18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesor Bugusław Wolniewicz o islamie

m-a_r-i_u-s_z • 2010-05-11, 18:16
Dobrze mówi!!!


propagandzista

2010-05-11, 21:14
Profesor Wolniewicz jeździ o 17 we wtorki 125 z metra świętokrzyska :D

qbsol

2010-05-11, 21:15
Jestem ciekaw jakie mieli by miny jak my bysmy chcieli zbudowac u nich kosciol ...

'Som

2010-05-11, 21:21
Pan profesor Wolniewicz - Brawa dla niego, szkoda, że coraz mniej jest takich ludzi jak on.
Co tu dużo pisać, w pełni się z nim zgadzam.

LWMG

2010-05-11, 21:28
Więcej takich ludzi!

Uniquelo

2010-05-11, 21:35
Kolejny katol ktory uwaza swoja religie za najdoskonalsza i chetnie by zaj***li wszystkie inne religie oraz niewierzacych. Do tego typ moim skromnym typ nawet nie umie dobrze sie wyslowic oraz sie powtarza. "My nie umiemy sie zachowac? Co za glupoty pani opowiada" = "Wszyscy wyznawcy islamu to terrorysci" aha.

kruger08

2010-05-11, 21:37
@Pojar sp***alaj k***a z tego portalu bo zawsze pie**olisz takie glupoty ze zal mi czytac tego co probujesz przekazac

[ Komentarz dodany przez: Lashlo: 2010-05-11, 21:43 ]
No już, już. Nie krzyczymy. :glasku:

Mati_UTD

2010-05-11, 21:44
Dla tych którzy się z nim nie zgadzają :!:
Oto filmik


P.S. Obrońcy muzułmanów się k***a znaleźli :emo:

propagandzista

2010-05-11, 21:45
Uniquelo napisał/a:

Kolejny katol



Kompleks czy braki w edukacji...? To ateista pajacu.

Podgor

2010-05-11, 21:53
Ja bym wypie**olił wszystkich murzynów i brudasów, zostawił tylko tych którzy się urodzili w Polsce. W dupach im się poprzewracało.

Suka_Blyat

2010-05-11, 22:01
Panie profesorze sie mówi!
Co do tematu... to kuźwa jakbymy chcieli wybudować kościół u nich to by nam ten pomysł z głowy wybili i to dosłownie ;/
konstytucja chce byc za bardzo łaskawa dla innych a po cholere my jesteśmy tolerancyjni dla innych skoro inni są nietolerancyjni dla nas... j***ć władzę j***ć muzłumanów!

Lashlo

2010-05-11, 22:01
Podgor napisał/a:

Ja bym wypie**olił wszystkich murzynów i brudasów,


Na raz, czy pojedynczo?

Ci...........on

2010-05-11, 22:02
Ludzie, rozejrzyjcie się. Wy naprawdę nie widzicie tego wzajemnego podjudzania się? Chrześcijanom wmawia się że Islam jest be. Muzułmanom wmawia się że Chrześcijaństwo jest be. W ch*j proste, ale jakie efektywne! Wystarczy że znajdą się ludzie, którzy będą w stanie dopuścić się wielu okropieństw, wobec obu stron, i już i ci, i tamci będą gotowi skoczyć sobie do gardeł. Na koniec jeszcze powiem, że nie jestem za ŻADNĄ z obu stron, bo niestety tak się składa, że religia która za bardzo wpie**ala się do życia społeczeństwa jest zła, a takimi religiami są właśnie Chrześcijaństwo i Islam.


Tak btw to mówiąc religia wpie**alająca się do życia społeczeństwa miałem na myśli instytucje która za konkretnym wyznaniem stoi, bo muszę przyznać że wierzenia obu stron z założenia są całkiem zajebiste :-) .

ummagumma

2010-05-11, 22:11
przeczytałem kilka pierwszych komentarzy reszty mi się nie chciało bo widziałem tam jakąś głupią kłótnię, ale powiem jedno... nie wszyscy muzułmanie to terroryści ale wszyscy są debilami żyjącymi w średniowieczu pracowałem z wieloma muzułmanami i powiem jedno "MASAKRA" Ci ludzie żyją w w ogóle innym świecie i nie pie**olcie tu, że "polacy prostacy są nie tolerancyjni" sami jesteście polakami więc nie zachowujcie się jak ten idiota z youtube "polacyk***y" bo nie tolerancyjni są muzułmanie a nie my Ci "ludzie" maja sieczkę w głowie oni by zabili swoje własne dzieci jeśli chłopcy okazali by się gejami a dziewczynki były by nie posłuszne (w turcji własne rodziny zabijają okolo 600 dziewczyn do lat 18 rocznie za nie posłuszeństwo) Jeden Arab z którym pracowałem powiedział mi bez żartów, że jakby jego syn okazał się pedałem zabił by go w swoim kraju. Już nie wspominając, że traktują kobiety jak szmaty wiec kto tu k***a jest nie tolerancyjny ? Powiem jedno jak inny człowiek traktuje innego jak ścierwo to jednak coś jest nie hallo a takim ludzią chętnie bym powiedział "sp***ALAĆ Z EUROPY DO SWOJEGO DZICZU"

slepygdz

2010-05-11, 22:17
Troche pie**olenie ze każdy muzułmanin jest zły bo jest terrorystą itp. To amerykańce ich tak wykreowali i stworzyli terroryzm i to ich trza zaj***ć :)

k4...........z3

2010-05-11, 22:26
tak samo mnie wk***ia napie**alanie dzwonów kościelnych z samego rana jak darcie ryja muezina, więc bez różnicy - zamek z dzwonkami czy skład dywanów - wypędzić bydło, zamknąć, rozpie**olić, leczyć chorych, czytaj - wiernych. kiedy ludzie zrozumieją, że wszystkie magiczne wymysły to bujdy na resorach, które gdyby byłyby nieszkodliwe, to jeszcze pół biedy, ale one cofają w rozwoju całą ludzkość! cierpimy przez was, k***a, biedni umysłowo