

davido69

2010-05-11, 22:55
Niewielu ludzi wie ale Polska jest naczystszym rasowo krajem w Europie. To jest moim zdaniem dobra rzecz. Mam prawo tak twierdzic poniewaz teraz mieszkam w Londynie, i z tego co ja tutaj widze to szczerze nie zyczyl bym sobie takiego syfu smrodu i brudu w naszej ojczyznie Polsce. Ci ludzie to odrazajace brudasy ktorzy strasznie sie lasza do polek. Jedza rekoma, ale przed posilkiem do WC (wogole nie uzywaja papieru toaletowego) podmywaja sie rekoma. Wyobraz sobie ze oni wszyscy jedza z jednej miski albo jak podaja Ci dlon. Z mordy kazdemu wali jak z dupy. A rzadko kidy sie moga myc...

Jak [rzyjechalem do Londynu to bylem bardzo pozytywnie nastawiony do innych religi nacji i ogolnie roznorodnoci, lecz wraz z poznawaniem ludzi zmienilem poglady na rasistowkie.

To Ci co niewiedza nic o nich sa glupi i chca ich w Polsce. Mam nadzieje ze MOJA OJCZYNZA nie zejdzie na psy... POLSKA DLA POLAKOW!!!

teken

2010-05-11, 22:58
Dobrze koleś gada. Ale teraz mamy przewagę chrześcijan. A dlaczego ? Bo zrobili oni kiedyś inwazję. To samo dzieje się teraz. Jak nazwać misje w Afryce ? Normalna inwazja "Pomożemy wam, ale wysłuchajcie nas". Na tym to polega i nie ma w tym żadnej bezinteresownej pomocy. Chrześcijanie czy katolicy w ten sposób po prostu podbijają kolejne tereny.

Ra...........og

2010-05-11, 23:00
RZODKIEW :!:

inaczej nie da się tego co napisaliście skomentować :roll:

smokey

2010-05-11, 23:04
Niech wypie**alają z Polski te j***ne dzikusy ,co się dzieje w Francji albo Belgii sami pie**oleni islamisci w Europie domagają się meczetów i innych gówien a u siebie to łby odcinają za przeżegnanie się,widziałem na hardzie co robia te k***y w turbanach ,jeszcze troche to i w Polsce tak będzie

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-05-11, 23:25 ]
4.5. ...jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

RocknRolla

2010-05-11, 23:09
Jestem jak najbardziej przeciwnikiem stawiania meczetów, bo zaraz ich tutaj się więcej zjedzie, ale pamiętajcie, że my mamy dresów, także jak wejdzie taki w nieodpowiednią uliczkę to pozwolę sobię zacytować "albo dostanie kose, albo wpie**ol". Poza tym cyganie się nimi zajmą, w końcu cyganów też mamy dużo i znając ich żyłkę do interesów nie chcą konkurencji.

Swoją drogą to jest właśnie problem unii europejskiej reklamuje równość i tolerancje rozdając przywileje jak niegdyś Polska szlachcie i jak to się skończyło, to chyba każdy wie. Każdy muzułmanin powinien, jak już tak bardzo chce do strefy euro, przebyć jakiś obóz wyrównawczy co go nauczy zasad panujących w danym państwie.

sfiroos

2010-05-11, 23:20
Wg mnie jak chcą, to niech przyjeżdżają, ale niech Polska zostanie Polską, niech się dostosują, a nie zmieniają Warszawę w drugi Kabul. Jak się nie podoba to niech wypie**alają.

Hellsmess

2010-05-11, 23:25
Dobrze gada - polać mu! Tolerancji się zachciało! Zalegalizujmy pedalstwo jeszcze i pedofilie! Konserwatyzm musi być, bo sami widzicie co się dzieje z tym krajem bez niego, młodsze pokolenia i tak już rozpuszczone. Wystarczy popatrzeć na gimnazjalistów. Ja uważam, że jeśli chodzi o wychowanie to nie ma jak solidny, ale sprawiedliwy wpierd*l, a jeśli chodzi o system moralny to katolicyzm jest odpowiedni. Jakoś kiedyś nie było tyle dzieci z ADHD i innymi głupotami! Trzeba krótko, twardo i sprawiedliwie. Jak będziemy sobie pozwalać na coraz większe odchyły, to będzie strach wyjść z domu niedługo. I nie mam nic do innych religii, bo w efekcie i tak wierzymy w tą samą przyczynę sprawczą, ale nie chciał bym mieć jak we Francji, gdzie po stłuczce samochodowej z Arabem, lepiej spieprzać, bo istnieje szansa, że przed żandarmerią przyjadą jego koledzy, a uwierzcie mi, widziałem takie akcje.

[ Komentarz dodany przez: Cthulhu: 2010-05-11, 23:29 ]
Też chcesz krawacik?