18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Metruu95

2020-01-09, 12:29
mygyry napisał/a:

Ciekawe, że nie umieją zdecydować co do antykoncepcji, ale cała reszta już łatwo przychodzi.
Nie rozumiem, że jedna p*zda z drugą nie potrafi iść do lekarza założyć spirale, kupić tabletki czy inne plastry lub kazać facetowi założyć gumę, jeszcze rozumiem sytuację eugeniczną lub gwałtu, ale cała reszta przy obecnych możliwościach medycznych jest k***a upośledzeniem dajki



Ciekawe, ja rozumiem, że jak na dzidzie jest tutaj trochę stulejarzy, ale nie rozumiem jednego, czemu wypowiadają się tak ogólnikowo, chyba każdy kto słyszał o antykoncepcji wie, że nie chroni ona w 100% przed ciążą, czy to spirale, gumy, plastry czy inne akodiny, wpadka to wpadka. Podejrzewam, że co najmniej połowa użytkowników sadola to wpadki, niechciane ciąże, nie wykluczając mnie, na takie pytanie możemy nigdy nie uzyskać odpowiedzi, a czy para chce zachować gówniaka czy nie to powinni mieć prawo samemu o tym zadecydować, druga sprawa, to doktor do którego pójdą może odmówić takiego zabiegu, nie bawmy się w żadne zakazy, ludzie nie raz sp***alają z kraju i dają w ten sposób zarobić każdemu tylko nie swojemu. Gdyby był wybór, to nie było by tych gównoburz czy mozna czy nie, to sprawa indywidualna każdego z osobna, a swoje zdanie czy ktoś powinien każdy powinien sobie głeboko wsadzić w dupe :d

poligon6

2020-01-09, 12:31
Metruu95 napisał/a:

Ciekawe, ja rozumiem, że jak na dzidzie jest tutaj trochę stulejarzy, ale nie rozumiem, czemu wypowiadają się tak ogólnikowo, chyba każdy kto słyszał o antykoncepcji wie, że nie chroni ona w 100% przed ciążą, czy to spirale, gumy, plastry czy inne akodiny, wpadka to wpadka.



Ło kurde, makabra, żaden specyfik nie daje 100% gwarancji i to ma być jakis argument?

Metruu95 napisał/a:

Gdyby był wybór, to nie było by tych gównoburz czy mozna czy nie, to sprawa indywidualna każdego z osobna, a swoje zdanie czy ktoś powinien każdy powinien sobie głeboko wsadzić w dupe :d



Ale jaki wybór? Czy zajebac człowieka czy nie?

Pajak222222

2020-01-17, 17:55
Ja tam jestem za wprowadzeniem gazu ... i ch*j !