18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

orion123123

2020-01-05, 13:09
O Roly! Najs! 3:32 ale ma racje ja też czasami myśle i zachowuje się jak kobieta a raz jak normalnie facet, to jest wszystko pokręcone ludzie nie mozemy po prostu sie akceptować? i tak ja tutaj nie mam namysli zeby chłopak chłopakiem sie lizał tak samo jak kobieta z kobieta i to w miejscach publicznych... ja sam jak widze parady to rzygać mi sie chce mimo ze jestem chłopakiem i wole chłopaków yoł.. a taki żarcik.. wiecie że teńcza jest jak kawa? najlepsza swieżo palona :P musiałbym sie obrażać o jakąś homofobie czy coś alenie jestem prostym w sumie toche krzywym człowiekiem co idzie prostą drogą.. gdzie pracuje juz wszyscy wiedza ze wole chlopakow i nikt nie ma z tym problemów baa nawet sam sobie zartuje z siebie bo wiem co tgo jest dystans.. cóż no jedni wolą palić tęcze, drudzy wolą ćpać inni wolą okradać innych a ja lubie ch*ja w dupie i co ktoś mi tego zabroni? nie ponieważ życie jest jedne i trzeba z niego korzystać i nie przejmować się co inni gadają, jesli lubisz to co robisz kochasz siebie takim jakim jesteś i akceptujesz i co ważne nie robisz tym innym krzywdy to jest to najbardziej ok. Sam czytałem ostatnio na hardzie okolesiu co prosil o jakies zadania zeby sobie coś zrobic albo włozyc w dupe.. pomyslicie to jest dopiero pojebus no ale skoro lubi to kto mu broni. Ps to nie ja :)
Na świecie zawsze będą homosie, homofoby, normalni hetero no i ci pojebiani co lubią od ogórków do rąk w dupie, sranie na siebie jedzenie tego itp... Ja nie patrze na to że homofoby atakujo! bardziej interesuje sie tym co ludzie robią z zwierzętami.. nie jestem veganem wpie**alam kotlety i jak najbardziej rozumiem to ze swinka = kotlet no ale zeby zabijac zwierzeta dla zdjec albo trofeum.. skór czy futer? przemyslmy to ile złego siedzieje na tym pie**olonym swiecie,.. i jeszcze coś.. podobno bóg ojciec i duch świety to jedna osoba to znaczy ze jak walił konia to miał trójkąt sam z soba? :D pozdrawiam

~DMT

2020-01-05, 13:17
orion123123 napisał/a:

O Roly! Najs! 3:32 ale ma racje ja też czasami myśle i zachowuje się jak kobieta



I w tym momencie, przestałem czytać...

Br...........r1

2020-01-05, 13:21
chore/niepełnosprawne to skrobać ! ale zdrowe w żadnym wypadku

a przykład z drzewem na filmiku.....

wyglądasz jak kobieta to jesteś kobieta a jak myślisz inaczej to jesteś chory/chora

maveric666

2020-01-05, 13:36
takie k***y należy sterylizować z urzędu aby nie przekazywały swoich genów

Yapadeusz

2020-01-05, 13:41
Polscy prawicowcy to takie penery. Boją się dosłownie wszystkiego. Boją się gender, lgbt, uchodźców, niemców, Rosji, Brukseli, ateistów, islamistów.... Generalnie boją się wszystkiego co jest inne lub myśli inaczej niż ich chore, rasistowskie, homofobiczne umysły.

swampman

2020-01-05, 13:43
zalegalizujcie aborcje to ustawia sie kolejki do usuwania plodow dlugie jak za miesem za komuny.. zalegalizujcie trawe to caly swiat bedzie upalony... eutanazja? same wolne lozka w szpitalu. opodatkujcie ksiezy beda jebuckie pieniadze wplywac do skarbu panstwa. mowie wam prawde. serio tak bedzie

icu

2020-01-05, 13:44
NIE KAŻCIE NAM TEGO OGLĄDAĆ SWOIMI LAJKAMI ...

Xs...........33

2020-01-05, 13:58
glesner1910 napisał/a:



płód pozostaje płodem do 10 tygodnia ciąży, a po tym okresie nie powinno się przeprowadzać aborcji, chyba że zagraża zdrowiu

coziro

2020-01-05, 14:05
mózg rozj***ny

kanalistakp

2020-01-05, 14:07
Ah jak ja uwielbiam tych wszystkich PRO i ANTY zamkniętych w swoich przekonaniach że tylko TAK albo tylko NIE. Każda trzeźwo myśląca osoba zdaje sobie sprawę z tego że świat nie jest tylko czarno/biały a sytuacje ludzkie mogą być różne. Ja osobiście nie byłbym w stanie spojrzeć w oczy zgwałconej kobiecie i powiedzieć - "masz urodzić i ch*j albo pójdziesz do pie**ola". Powinny być ustępstwa i powinny być jakieś ograniczenia ale kompletne zakazanie czegoś jest równie popie**olone jak pozwalanie na pełną samowolkę. Prawda zawsze leży po środku i według mnie skrajna prawica jest równie poj***na jak lewica i wszystkie inne skrajne poglądy.

Ah jak ja uwielbiam tych wszystkich PRO i ANTY zamkniętych w swoich przekonaniach że tylko TAK albo tylko NIE. Każda trzeźwo myśląca osoba zdaje sobie sprawę z tego że świat nie jest tylko czarno/biały a sytuacje ludzkie mogą być różne. Ja osobiście nie byłbym w stanie spojrzeć w oczy zgwałconej kobiecie i powiedzieć - "masz urodzić i ch*j albo pójdziesz do pie**ola". Powinny być ustępstwa i powinny być jakieś ograniczenia ale kompletne zakazanie czegoś jest równie popie**olone jak pozwalanie na pełną samowolkę. Prawda zawsze leży po środku i według mnie skrajna prawica jest równie poj***na jak lewica i wszystkie inne skrajne poglądy.

Ho...........er

2020-01-05, 14:09

spoons

2020-01-05, 14:27
Nie obchodzi mnie żadna p*zda i okoliczności w których wpadła, tym bardziej nie obchodzi mnie co dalej z tym zrobi.
a moralność jest bardzo wygodna kiedy każemy głupiej piździe urodzić niechciane dziecko,po czym to ona i jej dziecko będą ponosić tego konsekwencje przez resztę życia. Śmieszne jest to że obcy ludzie martwią się losem tych nienarodzonych obcych dzieci, ale tylko do narodzin, bo po urodzeniu już wszyscy mają na nie wyj***ne. Niech głupia p*zda dalej się tym martwi ;P

Nie sądzę żeby Ci przeciwnicy aborcji, czy adopcji przez pary homoseksualne zajmowali się obcymi narodzonymi dziećmi, lub dziećmi z domów dziecka. Fajnie mieć taką zajebistą moralność, tak długo jak nie bierzemy za gówniaka odpowiedzialności ;)

andysmith

2020-01-05, 15:22
t tak zwana lewica, ktora wyrasta z tych amerykanskich prestizwych uczelni.