18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowa Zielona Góra...

Halman • 2021-10-20, 08:10

to już laicyzacja czy tylko prowokacyjna profanacja..?

żródło

Anosa20

2021-10-20, 08:19
Stacja 20 Jezus wyj***ł się z krzyża...

zeus6

2021-10-20, 08:20
Za chwile wszyscy bedziemy modlic sie do allaha

RayRobinson

2021-10-20, 08:26
Głupota a nie profanacja. Nie stoi u mnie na posesji to po ch*j ruszać?

mam_racje

2021-10-20, 08:27
RayRobinson napisał/a:

Głupota a nie profanacja.



Profanacja i głupota.

wSAD

2021-10-20, 08:29
To nowa reklama narzędzi Parkside.

Barnellini

2021-10-20, 08:31
Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić. :evil:

szatan_ns

2021-10-20, 08:34
łapać ch*ja napewno katalizatory też wycina !

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-10-20, 08:42
Jeśli wam to się podoba lub nawet jest akceptowalne, to życzę wam żeby w najbliższym czasie przyszedł jakiś krzykacz allah akbar z maczetą i zrobił z waszej i waszych bliskich głowy piłki nożne.

luxpiotr

2021-10-20, 08:53
Mam nadzieję, że lokalsi dorwą tego cwe*

Quassar

2021-10-20, 09:00
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!

Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..
to jest tak zj***ne jak hazard. Mamy zakaz hazardu ale państwa lotto i inne zdrapki są jak najbardziej dozwolone bo państwo na tym zarabia ale spróbuj własny biznes otworzyć na takiej samej zasadzie to pójdziesz do więzienia za hazard... tak samo jest z tymi pie**olonymi wiarami mają prawo to własnej sekty a konkurencje nie i nazywają to tak cukierkowo Religią.. żeby nie było że to SEKTA .. a to jeden pies.

==========================================================


Życie sie ma jedno i tak życie bywa k***a często mega nie sprawiedliwe..
Uczciwie tyrasz i ch*ja masz a inni schowali dumę w kieszeni kradną i wykorzystują innych jak tylko sie da a potem sie rozwalają swoimi jachtami po w ekskluzywnych miejscach..

Są też ludzie co sobie sp***olili życie na własne życzenie ćpanie, kaskaderskie wypadki co doprowadził do inwalidztwa i inne gówna i głupoty które za dobrze sie nie skończyły..

Człowiek jako "inteligenta osoba" (napisałem w cudzysłowiu bu jednak na sadolu widać że skończonych debili nie brakuje)
I jako istota zdaje sobie sprawę w własnej śmiertelności i niemoże sie pogodzić z tym żę zj***ł sobie życie albo że ktoś żyje 100 razy lepiej rodząc sie na "gotowo" bogatym w innej rodzinie co jest ustatkowana a nie w jakiejś patologii,
I wie że powtórki nie będzie czy będzie miał dobre życie czy ch*jowe to nie gra nie ma tutaj guziku restart.


Dobra żeby nie przeciągać przejdę do meritum.. i tu pojawiają się zakapturzeni panowie co wmawiają nam różne fantasy typu życie po za życiem, i inne duperele by ludzie tacy jak wyżej mieli tą sztuczną kłamaną nadzieje ale jednak mają nadzieje i to złudne poczucie że można coś jeszcze zmienić osiągnąć.

Oczywiście to wszystko kosztuje i dzięki wciskaniu kitu i wmawianiu tych kitów sobie srogi majątek dorobili i sobie zacnie żyją..

I teraz dla was taka rozkmina: skoro oni mówią że obecne życie to tylko taki przejściowy stan do lepszego nieskończonego życia co czemu sami nie żyją skromnie i nie pomagają tam bardzo jak sie da innym potrzebującym, aby sobie zapewnić miejsce w tym obiecanym raju przez boga tylko sami sie rozbijają drogimi autami i nie tylko.

Bo sami wiedzą dobrze że to są brednie i tylko wykorzystują waszą naiwność by sie dorobić bo wiedzą że życie ma sie jedno i przeżyje się je tylko raz.

Grubypindol

2021-10-20, 09:10
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!
Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..
to jest tak zj***ne jak hazard. Mamy zakaz hazardu ale państwa lotto i inne zdrapki są jak najbardziej dozwolone bo państwo na tym zarabia ale spróbuj własny biznes otworzyć na takiej samej zasadzie to pójdziesz do więzienia za hazard... tak samo jest z tymi pie**olonymi wiarami mają prawo to własnej sekty a konkurencje nie i nazywają to tak cukierkowo Religią.. żeby nie było że to SEKTA .. a to jeden pies.



Każda religia to zło... Bez wyjątków... Jaka by nie była, to z pokojem wa gówno wspólnego

DarkFalcoN

2021-10-20, 09:11
Quassar napisał/a:



Weź rozpęd i z barana w ściane na oprzytomnienie.

Nic ci kutwo do tego w co kto wierzy! Wara lewaku

Barnellini

2021-10-20, 09:12
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!
Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..
to jest tak zj***ne jak hazard. Mamy zakaz hazardu ale państwa lotto i inne zdrapki są jak najbardziej dozwolone bo państwo na tym zarabia ale spróbuj własny biznes otworzyć na takiej samej zasadzie to pójdziesz do więzienia za hazard... tak samo jest z tymi pie**olonymi wiarami mają prawo to własnej sekty a konkurencje nie i nazywają to tak cukierkowo Religią.. żeby nie było że to SEKTA .. a to jeden pies.



Jakby mi ksiądz skrzywdził dziecko to bym napie**alał księdza a nie obcinał krzyż. Jestem pewien, że ta k***a z filmu to jakiś tęczowy cwe* co mu się w głowie poprzewracało. Niech sobie każdy wierzy w co chce i chodzi do kościoła gdzie chce o ile mnie do tego nie zmusza. Tak jak z pedałami- nie obchodzi mnie co robią dopóki mnie w to nie mieszają.

cannibal2007

2021-10-20, 09:12
Autobus człowieka przejedzie to ubaw po pachy, zastrzelą kogoś to też śmieszne. A tu typek tnie kawałek drewna i jakie oburzenie.
X