18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowa Zielona Góra...

Halman • 2021-10-20, 08:10

to już laicyzacja czy tylko prowokacyjna profanacja..?

żródło

ellsworth

2021-10-20, 19:34
Obalano swastyki jako symbol nazizmu, obalano sierpy i młoty jako symbol komunizmu, teraz obala się krzyże jako symbol pedofilii. Znak czasów.

KOSS

2021-10-20, 19:35
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



Lubisz to .... :)

CzerstWybut

2021-10-20, 19:56
Wiewór napisał/a:

Twoje słowa są dowodem na to że pranie mózgu od dziecka w Polsce przynosi kościołowi nieskończone zastępy sluzalczych bezkrytycznych idiotów.
W każdym kraju gdzie religia dochodzi do głosu ponad władze i prawo dochodzi do upadku zasad moralnych, upadku oświaty, nauki, praworządności. Panoszy się bieda i złodziejstwo.
Przykładem koronnym jest Brazylia i Meksyk.
Gdyby nie religia i kościół to dziś Polska była by dużo lepiej rozwinięty krajem. Kościół niszczyl nas przez wieki skutecznie hamując rozwój i postęp.
Kolaborowali z naszymi wrogami o sprzedawali nas zawsze gdy mieli z tego cień korzyści.
Np. targowica w której kościół sprzedał nas Rosji czy kolaborowanie z nazistami i bolszewikami.



Masz racje :roll: komunisci skutecznie walczyli z religią, a postęp zostawili nam ze japie**ole.

PabloPablo24hdyc

2021-10-20, 20:10
Piękny widok. Jest jeszcze nadzieja na zmiany na lepsze ! :mrgreen:

elbuero

2021-10-20, 21:11
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



normalna sprawa, oby wszystkie koscioly i religie swiata zniknely z tej planety, a ty nawiedzony religio maniaku wierz dalej w matrixa schizofreniku

~PowerBoBass

2021-10-20, 23:53
LeweOkoSaurona napisał/a:

Gdyby nie Jezus i wiara katolicka, to w Polsce panowałby j***ny ciemnogród. Przez tysiąclecia wiara kształtowała wszystko w tym kraju, powinno się nie tylko zakazań innych wiar, ale stanowczo bronić jedynej słusznej, bo dzięki niej jesteśmy na takim a nie innym poziomie cywilizacyjnym. Zobaczcie, żydzi zabili Jezusa i teraz mają ciągłe problemy z innymi wiarami, a my dzięki niemu odpieramy zakusy wrogich cywilizacji i tylko dzięki modlitwie jesteśmy w stanie być silnym i samodzielnym narodem, z własną katolicką tradycją. Tak trudno zrozumieć?



Popieram, wiara katolicka i wszystko, co z nią związane, jest powodem większości osiągnięć w naszym kraju, nawet, jeśli to nie były światowe osiągnięcia. Jednakże Kościół Katolicki przyczynił się w dużej mierze do rozwoju technologicznego (o czym polecam się douczyć Panu Quassar, przy okazji polecam słownik języka polskiego, LGBT ma z tym problem) w szerokim spektrum działalności gospodarczej i naukowej. Wszelkie badania to potwierdzają, a dzisiejszy stan "buntu" pośród młodego pokolenia spowodowany jest właśnie zanikiem potrzeby kształcenia religijnego i społecznego. Co mam nadzieję wróci jeszcze do szkół, przedszkoli i żłobków. Mamy tylu wspaniałych księży, trzeba to wykorzystać. Z Bogiem, przeklęci innowiercy!

xalk

2021-10-21, 00:56
zaczęło się, nareszcie. krzyże muszą zniknąć z przestrzeni publicznej, jesteśmy świeckim państwem

LeweOkoSaurona napisał/a:

Lewe



hahahah. katolicyzm i Polska to j***ny ciemnogrod

neo001

2021-10-21, 03:41
xalk napisał/a:

zaczęło się, nareszcie. krzyże muszą zniknąć z przestrzeni publicznej, jesteśmy świeckim państwem
hahahah. katolicyzm i Polska to j***ny ciemnogrod



Jak najbardziej, a razem z nimi postępowe lewe bydło :D

notak

2021-10-21, 05:12
tak jak myślałem,
pod tematem wypowiada się jeden ateista z sensem, który logicznie pisze. a reszta
poj***ne trolle powtarzające schematycznie i ciągle te same bzdury od lat

Novik

2021-10-21, 06:09
A j***ni sekciarze

Mcnamara92

2021-10-21, 06:17
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



Jak taki sp***oleniec ma tyle piw za tak zj***ny kom

gumofc

2021-10-21, 07:21
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



Kryptokatol

Śmierć ludzi to jest nic ale o kawałek drewna tyle płaczu xd

RamboSerbia

2021-10-21, 11:01
PIEKNIE k***a !!!! Jebac katotaliban.

Pieknie !!! Jebac katoli !!

Throneum

2021-10-21, 11:54
Społeczność sadistica: baba zabije człowieka ubaw po pachy i prawilnie, motop*zdeczka się rozjebie jest wesoło, flaki na wierzchu komuś wypruli- super, zastrzelił się- extra, gość ściął kawał drewna z kukłą żydowską: lewak i zwyrodnialec a w więzieniu go dojadą. Cóż za inteligencja narodowa?!

Mcnamara92

2021-10-21, 12:09
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



Jak taki sp***oleniec ma tyle piw za tak zj***ny kom
X