18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowa Zielona Góra...

Halman • 2021-10-20, 08:10

to już laicyzacja czy tylko prowokacyjna profanacja..?

żródło

Anosa20

2021-10-20, 12:44
Rajivontag napisał/a:

Do wszystkich pedałów i lewaków którzy tu piszą, po pierwsze to ch*j wam w dupę ( nie mój oczywiście). Po drugie to jesteście mentalnymi analfabetami, nieduczeni i przygłupi w wyrażaniu swoich poglądów z dupy wyjętych. Po trzecie każdy kto chodził na jakiekolwiek lekcje historii wie że aktualny świat (przynajmniej ta biała część świata) zbudowany został na wartościach chrześcijańskich. Bez nich bylibyśmy w ciemnej dupie. Chrześcijaństwo dało nam prawo, obowiązki, w k***e wynalazków i ukształtowało współczesną Europę. Każdy kto tego nie wie jest debilem. I po czwarte nie, nie jestem praktykującym katolikiem. Zatem tak czy siak potępiam niszczenie symbolów chrześcijaństwa.



Jako pierwszy nadstawiałeś odbyt proboszczowi? Wiara katolicka jest po to by robić z ludzi zależnych od jakiś wypocin idiotów. I tyle. Po drugie to katolicyzm poniekąd mocno uwstecznil Europę w wielu kwestiach. Przypominam o procesach czarownic czy zabijanu odkrywców czy naukowców bo nie zgadzali się oni z naukami kościoła. O taki postępowy jest ten kościół.

Halman

2021-10-20, 12:45
aż mi się przypomniało:

Spqr86

2021-10-20, 12:50
Nie chce siać propagandy ale obrońcy krzyża maja wybitny problem z agresja i z seksualnością wszystkich by w dupę r*chali albo im tam coś wsadzali. Nie wiem może przypadkowo 99% waszych komentarzy się tym kończy i może równie przypadkowy jest odsetek zboczuchów w seminarium. Ale ja nie o tym chciałem mówić mianowicie k***a śmieszy was ubijanie psów kijem potrącanie dzieci na ulicy śmierci w męczarniach jesteście k***a na sadistiku a sracie się jakby coś niedopuszczalnego się zdażyło k***a szok ktoś zrobił coś nielegalnego i jest tego nagranie No ja pie**ole zmieńcie portal na przystanek Jezus tam będziecie mogli materiał dla Was znaleźć bez problemu.

Kuroń

2021-10-20, 12:58
krzyże i wszystkie kapliczki powinni fpisdu wyj***ć. Kościoły to odpowiednie miejsce dla takich symboli.

Bojawiem4

2021-10-20, 13:05
A ja sie za niego po modliłem bo tu już więcej nic nie pomoże

se...........ed

2021-10-20, 13:16
To nie czasem ten , co mu samowolkę na ogródku odj***li i szopkę postawili ? :D

Grubypindol

2021-10-20, 13:21
DarkFalcoN napisał/a:

Weź rozpęd i z barana w ściane na oprzytomnienie.
Nic ci kutwo do tego w co kto wierzy! Wara lewaku



Mam wyj***ne w co wierzysz, ale dźwięk pękającej dupy z powodu obrony jakiej kolwiek religii, jest dowodem że w imię religii ludzie dostają zapędów do agresji. Żeby nie było, tego lamusa co obciął krzyż nie popieram bo to jakaś poj***na prowokacja, która uderza w słabości ludzi i ich uczucia... Popatrz na historie, jak wielu zginęło w obronie szmanow i innych takich... Są bardziej szlachetne wartości na świecie, jak np dom, rodzina, granice państwa w których mieszkają pobratymcy.

budgie73

2021-10-20, 13:29
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!



A jakby piekarz syna ci r*chał a córkę bibliotekarz, to jakie miałbyś geniuszu intelektu przemyślenia?

lollo

2021-10-20, 13:37
I dobrze, na h*j wszędzie te krzyże, pislamski bogobojny naród

~LeweOkoSaurona

2021-10-20, 13:51
Gdyby nie Jezus i wiara katolicka, to w Polsce panowałby j***ny ciemnogród. Przez tysiąclecia wiara kształtowała wszystko w tym kraju, powinno się nie tylko zakazań innych wiar, ale stanowczo bronić jedynej słusznej, bo dzięki niej jesteśmy na takim a nie innym poziomie cywilizacyjnym. Zobaczcie, żydzi zabili Jezusa i teraz mają ciągłe problemy z innymi wiarami, a my dzięki niemu odpieramy zakusy wrogich cywilizacji i tylko dzięki modlitwie jesteśmy w stanie być silnym i samodzielnym narodem, z własną katolicką tradycją. Tak trudno zrozumieć?

~LeweOkoSaurona

2021-10-20, 14:06
Wszyscy jesteście ochrzczeni, więc dobrowolnie przyjęliście wiarę katolicką i postępujecie wbrew niej, bo taka jest teraz moda. Moda jednak przeminie, a wiara nigdy i zostaniecie za to rozliczeni. Chowacie się za tęczową tolerancją a sami nie macie szacunku i moralności.

KFCnigget

2021-10-20, 14:06
Spqr86 napisał/a:

Hahahhahhhahahahhahahahhahahahhaga



no to powiedz co innowiercy wnieśli do Twojej cywilizacji poza gwałtami, kradzieżami itp. a co do "twojej" wnieśli Ci od Jezusa XD wypie**alaj parchu do dżungli skoro tak Cię to bawi

Quassar

2021-10-20, 14:07
~LeweOkoSaurona napisał/a:

Gdyby nie Jezus i wiara katolicka, to w Polsce panowałby j***ny ciemnogród. Przez tysiąclecia wiara kształtowała wszystko w tym kraju, powinno się nie tylko zakazań innych wiar, ale stanowczo bronić jedynej słusznej, bo dzięki niej jesteśmy na takim a nie innym poziomie cywilizacyjnym. Zobaczcie, żydzi zabili Jezusa i teraz mają ciągłe problemy z innymi wiarami, a my dzięki niemu odpieramy zakusy wrogich cywilizacji i tylko dzięki modlitwie jesteśmy w stanie być silnym i samodzielnym narodem, z własną katolicką tradycją. Tak trudno zrozumieć?



NO znakomicie rozumiem i teraz są inne Religie co dokładnie tak samo człowiek myśli i też myślą ze ich racja to ta właściwa. Na świecie jest tyle Religi i to nawet starszych bardziej udokumentowanych niż samo chrześcijaństwo i co. teraz mają tak samo prawo żądać usunięcia twojej wiary/religi bo ich jest starsza i wierzących jest też więcej.

Dlatego nie powinno być tego gówna wogóle.. a zajęcia z fantastyki nie zastąpią ci zajęć z matematyki fizyki i tak dalej..
Bo równie dobrze mógł byś skończyć jak w afryce na samej wierze i jakoś to będzie.... , a nie w innych postępowych krajach gdzie mamy bieżącą wodę a nie zapie**alamy 40km nad jeziorko nie wiedząc że pod naszym domem jet żyła wody i można by studnie postawić którą można zlokalizować odpowiednim urządzeniem.

I dlaczego dalej mieszasz pojęcia Religi z technologią i rozwojem.
Myślisz że jak by w Polsce nie było chrześcijaństwa to co bylibyśmy nikim no popatrz sie w Japonii mają buddyzm i to Japonia słynie z jednak z najlepszych technologii.. a wiesz czemu bo tam pomimo tego czy mają religie czy nie zapie**alają i to k***a ostro. A nie bujają w obłokach pomimo jakiejś wiary czy religi.

plastic

2021-10-20, 14:11
o, zawsze sie zastanawiałem, ile śmiecie z czerskiej mają kont na sadolu. już wiem, ok 50. wszystkie religie mają swoje wady ale wiara w wyborczą, lgbt i inne dogmaty politycznej poprawności to szczyt frajerstwa i arogancji wobec własnych bliskich.

~LeweOkoSaurona

2021-10-20, 14:12
KFCnigget napisał/a:

no to powiedz co innowiercy wnieśli do Twojej cywilizacji poza gwałtami, kradzieżami itp.



Właśnie! Zobaczycie, przyjdzie islam i jeszcze zapłaczecie i będziecie wzywać Jezusa. Wiara katolicystyczna jest wiarą pokojową, gdzie zrozumienie bliźniego to podstawa a inne wiary stale prowadzą do wojen. Lewacka dzicz nie potrafi szanować bliźniego, ale nawołuje do tolerancji. Gdzie tu logika?
X