18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowa Zielona Góra...

Halman • 2021-10-20, 08:10

to już laicyzacja czy tylko prowokacyjna profanacja..?

żródło

~PowerBoBass

2021-10-21, 17:13
Mcnamara92 napisał/a:

Jak taki sp***oleniec ma tyle piw za tak zj***ny kom



Jak on jest sp***oleniec to kim ty dopiero jesteś jak z podniecenia co 6 godzin ten sam komentarz piszesz? :lol:

Wiewór

2021-10-21, 17:22
Na granicy polskie ss wywozi dziś i do lasu a ci robią festiwal sp***olenia w obronie patyka żeby udowodnić kto jest lepszym katolikiem. Kisne.

Tomikchomik1

2021-10-21, 18:48
Na mojej posesji gdy ją kupiłem, stała kapliczka gdzie stare baby łaziły. Powiedziałem ku*asowi w czerni, żeby ją sobie wziął, bo rozbiorę i wywalę na śmietnik, to stwierdził, że to "święta ziemia" i będzie stało tam gdzie stoi. ....no i skonczyla na śmietniku. Do teraz mnie stare baby palcami wytykają ^^

CzerstWybut

2021-10-21, 19:18
Wiewór napisał/a:

Na granicy polskie ss wywozi dziś i do lasu a ci robią festiwal sp***olenia w obronie patyka żeby udowodnić kto jest lepszym katolikiem. Kisne.



Za te polskie ss powinienes k***iu dostać na p*zde lewarze j***ny, jedź na granice i sobie adoptuj to barachlo. k***o 90% spoleczeństwa nie chce tych kozojebow a ty musisz za to srać na naród szmaciarzu pod kazdym postem. Pies cie j***ł bezmyślny ch*ju, dajcie mi tego bana za tego ch*ja bo nie moge juz czytać tej ameby wszedzie. Za te jechanie po nas powinien byc wywieziony z kraju do kozojebow.

notak

2021-10-21, 20:17
RamboSerbia napisał/a:

PIEKNIE k***a !!!! Jebac katotaliban.
Pieknie !!! Jebac katoli !!



ja nie pie**ole, ale wysryw pisze,
kwintesencja intelektualna

Mayk

2021-10-21, 23:28
Kolejny lewacki cwe* w natarciu. Karolem też nie jestem ale nie cierpię bezsensownego niszczenia i dewastacji. A taka k***a się pod to podciąga więc trzeba syfa j***nego zutylizować. Niestety widzę że na sadolu coraz więcej lewackiego kurestwa w komentarzach przyklaskuje takim cwe*om pewni sami są cwe*ami więc na m to pasi. ch*j wam w dupę j***ne lewaki to by była nagroda. Więc takie kurestwo nadaje się tylko do utylizacji w każdy możliwy sposób oby wyplenić tego kurestwa jak naj więcej. A dla tych kozaków co pie**olą a ,, co jak by ci ksiądz dziecko zdychał albo ciebie samego,, to niezła c**a z takiego musiała być za młodu i w sumie nadal jest jak dawał się r*chać w zad hahahha

Andrzejas

2021-10-22, 03:50
k***a! Pod znakiem tego krzyża miliony ludzi krew przelało niepotrzebnie, a wy tu jeszcze widzicie jakąś profanację? Wszystko na filmie jest w porządku! Gość łagodniutko, krzyż tylko obciął, a mógł i powinien cały kościół wypie**olić bombą na orbitę i spalić wszystkich, którzy mają ku temu jakiś sprzeciw. Facet się nie pie**oli i działa bezpośrednio niszcząc zakłamaną propagandę sekty i chwała mu za to! Oby mu się piwa nigdy nie skończyły!

karczek4

2021-10-22, 08:20
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!
Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..
to jest tak zj***ne jak hazard. Mamy zakaz hazardu ale państwa lotto i inne zdrapki są jak najbardziej dozwolone bo państwo na tym zarabia ale spróbuj własny biznes otworzyć na takiej samej zasadzie to pójdziesz do więzienia za hazard... tak samo jest z tymi pie**olonymi wiarami mają prawo to własnej sekty a konkurencje nie i nazywają to tak cukierkowo Religią.. żeby nie było że to SEKTA .. a to jeden pies.
==========================================================
Życie sie ma jedno i tak życie bywa k***a często mega nie sprawiedliwe..
Uczciwie tyrasz i ch*ja masz a inni schowali dumę w kieszeni kradną i wykorzystują innych jak tylko sie da a potem sie rozwalają swoimi jachtami po w ekskluzywnych miejscach..
Są też ludzie co sobie sp***olili życie na własne życzenie ćpanie, kaskaderskie wypadki co doprowadził do inwalidztwa i inne gówna i głupoty które za dobrze sie nie skończyły..
Człowiek jako "inteligenta osoba" (napisałem w cudzysłowiu bu jednak na sadolu widać że skończonych debili nie brakuje)
I jako istota zdaje sobie sprawę w własnej śmiertelności i niemoże sie pogodzić z tym żę zj***ł sobie życie albo że ktoś żyje 100 razy lepiej rodząc sie na "gotowo" bogatym w innej rodzinie co jest ustatkowana a nie w jakiejś patologii,
I wie że powtórki nie będzie czy będzie miał dobre życie czy ch*jowe to nie gra nie ma tutaj guziku restart.
Dobra żeby nie przeciągać przejdę do meritum.. i tu pojawiają się zakapturzeni panowie co wmawiają nam różne fantasy typu życie po za życiem, i inne duperele by ludzie tacy jak wyżej mieli tą sztuczną kłamaną nadzieje ale jednak mają nadzieje i to złudne poczucie że można coś jeszcze zmienić osiągnąć.
Oczywiście to wszystko kosztuje i dzięki wciskaniu kitu i wmawianiu tych kitów sobie srogi majątek dorobili i sobie zacnie żyją..
I teraz dla was taka rozkmina: skoro oni mówią że obecne życie to tylko taki przejściowy stan do lepszego nieskończonego życia co czemu sami nie żyją skromnie i nie pomagają tam bardzo jak sie da innym potrzebującym, aby sobie zapewnić miejsce w tym obiecanym raju przez boga tylko sami sie rozbijają drogimi autami i nie tylko.
Bo sami wiedzą dobrze że to są brednie i tylko wykorzystują waszą naiwność by sie dorobić bo wiedzą że życie ma sie jedno i przeżyje się je tylko raz.




Zrób przysługę dla sadola i zrób coś że swoim życiem tylko to nagraj

Kopeć

2021-10-22, 12:04
o k***a ile tu bigotów. j***ć was pie**oleni obroncy gwałcicieli dzieci. kościół katolicki to pie**olona organizacja przestępcza i trzeba go wypie**olić z tego kraju, bo tylko kradną, kłamią , demoralizują społeczeństwo i gwałcą dzieci. Rzygać się k***a chce jak widzę takich pie**olonych, bezmyślnych bigotów, co biorą w tym najmniejszy udział i przyzwalają na panoszenie się tego gówna.

hans0kloss

2021-10-22, 15:12
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



j***ć zabobonnych pedałów, katoli i talibów.

kris1978

2021-10-22, 16:15
Ja bym nowy krzyż postawił a później tego ch*ja do niego przybił gwoździami. Potrzymał ze dwie godziny a później tak samo ściął jak on. A co, niech zobaczy na sobie co odj***ł

Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!
Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..
to jest tak zj***ne jak hazard. Mamy zakaz hazardu ale państwa lotto i inne zdrapki są jak najbardziej dozwolone bo państwo na tym zarabia ale spróbuj własny biznes otworzyć na takiej samej zasadzie to pójdziesz do więzienia za hazard... tak samo jest z tymi pie**olonymi wiarami mają prawo to własnej sekty a konkurencje nie i nazywają to tak cukierkowo Religią.. żeby nie było że to SEKTA .. a to jeden pies.
==========================================================
Życie sie ma jedno i tak życie bywa k***a często mega nie sprawiedliwe..
Uczciwie tyrasz i ch*ja masz a inni schowali dumę w kieszeni kradną i wykorzystują innych jak tylko sie da a potem sie rozwalają swoimi jachtami po w ekskluzywnych miejscach..
Są też ludzie co sobie sp***olili życie na własne życzenie ćpanie, kaskaderskie wypadki co doprowadził do inwalidztwa i inne gówna i głupoty które za dobrze sie nie skończyły..
Człowiek jako "inteligenta osoba" (napisałem w cudzysłowiu bu jednak na sadolu widać że skończonych debili nie brakuje)
I jako istota zdaje sobie sprawę w własnej śmiertelności i niemoże sie pogodzić z tym żę zj***ł sobie życie albo że ktoś żyje 100 razy lepiej rodząc sie na "gotowo" bogatym w innej rodzinie co jest ustatkowana a nie w jakiejś patologii,
I wie że powtórki nie będzie czy będzie miał dobre życie czy ch*jowe to nie gra nie ma tutaj guziku restart.
Dobra żeby nie przeciągać przejdę do meritum.. i tu pojawiają się zakapturzeni panowie co wmawiają nam różne fantasy typu życie po za życiem, i inne duperele by ludzie tacy jak wyżej mieli tą sztuczną kłamaną nadzieje ale jednak mają nadzieje i to złudne poczucie że można coś jeszcze zmienić osiągnąć.
Oczywiście to wszystko kosztuje i dzięki wciskaniu kitu i wmawianiu tych kitów sobie srogi majątek dorobili i sobie zacnie żyją..
I teraz dla was taka rozkmina: skoro oni mówią że obecne życie to tylko taki przejściowy stan do lepszego nieskończonego życia co czemu sami nie żyją skromnie i nie pomagają tam bardzo jak sie da innym potrzebującym, aby sobie zapewnić miejsce w tym obiecanym raju przez boga tylko sami sie rozbijają drogimi autami i nie tylko.
Bo sami wiedzą dobrze że to są brednie i tylko wykorzystują waszą naiwność by sie dorobić bo wiedzą że życie ma sie jedno i przeżyje się je tylko raz.



Co ma wspólnego krzyż z zj***nymi księżmi? Ja też do kościoła nie chodzę ale o dziwo w Boga wieżę. I krzyża bym nie tknął. A czarnymi gardzę bo co innego mówią a co innego robią.

Rick_Sanchez

2021-10-22, 17:59
Mcnamara92 napisał/a:

Jak taki sp***oleniec ma tyle piw za tak zj***ny kom



Jak tyle, przecież masz zero

Barnellini

2021-10-22, 18:41
hans0kloss napisał/a:

j***ć zabobonnych pedałów, katoli i talibów.



Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem czy k***a nic nie trafia do tego ptasiego móżdżku?

Aramanga

2021-10-23, 09:43
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



To lis nie pila

Tom9310

2021-10-23, 12:00
Quassar napisał/a:

Dokładnie i nauka mocno kłóci sie z religią i nieraz udowadnia że przypisywanie religi do pewnych wydarzeń to po prostu brak wiedzy i ułomność którą sobie wszystko tłumaczą wymyślonym bóstwem który tak na prawdę usprawiedliwiają brak autentycznej wiedzy co do danego wydarzenia.
1)Jak np przelatująca komenta to ludzie myślą że to znak boży.
2)Auto wpadło w poślizg i człowiek wyleciał przez szybę.. przyjdzie taki debil i powie bóg tak chciał a nie dla tego że nie zmienił opon i nie zapiał pasów i jechał szybko i nie ostrożnie.. ale on powie że bóg tak chciał xD
3)Bóg stworzył planetę i dlatego liczymy czas od narodzin Chrystusa tymczasem planeta jest datowana na miliardy lat wstecz ale ciiii bóg stworzył planetę i zwierzęta po mimo tego że archeolodzy do dziś znajdują szczątki mamutów i innych zwierząt w różnych zakamarkach planety xD
Tego jest naprawdę wiele problem jest ztymi debilami takimi jak z fejk newsami i debilami co podają te łańcuszki dalej zamiast to zweryfikować uwierzą w pierwsze słowo nie ważne czy jest prawdziwe czy nie i trzymią sie tego kurczowo i odrzucają wszystkie inne fakty.. bo ktoś mu tak kiedyś powiedział i ch*j nie odpuści nie da sobie przemówić do rozumu. I potem tak jak jemu wyprali mózg on będzie wciskał kit swoim syną i córką świadomie lub nie. i tu sie kłania tak zwany system indoktrynacji w tym wypadku na bazie religli.
Pismo stare zostało przepisane na nowe bo pewne historie aż raziły kitem i kłamstwem w obecnej epoce i wiedzy kiedy nauka jest w miare ogólno dostępna nie to co kiedyś że tyko wybrani mogli uczyć sie matematyki i tak dalej. Wiec w obecnej erze pewne kity by sie nie przyjęły.
A mimo to i tak debili nie brakuje...



Nie do końca drogi kolego
Na przykład: Nauka odpowie Ci na pytanie w jaki sposób powstał Wszechświat/Świat ale na pytanie DLACZEGO? - odpowie Ci religia.
Wielu naukowców w tym Einstein było ateistami a potem zaczęli być wierzący.
Bóg jak byt niematerialny i duchowy występuje w każdej religii. Według mnie Religię powinno traktować się jako prawo i jest wiele rzeczy np. w Biblii które sprawdzają się w życiu codziennym, a sam Bóg to już inny temat.
Jeśli interesuje się ktoś nauką to dość ciekawy przykład mamy w Biologi - to iest: DNA. Atomy same z siebie nie potrafią nadać instrukcji DNA. Tak jak program komputerowy w którym fundamentem jest tystem 0101 nie powstanie bez ingerencji "Creatora"
X