18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Postępowa Zielona Góra...

Halman • 2021-10-20, 08:10

to już laicyzacja czy tylko prowokacyjna profanacja..?

żródło

ponczo11

2021-10-20, 09:16
znajdą go, kwestia czasu ... postawi się nowy

Zgodnie z artykułem 196 Kodeksu Karnego:

„Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

skywalker75

2021-10-20, 09:19
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!



Gdyby księża tak robili to bym rozumiał, problem jest taki, że dzieci r*chają przede wszystkim lewicowi ateiści . W holandii jest nawet legalna pedofilska partia. Dlatego żałuję, że ten krzyż nie spadł mu na ten pusty łeb, było by o jednego pedofila mniej

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-10-20, 09:19
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!
Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..
to jest tak zj***ne jak hazard. Mamy zakaz hazardu ale państwa lotto i inne zdrapki są jak najbardziej dozwolone bo państwo na tym zarabia ale spróbuj własny biznes otworzyć na takiej samej zasadzie to pójdziesz do więzienia za hazard... tak samo jest z tymi pie**olonymi wiarami mają prawo to własnej sekty a konkurencje nie i nazywają to tak cukierkowo Religią.. żeby nie było że to SEKTA .. a to jeden pies.
==========================================================.



Ssij ku*asa przypadkowemu przechodniu lewaku. Jesteście tak odrealnieni, że powinni zrobić dla was mydlarnie, jeśli wiesz co mam na myśli.

~Angel

2021-10-20, 09:20
ponczo11 napisał/a:

znajdą go, kwestia czasu ... postawi się nowy
Zgodnie z artykułem 196 Kodeksu Karnego:
„Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.



Chyba że to jego teren to mu nic nie zrobią.

RobsoN

2021-10-20, 09:22
Grubypindol napisał/a:

Każda religia to zło... Bez wyjątków... Jaka by nie była, to z pokojem wa gówno wspólnego



Zostaw, nie warto, łby zryte ciemnotą, niech sobie bronią ten krzyż.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ssij ku*asa przypadkowemu przechodniu lewaku. Jesteście tak odrealnieni, że powinni zrobić dla was mydlarnie, jeśli wiesz co mam na myśli.



Typowy katolik.

Halman

2021-10-20, 09:25
O k***a, 9 rano i już gównoburza pod krzyżem...

Anosa20

2021-10-20, 09:26
Też bym wyj***ła jak by mi takie coś zaśmiecało mój teren...

Prof._Kot_Budd

2021-10-20, 09:26
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!
Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..








pytolsky

2021-10-20, 09:28
Quassar napisał/a:

jak by tobie księża r*chali syna albo córunie ciekawe czy wtedy był byś za.... czy przeciw?!
Ogólnie k***a jesteśmy w XXI powinno sie k***a zakazać wszystkich religii wszystkich !! Czy też nazwijmy to po imieniu SEKT tak SEKT..
to jest tak zj***ne jak hazard. Mamy zakaz hazardu ale państwa lotto i inne zdrapki są jak najbardziej dozwolone bo państwo na tym zarabia ale spróbuj własny biznes otworzyć na takiej samej zasadzie to pójdziesz do więzienia za hazard... tak samo jest z tymi pie**olonymi wiarami mają prawo to własnej sekty a konkurencje nie i nazywają to tak cukierkowo Religią.. żeby nie było że to SEKTA .. a to jeden pies.



Jakby mi pedofil w sutannie zgwałcił purchlaka to bym obił mu mordę, a nie wyrażał swoją złość na symbolu. Który zresztą wyznają także ludzie zupełnie innych religii (Jezus w islamie jest prorokiem i mesjaszem, ale nie Bogiem) czy wyznań, zupełnie z faktem niezwiązanych. Ja np. uznaję dżihad za zło, ale jakoś nie chcę dewastować świątyń muzułmańskich. Bo cywilizacyjnie stoję wyżej niż byle lewactwo ze strajków tzw. kobiet.
A co do regulowania wszystkiego przez państwo to się zgadzam

Grzechu_Jaku_

2021-10-20, 09:31
Halman napisał/a:

O k***a, 9 rano i już gównoburza pod krzyżem...



hahah bez kitu dobrzy sa

Quassar

2021-10-20, 09:36
RobsoN napisał/a:

Zostaw, nie warto, łby zryte ciemnotą, niech sobie bronią ten krzyż.
Typowy katolik.




Dokładnie RobsoN tutaj na przykładzie hejtu na mój komentarz który opisuje dokładnie czym jest religia.

Widzimy ze strony przeciwnej hejt tak samo jak krzyżacy zabijali i mordowali w imie boże który sam zakazywał zabijania a głosił o pokój i przebaczenie tylko gdzie on miał swoje przebaczenie jak np taki jezus wysłał plagi i zaraze i zabijał innowierców gdzie były wtedy jego własne przykazania które wymagał od innych a sam sie do nich nie dostosował i takich perełek jest wiele w religiach jak by sie czytało całe te fantasy..

I moral jest taki że w tych gównach sekt nie jest czasem istotne zasady tylko głupie teksty które sobie cytujesz jako wymówkę w danym momencie. Coś jak typowy tekst matki jako przykład.

1)A ty musiałeś zrobić koniecznie jak inni
2) Czemu nie możesz być normalni musisz zachowywać sie jak inni wandale ze szkoły..

To w końcu mam być inny czy tacy jak oni :)

A zasady powinny być stałe dla wszystkich a nie że ja jestem nad a inni niech sie dostosują. Bo jaki on wtedy daje przykład.
I w takich Religach wygląda jak w typowym państwie że prawo jest dla biednych i słabszych.
Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.

petru23

2021-10-20, 09:37
Spuścił z krzyża.

janlew

2021-10-20, 09:41
Lewackie ścierwo do utylizacji. Ale najważniejsze że pójdzie za to siedzieć, i choć nie na długo, to w więźniu za coś takiego dużo lżej od pedofila mieć nie będzie.

Quassar

2021-10-20, 09:45
cannibal2007 napisał/a:

Autobus człowieka przejedzie to ubaw po pachy, zastrzelą kogoś to też śmieszne. A tu typek tnie kawałek drewna i jakie oburzenie.



Święto-jebliwych bolą dupy od samego patrzenia.

pazuzu

2021-10-20, 09:51
Dobrze zrobił, z jakiej racji jakas figurka żyda zombie zajmuje miejsce przy drodze i szpeci okolice
X