18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

poligon6

2020-01-07, 10:36
patka1210 napisał/a:

A z problem zostaje kobieta! Nie jestem feministka ale moja c**a moje życie poświęcone, moja sprawa A nie ku*asa który przy pierwszej okazji sp***ziela! I szczęśliwy bo zostawił ślad po sobie i tatuś od święta!



Czyli z takimi sie zadajesz i potem masz pretencje? Typowa kobieca logika.

zerwikaptur

2020-01-07, 11:00
Kobity wiec nie dawajcie dupy komu popadnie to nie będzie afery
Ale jak się c**a miasto wyciera co weekend to tak jest
poligon6 napisał/a:

Czyli z takimi sie zadajesz i potem masz pretencje? Typowa kobieca logika.


gruberps84

2020-01-07, 11:24
Jak patrzę na tych debili to uważam że Bóg powinien zabrać nam możliwość rozmnażania

ePeeL

2020-01-07, 13:57
patka1210 napisał/a:

A z problem zostaje kobieta! Nie jestem feministka ale moja c**a moje życie poświęcone, moja sprawa A nie ku*asa który przy pierwszej okazji sp***ziela! I szczęśliwy bo zostawił ślad po sobie i tatuś od święta!



Po pierwsze, pies nie weźmie póki suka nie da.
Po drugie, jeśli ciąża i dziecko to "problem" to nie się nie pie**ol, bo ewidentnie nie jesteś gotowa na macierzyństwo.
Po trzecie, skoro mówisz, że "ciało Twoje" to od razu wychodzi z Ciebie hipokryzja, bo skazujesz ciało kogoś innego na swoją wolę i widzimisię.
Jesteś pie**olniętym babskiem, które wojuje w internecie, jaka to jest silna i niezależna, ale lodówki na 4 piętro nie wniesie, słoika nie odkręci, no i nie daj Boże jak opona pie**olnie. Gardzę Tobą.

Zacytowałem tylko część Twojego pie**olenia, bo od reszty bolą oczy.

patka1210

2020-01-07, 13:59
mygyry napisał/a:

, Skoro dajesz dupy pierwszemu lepszemu, który sp***oli jak tylko cię uleje, to tylko świadcz o tym, że żyjesz widocznie ową cipą.
Wielka filozofia dla siebie tabletki dla niego guma, już widzę ile to setek znajomych masz w ciąży po takiej kombinacji.
Nie masz ośle żadnego obowiązku wychowywania dziecka, możesz zostawić w szpitalu, podpisać pokwitowanie i nigdy w życiu o nim nie usłyszeć i nie zobaczyć



Wpakowaliscie kobiety do jednego wora to i ja was wpakowalam.. są jednostki nie powiem że nie Ale to są jednostki! A dupy to Twoja matka musiała ch*** wie komu dac że takie coś na świat wydalila

poligon6

2020-01-07, 14:00
patka1210 napisał/a:

Wpakowaliscie kobiety do jednego wora to i ja was wpakowalam.. są jednostki nie powiem że nie Ale to są jednostki! A dupy to Twoja matka musiała ch*** wie komu dac że takie coś na świat wydalila



Gary pozmywane że tak ujadasz? Widac ze właściciel jeszcze z pracy nie wrócił i myszy harcują.

patka1210

2020-01-07, 14:06
ePeeL napisał/a:

Po pierwsze, pies nie weźmie póki suka nie da.
Po drugie, jeśli ciąża i dziecko to "problem" to nie się nie pie**ol, bo ewidentnie nie jesteś gotowa na macierzyństwo.
Po trzecie, skoro mówisz, że "ciało Twoje" to od razu wychodzi z Ciebie hipokryzja, bo skazujesz ciało kogoś innego na swoją wolę i widzimisię.
Jesteś pie**olniętym babskiem, które wojuje w internecie, jaka to jest silna i niezależna, ale lodówki na 4 piętro nie wniesie, słoika nie odkręci, no i nie daj Boże jak opona pie**olnie. Gardzę Tobą.
Zacytowałem tylko część Twojego pie**olenia, bo od reszty bolą oczy.



Jakbym miała kogoś takiego urodzić to bym się nie zastanawiała nad usunięciem

ePeeL napisał/a:

Po pierwsze, pies nie weźmie póki suka nie da.
Po drugie, jeśli ciąża i dziecko to "problem" to nie się nie pie**ol, bo ewidentnie nie jesteś gotowa na macierzyństwo.
Po trzecie, skoro mówisz, że "ciało Twoje" to od razu wychodzi z Ciebie hipokryzja, bo skazujesz ciało kogoś innego na swoją wolę i widzimisię.
Jesteś pie**olniętym babskiem, które wojuje w internecie, jaka to jest silna i niezależna, ale lodówki na 4 piętro nie wniesie, słoika nie odkręci, no i nie daj Boże jak opona pie**olnie. Gardzę Tobą.
Zacytowałem tylko część Twojego pie**olenia, bo od reszty bolą oczy.



Jakbym miała kogoś takiego urodzić to bym się nie zastanawiała nad usunięciem

poligon6 napisał/a:

Gary pozmywane że tak ujadasz? Widac ze właściciel jeszcze z pracy nie wrócił i myszy harcują.



Współczuję kobieta które mają z Tobą doczynienia

poligon6

2020-01-07, 14:22
patka1210 napisał/a:

Współczuję kobieta które mają z Tobą doczynienia



moje nie pyskuja i trzymaja kulturę.

mygyry

2020-01-07, 15:41
patka1210 napisał/a:

Wpakowaliscie kobiety do jednego wora to i ja was wpakowalam.. są jednostki nie powiem że nie Ale to są jednostki! A dupy to Twoja matka musiała ch*** wie komu dac że takie coś na świat wydalila



Czyli dla jak sama mówisz dla patologicznej jednostki mamy dostosowywać prawo, bo są tak zj***ni, że o własną dupę nie umieją zadbać?

zerwikaptur

2020-01-07, 15:44
Sama przyznała ze to nie większość
A w tej sytuacji rozmowa zbędna
Zakaz skrobania na życzenie
Chcecie zabijać to do rzeźni się wyżyć nie dzieciątka mordować
mygyry napisał/a:

Czyli dla jak sama mówisz dla patologicznej jednostki mamy dostosowywać prawo, bo są tak zj***ni, że o własną dupę nie umieją zadbać?


ePeeL

2020-01-07, 22:55
patka1210 napisał/a:

Jakbym miała kogoś takiego urodzić to bym się nie zastanawiała nad usunięciem



A coś więcej? Wytknąłem Ci trzy rzeczy to od razu wskakujesz na argument typu "nie zesraj się".
Swoją drogą, usunąć to sobie możesz zdjęcie swojego tłustego, pryszczatego dupska ze srajFona. Aborcja to zwykłe morderstwo z zimną krwią. Prawie 3 dychy na karku, a takie k***a niedojrzałe, takie popie**olone babsko, że aż brak słów. Kogokolwiek byś nie urodziła albo z kimkolwiek się nie zwiążesz - współczuje tej osobie już teraz.

Hrabia Drapula

2020-01-08, 21:13
@zerwikaptur widzę że masz ból dupy i pretensje do świata bo źle w życiu wybrałeś
czemu cie baba zostawiła, może ważniejszy był klub, sadol i koledzy, a nie żona i dziecko? bo każdy k***a myśli że jest zajebisty, chyba że ty ją zostawiłeś wtedy wracamy do pierwszego zdania
uważam że aborcji powinien decydować każdy sam, wiadomo ze jakaś granica powinna być, a nie płody co mają 7 miesięcy

zerwikaptur

2020-01-09, 06:49
gdyby były ważniejsze te rzeczy o których mówisz to wzięła by dziecko nieprawdaż

A aborcja to morderstwo i koniec
To nie pies ani ciele tylko czlowiek
Hrabia Drapula napisał/a:

@zerwikaptur widzę że masz ból dupy i pretensje do świata bo źle w życiu wybrałeś
czemu cie baba zostawiła, może ważniejszy był klub, sadol i koledzy, a nie żona i dziecko? bo każdy k***a myśli że jest zajebisty, chyba że ty ją zostawiłeś wtedy wracamy do pierwszego zdania
uważam że aborcji powinien decydować każdy sam, wiadomo ze jakaś granica powinna być, a nie płody co mają 7 miesięcy


poligon6

2020-01-09, 08:30
Hrabia Drapula napisał/a:

uważam że aborcji powinien decydować każdy sam, wiadomo ze jakaś granica powinna być, a nie płody co mają 7 miesięcy



A ja mysle że wraz z lewackim postępem ta granica powinna być przesuwana. Już co bardziej swiatli lewaccy ateisci postuluja ze człowieka nie ma do 2 roku zycia. Ale wiadomo świat musi jeszcze dorosnać do oswiecenia.

Wiewór

2020-01-09, 08:40
Ło k***a widzę, że tu niektórzy doktoraty piszą.