18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Profesor Bugusław Wolniewicz o islamie

m-a_r-i_u-s_z • 2010-05-11, 18:16
Dobrze mówi!!!


KamykHC

2010-05-11, 18:26
Jakby nie patrzeć, to j***ni szmatogłowi są fanatykami religijnymi większymi, niż nasza armia moherów :-/

Feedo

2010-05-11, 18:47
Dobrze gada, dać mu placka!

Pojar

2010-05-11, 18:49
Tak polaczki! Nie wpuszczajcie obcych do kraju. POLSKA DLA POLAKÓW! Bo to czego nie znacie jest złe. Dalej kiśmy się w hermetycznym gronie i pozostańmy burakami. k***a co za mentalność :-/
I tak w gwoli ścisłości: Na WTC nie było żadnego zamachu terrorystycznego.
-OK?
-OK.

Edit 18:58:
Ah no tak. Już wszystko jasne. Poszperałem trochę w internecie szukając informacji o prof. Bugusławie Wolniewiczu
Cytat:

Swoje poglądy na zagadnienia społeczno-polityczne popularyzuje w środkach masowego przekazu, m.in. w Radiu Maryja i Telewizji Trwam.


źródło: wikipedia
To mi wystarczy

volver021

2010-05-11, 19:09
@ Pojar

Pojeździłbyś po świecie a nie pie**olisz. Wiedziałbyś, że to brudasy i świnie razem z ciapatymi. Najlepszy przykład to Oslo.

Złowroga Pralka !

2010-05-11, 19:14
@ pojar a gdzie indziej w TVP albo gdzie dali by mu powiedzieć j***ć islam etc ... coś w tym stylu oczywiście... musi gdzieś dać upust wściekłości a morechy nie zwracają na to szczególnej uwagi .


EDIT

no dobra ... WTC sami zoorganizowali ale i tak są jebnięci ...

WarriorOfAnal

2010-05-11, 19:19
Może wszyscy terroryści są muzułmanami, za to wszyscy wierzący są pojebami :D

dziki

2010-05-11, 19:28
dobry muzułmanin to martwy muzułmanin...

Zlad

2010-05-11, 19:39
Brawo k***a. Teraz ludzi którzy są negatywnie nastawieni do islamu będzie kojarzyć się ze starym dziadem który się zachować nie potrafi. Ale co się dziwić po kimś kto jest profesorem filozofii... I jeszcze się to to tytułowania domaga.

Wa...........is

2010-05-11, 20:15
To się nam zamieni z kościoła katolickiego na islamski i przymajmniej nikt dzieci r*chał nie będzie. Swoją drogą na jedno i drugie ch*j kłade :P

rrdzony

2010-05-11, 20:15
"wszyscy terroryści są muzułamanami" - tak, szczególnie ETA i IRA

polska dla polaków
ziemia dla ziemniaków
księża na księżyc

Baphomet

2010-05-11, 20:18
Pojar napisał/a:

Tak polaczki! Nie wpuszczajcie obcych do kraju. POLSKA DLA POLAKÓW! Bo to czego nie znacie jest złe. Dalej kiśmy się w hermetycznym gronie i pozostańmy burakami. k***a co za mentalność :-/
I tak w gwoli ścisłości: Na WTC nie było żadnego zamachu terrorystycznego.
-OK?
-OK.

Edit 18:58:
Ah no tak. Już wszystko jasne. Poszperałem trochę w internecie szukając informacji o prof. Bugusławie Wolniewiczu

źródło: wikipedia
To mi wystarczy



zagladaj czesciej do harda i zobaczysz jakie to zwierzeta
"polaczki"? czujesz sie bardziej zydem czy pedalem skoro polska ci nie odpowiada... kosmopolita za 2 grosze

Styku

2010-05-11, 20:23
Profesor nie profesor, demencja starcza dopada każdego. Jeżeli ktoś bierze sobie takiego kogoś za autorytet, to przykro mi.

Ja nie życzę sobie świątyń katolickich, bo to księża rozpowszechniają pedofilię. Ale kto by mnie tam k***a słuchał. Nie jestem profesorem,nie krzyczę tak głośno jak pan z filmiku i relatywnie potrafię utrzymać kulturę rozmowy.

@down:
A jak dla mnie to analogia do tego co powiedział Pan Profesor. Z tym że zamiast słowa "zatruwać" użyłem "rozpowszechniać" - to faktycznie nie do końca synonimiczne, moja wina.

Nimr0d

2010-05-11, 20:28
Jak ktoś dalej chce muzułmanów i myśli że nie wpłynie to źle na Polskę to chyba nie oglądał wiadomości jakiś rok temu co ta zaraza we Francji robiła.

Up. księża rozpowszechniają pedofilię? Pedofile są w wielu grupach społecznych ale księża są pod największym ostrzale medialnym jeśli wśród nich jakis pedo się znajdzie. Dodam jeszcze że jesteś na stronie która jest potencjalnie zbiorowiskiem pedofilów i zboczeńców bo są tu materiały które mogą przyciągać na przykład nekrofilów i zoofilów.