18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

krajsik

2020-01-05, 11:16
Co do aborcji to uważam że o tym powinna decydować kobieta. Mogę się założyć że po wprowadzeniu legalnej aborcji zmniejszyła by się liczba kobiet które w okresie ciąży spadły ze schodów, upadły na brzuch i doznały innych urazów który do prowadziły do poronienia. Cała reszta to jakieś wykolejeńce

glesner1910

2020-01-05, 11:21
krajsik napisał/a:

Co do aborcji to uważam że o tym powinna decydować kobieta. Mogę się założyć że po wprowadzeniu legalnej aborcji zmniejszyła by się liczba kobiet które w okresie ciąży spadły ze schodów, upadły na brzuch i doznały innych urazów który do prowadziły do poronienia. Cała reszta to jakieś wykolejeńce





krajsik napisał/a:

Co do aborcji to uważam że o tym powinna decydować kobieta. Mogę się założyć że po wprowadzeniu legalnej aborcji zmniejszyła by się liczba kobiet które w okresie ciąży spadły ze schodów, upadły na brzuch i doznały innych urazów który do prowadziły do poronienia. Cała reszta to jakieś wykolejeńce



A ja uważam, że o słuszności morderstwa powinien decydować sam morderca, a sąd ma się nie wpieprzać. Co Ty na to?

mygyry

2020-01-05, 11:31
krajsik napisał/a:

Co do aborcji to uważam że o tym powinna decydować kobieta. Mogę się założyć że po wprowadzeniu legalnej aborcji zmniejszyła by się liczba kobiet które w okresie ciąży spadły ze schodów, upadły na brzuch i doznały innych urazów który do prowadziły do poronienia. Cała reszta to jakieś wykolejeńce



Ciekawe, że nie umieją zdecydować co do antykoncepcji, ale cała reszta już łatwo przychodzi.
Nie rozumiem, że jedna p*zda z drugą nie potrafi iść do lekarza założyć spirale, kupić tabletki czy inne plastry lub kazać facetowi założyć gumę, jeszcze rozumiem sytuację eugeniczną lub gwałtu, ale cała reszta przy obecnych możliwościach medycznych jest k***a upośledzeniem dajki

zerwikaptur

2020-01-05, 11:34
Ale tego tacy nie kumają a mało tego taka feministka powie ci ze nie bo nie z tymi wariatami się nie dyskutuje to jest jedynie materiał dla psychiatrów
mygyry napisał/a:

Ciekawe, że nie umieją zdecydować co do antykoncepcji, ale cała reszta już łatwo przychodzi.
Nie rozumiem, że jedna p*zda z drugą nie potrafi iść do lekarza założyć spirale, kupić tabletki czy inne plastry lub kazać facetowi założyć gumę, jeszcze rozumiem sytuację eugeniczną lub gwałtu, ale cała reszta przy obecnych możliwościach medycznych jest k***a upośledzeniem dajki


akuel

2020-01-05, 11:45
To jak szmata jedna z drugą nie rozumieją co to antykoncepcja to jak nie chce dzidziusia, którego sobie uwaliła, to w czym problem żeby sobie w łeb walnąć? Prawie jak aborcja, lecz całkiem humanitarnie.

krajsik

2020-01-05, 12:05
glesner1910 napisał/a:

A ja uważam, że o słuszności morderstwa powinien decydować sam morderca, a sąd ma się nie wpieprzać. Co Ty na to?



Przy takim założeniu to sąd nie miał by racji bytu, zresztą co to za popieprzony przykład?





mygyry napisał/a:

Ciekawe, że nie umieją zdecydować co do antykoncepcji, ale cała reszta już łatwo przychodzi.
Nie rozumiem, że jedna p*zda z drugą nie potrafi iść do lekarza założyć spirale, kupić tabletki czy inne plastry lub kazać facetowi założyć gumę, jeszcze rozumiem sytuację eugeniczną lub gwałtu, ale cała reszta przy obecnych możliwościach medycznych jest k***a upośledzeniem dajki



Zgadzam się z Tobą. Jak się nie myśli za w czasu to później ryk i rozpacz.

Ja mam na myśli to, że aborcja była, jest i będzie. Czy to nielegalna w Polsce czy w skutek"nie szczęśliwego " wypadku.
Ludzie chyba myślą że jak aborcja będzie legalna to na potęgę będą wykonywane aborcje.
Jeśli ktoś myśli że zakaz aborcji ma rozwiązać problem to od razu niech poda sobie rękę z tym co myśli że jak nie będzie dostępu do broni to znikną strzelaniny.

Je...........ik

2020-01-05, 12:21
krajsik napisał/a:

Przy takim założeniu to sąd nie miał by racji bytu, zresztą co to za popieprzony przykład?
Zgadzam się z Tobą. Jak się nie myśli za w czasu to później ryk i rozpacz.
Ja mam na myśli to, że aborcja była, jest i będzie. Czy to nielegalna w Polsce czy w skutek"nie szczęśliwego " wypadku.
Ludzie chyba myślą że jak aborcja będzie legalna to na potęgę będą wykonywane aborcje.
Jeśli ktoś myśli że zakaz aborcji ma rozwiązać problem to od razu niech poda sobie rękę z tym co myśli że jak nie będzie dostępu do broni to znikną strzelaniny.



Kazik śpiewal ze 'co jest nielegalne jest bardziej oplacalne, co jest nielegalne to tworzy czarny rynek' w tym temacie calkowity zakaz aborcji oczywiscie stworzy czarny rynek jak z narkotykami.

Frankorus_YT

2020-01-05, 12:21
krajsik napisał/a:

Przy takim założeniu to sąd nie miał by racji bytu, zresztą co to za popieprzony przykład?
Ludzie chyba myślą że jak aborcja będzie legalna to na potęgę będą wykonywane aborcje.
Jeśli ktoś myśli że zakaz aborcji ma rozwiązać problem to od razu niech poda sobie rękę z tym co myśli że jak nie będzie dostępu do broni to znikną strzelaniny.



Ale to tak jakbym ja powiedział: "Ludzie myślą, że jeżeli zakażemy kradzieży to znikną kradzieże."
Tak więc to nie jest żaden argument za legalizacją kradzieży ani aborcji.

mariusz3pl

2020-01-05, 12:23
Kiedyś ludzi chorych psychicznie się leczyło.

Poniżej cytat-definicja choroby psychicznej:

,,Chory ma omamy i urojenia oraz zaburzony tok myślenia. W chorobie psychicznej fałszywy odbiór lub przeżywanie świata prowadzi do dziwacznych, nieuzasadnionych sytuacją zachowań i działań. Choroba psychiczna jest formą nieświadomej ucieczki chorego od świata realnego''.





pnaj

2020-01-05, 12:26
Ja jestem za, to jest eliminacja głupich genów z obiegu. Gdyby matki tych lewaków podjęły się w porę aborcji to teraz byłby spokój.

botspam

2020-01-05, 12:31
Jeżeli płód sam identyfikuje się jako dziecko to Ci wszyscy genderowcy dalej będą za aborcją?

krajsik

2020-01-05, 12:31
Frankorus_YT napisał/a:

Ale to tak jakbym ja powiedział: "Ludzie myślą, że jeżeli zakażemy kradzieży to znikną kradzieże."
Tak więc to nie jest żaden argument za legalizacją kradzieży ani aborcji.



Legalizacja aborcji jest po to żeby kobiety w bezpiecznych warunkach ją dokonywały. Aborcja i tak wiąże się z komplikacjami i innymi powikłaniami. Aborcja to nie decyzja typu założę różową sukienkę,może później idę na hybrydy a przed solarium strzelę se skrobankę.
Skoro i tak p0lki jeżdżą do Czech i tam legalnie jej dokonują to dla czego nie mogą u nas?

~DMT

2020-01-05, 12:37
mygyry napisał/a:


Nie rozumiem, że jedna p*zda z drugą nie potrafi iść do lekarza założyć spirale, kupić tabletki czy inne plastry lub kazać facetowi założyć gumę,





;)

Nie dajcie się wciągnąć w tę grę. Trzeba temu ukręcić łeb jak najszybciej, niech każdy robi co może...




aaaaaaaaaaaaaa

2020-01-05, 12:40
Jestem za ochroną kukułczych jaj.
Ratujmy Kukułki.