18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowa Zielona Góra...

Halman • 2021-10-20, 08:10

to już laicyzacja czy tylko prowokacyjna profanacja..?

żródło

Rajivontag

2021-10-20, 11:18
pazuzu napisał/a:

Ale merytoryczna dyskusja typowa dla plebsu który chodzi do kościoła



Za to ty kopalnio wiedzy tęczowej jesteś takim zjebem że głowa mała, już nie pierwszy raz czytam te wystękiwania twoje. Takie k***y jak ty zjadam na śniadanie. Dawaj adres to ci wytłumaczę swoje racje bezpośrednio ciepła klusko!

piotrj3

2021-10-20, 11:35
pazuzu napisał/a:

A możesz nas oświecić co mają się pedały do tej akcji z krzyżem?? Gdzieś jest napisane że to pedal? Może Ci podpowiem że hetero ludzie też nie lubią kościoła i religi



Wszyscy marginalizują księży do pedofilów (gdy odsetek pedofilów księży jest dużo mniejszy niż w reszcie społeczeństwa, i np. w USA jest większa szansa że prawnik czy policjant jest pedofilem niż ksiądz), to absolutnie mam prawo marginalizować pedałów, ateistów i wszystkich do pedofilów również.

Jak media działają :

- eh kolejny pedofil wf-ista, czy kolejny pedofil robotnik czy coś - ignorujemy to nie jest ciekawe,

- o trafił się pedofil ksiądz? na pełny regulator trąbić o tym przez miesiąc.

A potem masz debili jak wyżej którzy myślą że 2) jest normą. Najgorsze jest to że ludzie myślą że tylko kościoły to tuszują - po latach dowiedziałem się że w szkole do której chodziłem był nauczyciel pedofil, tak sprawa była zatuszowana (niestety nie znałem ani ofiary ani sprawcy ani nie miałem dowodu więc gówno mogłem zgłosić).

pazuzu

2021-10-20, 11:41
Rajivontag napisał/a:

Za to ty kopalnio wiedzy tęczowej jesteś takim zjebem że głowa mała, już nie pierwszy raz czytam te wystękiwania twoje. Takie k***y jak ty zjadam na śniadanie. Dawaj adres to ci wytłumaczę swoje racje bezpośrednio ciepła klusko!



Nie strasz nie strasz bo sie zesrasz patusie :) Jesteś typowym debilem, kóry myśli nie mam argumentów to chociaż dam po mordzie :) Jak kiedyś zmądrzejesz i Twoje IQ bedzie wieksze niż IQ ameby to sie odezwij :) a teraz idź napie**alac swoją żonę a w niedziele opie**ol pęto księdzu :)

ludekp

2021-10-20, 11:43
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



obetrzyj łezkę, ciotku :) Jezuskiem się wzruszył haha

No-idea

2021-10-20, 11:49
Gównoburza debili z debilami.
Oczywiście że się nalezy wpie**ol idiocie za wandalizm. Czy to krzyz przydrożny, czy kapliczka, czy kurna gwiazda dawida, czy grób żołnierzy radzieckich - to wszystko historia i element folkloru. Co byście chcieli, zeby wszystko było zabetonowane i oklejone reklamami Coca-Coli?


legionetrangere94

2021-10-20, 11:51
Ale wy macie ból dupy k***a :D o jakiś kawałek pie**olonego drewna z figurką wiszącego trupa :D :D nie dziwie się, że Polska dalej jest ciemnogrodem :D tak możecie mi cisnąć, że mam wypie**alać . Sram na was zaściankowe Polaczki. Smacznej kawusi, a nie sorry. Wy tynk pijecie w tej swojej Polszy

KFCnigget

2021-10-20, 12:02
i gdzie to Wasze zbawienie katole? ukrzyżowaliście go i co teraz? XD

Bonzacz92

2021-10-20, 12:06
Jaka dyskusja, sam chyba skoczę ściąć jakiś krzyżyk z pustynnym demonem jeżeli katolom tak od tego pękają p*zdy :-)

petru23

2021-10-20, 12:10
Brawo dla tego pana.

KFCnigget

2021-10-20, 12:11
Quassar napisał/a:

Dokładnie RobsoN tutaj na przykładzie hejtu na mój komentarz który opisuje dokładnie czym jest religia.
Widzimy ze strony przeciwnej hejt tak samo jak krzyżacy zabijali i mordowali w imie boże który sam zakazywał zabijania a głosił o pokój i przebaczenie tylko gdzie on miał swoje przebaczenie jak np taki jezus wysłał plagi i zaraze i zabijał innowierców gdzie były wtedy jego własne przykazania które wymagał od innych a sam sie do nich nie dostosował i takich perełek jest wiele w religiach jak by sie czytało całe te fantasy..
I moral jest taki że w tych gównach sekt nie jest czasem istotne zasady tylko głupie teksty które sobie cytujesz jako wymówkę w danym momencie. Coś jak typowy tekst matki jako przykład.
1)A ty musiałeś zrobić koniecznie jak inni
2) Czemu nie możesz być normalni musisz zachowywać sie jak inni wandale ze szkoły..
To w końcu mam być inny czy tacy jak oni
A zasady powinny być stałe dla wszystkich a nie że ja jestem nad a inni niech sie dostosują. Bo jaki on wtedy daje przykład.
I w takich Religach wygląda jak w typowym państwie że prawo jest dla biednych i słabszych.
Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.



kto Ci k***a to powiedział? w biblii przeczytałeś? to masz tam jak wół napisane że to anioły zsyłały plagi (ale do tego by nie doszło gdyby nie to że ludzie są poj***ni jak Pandora) XD a Jezus był uzdrowicielem, trollujesz prawda? :D

bimaczow

2021-10-20, 12:18
Pato katole już się zesrali ?

Lolekmko11

2021-10-20, 12:19
Ten zjeb tej piły nawet w rękach trzymać nie potrafi . Wielki pulok mu w mamę

CzerstWybut

2021-10-20, 12:31
Religia chrześcijańska jest fundamentem obecnego prawa debile więc jak byście z waszego pie**olenia o średniowieczu wyj***li religie to komuchy i lewaki by sie zami powybijali. Przypominam niektórym że Polska wciąż wygląda na tle europy tak jak wygląda dzięki sk***ialym komunistom a nie dzięki religii matoly. Obojętnie czy tam by stala k***a gwiazda żyda, księżyc czy inne ch*jstwo to nalezy mieć szacunek do innych ludzi lewary a nie tylko patrzeć na swoj czubek nosa. Przypie**alacie sie żeby wam na tęczowo miasta ubierali a z drugiej strony chcecie palic koscioły i ścinac krzyże ludziom. Tak k***a ludziom, bo świątynie są dla nich budowane a nie tylko dla księży. ch*j wam komuniści do tego jakie ludzie mają potrzeby, jeżeli ktoś ma potrzebe sie modlic do figurki to niech sobie to robi, tak samo mnie to jebie jak i to ze ktoś sobie do dupy z kolegą cos wkłada. Zaj***ni egoiści sami sobie tworzycie wojny i nienawiść do siebie, nie potraficie sie pogodzić z czyimś odmiennym zdaniem wiec będziecie obrażać go, to jest tak plytkie zachowanie tak jak przystalo na komuniste.

Pamiętajcie ze przyroda nie znosi próżni wiec jak będziecie walczyć z chzaścijaństwem to wam sie wpie**oli cos innege. Katole przynajmniej nie ścinają łba za pedalstwo czego nie mozna powiedziec o islamie debile. I nie pie**olcie mi o księżach pedofilach bo mówie o katolikach debile a ich jest w Polsce kilkadziesiat milionów. Sracie na katolików a nikt was do niczego nie zmusza, zawsze macie otwartą drogę na postępowy świat, wchodzicie życ miedzy katolikow i sie rozpychacie lokciami lewary.

Szanuj swojego sąsiada bo zawsze możesz mieć gorszego, np takiego co ci żone każe zaslonić od stóp do glowy, ograniczy ją jak psa do budy z łańcuchem, bedzie kazal ci płacić kare za nie chodzenie do swiątyni, raz do roku nakaże ci mesiac wpie**alania tylko pod osloną nocy, i wyłaczy ci wszelkie imprezy.

alewamdojebe

2021-10-20, 12:39
Barnellini napisał/a:

Ja nawet nie jestem katolikiem ale wpie**ol temu pedałowi należy się solidny. Co za k***a cwe*. W dupę należałoby mu włożyć tą piłę i uruchomić.



a co lubisz wsadzac se piłe w dupe? odjeb się od typa. bardzo ładnie zrobił
X