18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PieronJasnySzlag

2020-01-05, 15:35
botspam napisał/a:

Jeżeli płód sam identyfikuje się jako dziecko to Ci wszyscy genderowcy dalej będą za aborcją?


Mistrzostwo.
Skoro 40letni facet może identyfikować się jako nastolatka i dla lgbt to normalne to również normalne dla nich powinno być że płód identyfikuje się jako dorosły człowiek.
Kradne ten argument żeby bić po pustych głowach te lewicowe ameby.
Piwko!

zerwikaptur

2020-01-05, 16:29
Domy dziecko ,pomoc społeczna,caritasy
To na szybko miejsca gdzie jak sobie nie radzisz to tam uzyskasz pomoc .
Każdy kto uprawia sex musi się liczyć z ciąża i jest jako dorosły człowiek zobowiązany wychować swoje potomstwo - jak sobie nie radzi to instytucje jak wyżej a te utrzymywane są z naszych podatków wiec co to za argument ze pro lajf maja wyjebsne ?
Płacimy podatki i ch*j a aborcja to morderstwo co. By kto nie wymyślił ,odebranie świadome komuś życia to morderstwo
Kolejny argument
Ze niby co robic z sierotami w takim razie
Ano usprawnić adopcje no WHO co roku notuje spadek płodności wiec wzrasta liczba par nie mogących posiadać własnego dziecka .
Nie trzeba odrazu zabijać .
spoons napisał/a:

Nie obchodzi mnie żadna p*zda i okoliczności w których wpadła, tym bardziej nie obchodzi mnie co dalej z tym zrobi.
a moralność jest bardzo wygodna kiedy każemy głupiej piździe urodzić niechciane dziecko,po czym to ona i jej dziecko będą ponosić tego konsekwencje przez resztę życia. Śmieszne jest to że obcy ludzie martwią się losem tych nienarodzonych obcych dzieci, ale tylko do narodzin, bo po urodzeniu już wszyscy mają na nie wyj***ne. Niech głupia p*zda dalej się tym martwi ;P
Nie sądzę żeby Ci przeciwnicy aborcji, czy adopcji przez pary homoseksualne zajmowali się obcymi narodzonymi dziećmi, lub dziećmi z domów dziecka. Fajnie mieć taką zajebistą moralność, tak długo jak nie bierzemy za gówniaka odpowiedzialności


Pankracy_Młot

2020-01-05, 16:35
zerwikaptur napisał/a:

Ale tego tacy nie kumają a mało tego taka feministka powie ci ze nie bo nie z tymi wariatami się nie dyskutuje to jest jedynie materiał dla psychiatrów



Tym się kończy bezstresowe wychowanie stanów zjednocznonych, oby w p*zdę dostali od całego świata. A izrael do gazu.

Frankorus_YT

2020-01-05, 17:17
Xson33333 napisał/a:

płód pozostaje płodem do 10 tygodnia ciąży, a po tym okresie nie powinno się przeprowadzać aborcji, chyba że zagraża zdrowiu



Niezbyt, bo naukowo do 3 miesiąca mówimy o zarodku. Dopiero po tym to płód.

riki88

2020-01-05, 17:22
Czy ktoś może mi powiedzieć w którym momencie ludzkość zboczyła z kursu normalności ? boje sie myślecz co bedzie za 50 lat . W jakim świecie będą zyły moje dzieci .

Niedługo człowiek normalny będzie uznawany za nienormalnego ... i odwrotnie ...

Nie dziwie się niektórym ze oczekują 3 wojny światowej . Może koncuby się to tochę przeczyściło z tej nienormalności

Je...........ik

2020-01-05, 17:46
SmieszekJeb2ny napisał/a:

III wojno prosze nadciagnij..



Nie chcialbys tego uwierz mi

mazga50

2020-01-05, 18:19
Zamiast aborcji niech stosują antykoncepcję. Nie chcesz, to nie masz dzieci. Przecież nikt was nie zmusza do płodzenia dzieci, skoro ich nie chcecie. Po co ta cała dyskusja?
Ale nie pie**olcie, że facet czujący się jak baba, to baba. Ja czuję się np. multimilionerem, więc proszę mnie nie dyskryminować i natychmiast przelać mi pieniądze na moje konto!

ZgRyZ

2020-01-05, 18:56
proszę uprzejmie wszystkich, którzy podzielają opinie o usuwaniu ciąży, by wpisywać się tutaj, wraz ze zdjęciem oraz miejscem zamieszkania. ponieważ wasi rodzice zapewne żałują teraz, że nie usunęli was zawczasu, Przyrzekam Uroczyście, iż uczynię wszystko, aby ich zastąpić i usunąć was teraz (lepiej późno niźli wcale). myślę, a nawet jestem pewien, że pomogą mi wszyscy ci, którzy mają odmienne zdanie.

proszę uprzejmie wszystkich, którzy podzielają opinie o usuwaniu ciąży, by wpisywać się tutaj, wraz ze zdjęciem oraz miejsce zamieszkania. ponieważ wasi rodzice zapewne żałują teraz, że nie usunęli was zawczasu, Przyrzekam Uroczyście, iż uczynię wszystko, aby ich zastąpić i usunąć was teraz (lepiej późno niźli wcale). myślę, a nawet jestem pewien, że pomogą mi wszyscy ci, którzy mają odmienne zdanie.

Essent

2020-01-05, 19:47
Modlę się do swojego Boga o to, żeby zniszczył już ten świat.Przy tych wypowiedziach debili , Sodoma i Gomora to katar i delikatny kaszel :homer:

Hrabia Drapula

2020-01-05, 21:27
mygyry napisał/a:

Ciekawe, że nie umieją zdecydować co do antykoncepcji, ale cała reszta już łatwo przychodzi.
Nie rozumiem, że jedna p*zda z drugą nie potrafi iść do lekarza założyć spirale, kupić tabletki czy inne plastry lub kazać facetowi założyć gumę, jeszcze rozumiem sytuację eugeniczną lub gwałtu, ale cała reszta przy obecnych możliwościach medycznych jest k***a upośledzeniem dajki



czy myślisz że te środki są w 100% pewne wszystkie ? jeśli baba nie ma stałego r*chacza, wydymasz ją po pijaku na imprezie to jej wina że zaszła czy twoja bo gumy nie założyłeś? wiesz że są kobiety które nie mogą używać antykoncepcji hormonalne, a wady spirali chyba znasz?
najłatwiej wpie**alać się w cudze sprawy
aborcja jest nieetyczna ale oddanie dziecka do adopcji, chowanie przez patologię jak dzieciak brudny i głodny, upośledzonych ciężko, warzywa czy nieuleczalnie chorych co mają 2-3 lata np max życia to jest zajebiste, tylko że tu państwo już umywa ręce i nie ingeruje, a o pomaganiu nie wspomnę
co dekle zrobiły z pigułką dzień po ? nieuki j***ne nazywały ją wczesnoporonną

krajsik napisał/a:

Legalizacja aborcji jest po to żeby kobiety w bezpiecznych warunkach ją dokonywały. Aborcja i tak wiąże się z komplikacjami i innymi powikłaniami. Aborcja to nie decyzja typu założę różową sukienkę,może później idę na hybrydy a przed solarium strzelę se skrobankę.
Skoro i tak p0lki jeżdżą do Czech i tam legalnie jej dokonują to dla czego nie mogą u nas?



bo u nas jest ciemnogród i rządzi kościół, zobacz jak tam wygląda prawo z bronią, trawą czy innymi rzeczami, z tym rządem nie ma szans na zmiany i nie twierdzę że z następnym jest

ePeeL

2020-01-05, 21:42
W sumie koło ch*ja mi lata kto się za co uważa, dopóki jest normalnym człowiekiem i nikogo nie krzywdzi. To samo tyczy się koloru skóry, wyznania itp. W piździe mam czy klęczysz na dywaniku czy odwalasz zdrowaśki do dwóch desek zbitych ze sobą - rób se co chcesz, bylebyś nikogo tym nie krzywdził. Btw. Ameryka już od dawna jest stracona i wypowiedzi stamtąd już mnie nie ruszają.

na...........pl

2020-01-05, 21:44
Wytłumaczcie mi czemu o aborcji w związku ma decydować tylko kobieta? AFAIK do zapłodnienia potrzebne są OBIE płcie, tym samym odbieranie ojcom prawa do posiadania potomka wydaje się dyskryminujące.

Justynka99

2020-01-05, 22:02
Cały konflikt pomiędzy prawicą, a lewicą można zamknąć w dwóch zdaniach.
Lewica: Żyj jak ci się podoba, dopóki nie krzywdzisz tym innych.
Prawica: Żyj tak, jak my chcemy.

Jak ktoś chce być drzewem, to głupie, ale co ci to przeszkadza?

NYA'79

2020-01-06, 00:19
wolny wybór ! każdy powinien mieć prawo do aborcji , pod warunkiem , że wykona ją sobie sam osobiście, na zasadzie :twój brzuch twoja sprawa, - dlaczego lekarz ma to robić i w dodatku za moje podatki ? co innego sama , proszę bardzo , znieczulenie alkoholem i jazda , łyżką , widelcem ,odkurzaczem , czym kto chce ..

kamillo16

2020-01-06, 00:30
Wszystkich wyżej wymienionych, stosunek do aborcji opiera się głównie na emocjach. lub skrzętnych manipulacjach Aborcja czy też uśmiercanie młodych w przyrodzie występuje wtedy kiedy matka/rodzice/ojciec nie są w stanie wychować takiej ilości potomstwa lub w ogóle nie są w stanie go wychować lub na przykład w przypadku kiedy potomstwo posiada wady. To naturalny mechanizm naturalny, tylko szczęśliwcy są w stanie wyjść z łona, mało tego potem tylko niektórzy dożyją starości.

Konkluzja moim zdaniem jest taka że jesteśmy niewolnikami emocji i ludzi charyzmatycznych na których działania jesteśmy co poniektórzy podatni. Wasze dywagacje z szerszej perspektywie z logicznego punktu widzenia nie mają senu ;)