18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PieronJasnySzlag

2020-01-06, 00:38
Justynka99 napisał/a:

Cały konflikt pomiędzy prawicą, a lewicą można zamknąć w dwóch zdaniach.
Lewica: Żyj jak ci się podoba, dopóki nie krzywdzisz tym innych.
Prawica: Żyj tak, jak my chcemy.
Jak ktoś chce być drzewem, to głupie, ale co ci to przeszkadza?


Czyli jak mordujesz dziecko to nikogo nie krzywdzisz? No k***a litości.

mygyry

2020-01-06, 00:39
Hrabia Drapula napisał/a:

czy myślisz że te środki są w 100% pewne wszystkie ? jeśli baba nie ma stałego r*chacza, wydymasz ją po pijaku na imprezie to jej wina że zaszła czy twoja bo gumy nie założyłeś? wiesz że są kobiety które nie mogą używać antykoncepcji hormonalne, a wady spirali chyba znasz?
najłatwiej wpie**alać się w cudze sprawy
aborcja jest nieetyczna ale oddanie dziecka do adopcji, chowanie przez patologię jak dzieciak brudny i głodny, upośledzonych ciężko, warzywa czy nieuleczalnie chorych co mają 2-3 lata np max życia to jest zajebiste, tylko że tu państwo już umywa ręce i nie ingeruje, a o pomaganiu nie wspomnę
co dekle zrobiły z pigułką dzień po ? nieuki j***ne nazywały ją wczesnoporonną



Wina niechciane ciąży jest taka sama u ojca jak i u matki, no chyba że mówimy o gwałcie.
Nazywasz adopcje patologią? Serio? k***a to jest chyba najgłupszy komentarz jaki kiedykolwiek tu czytałem.

zerwikaptur

2020-01-06, 08:56
Rozumiesz ze cała afera z aborcja jest skupiona na aborcji na życzenie i nikt nie podważa prawa do aborcji eugenicznej
Wiec twoje pierdy o kalekich,roślinkach,czy innych wadach są z dupy
Ludziom chodzi o aborcje ns życzenie - a wyskrobie dziecko (zabije) bo tak
Nikt nie każe żadnej babie rodzic kalekę
Hrabia Drapula napisał/a:

czy myślisz że te środki są w 100% pewne wszystkie ? jeśli baba nie ma stałego r*chacza, wydymasz ją po pijaku na imprezie to jej wina że zaszła czy twoja bo gumy nie założyłeś? wiesz że są kobiety które nie mogą używać antykoncepcji hormonalne, a wady spirali chyba znasz?
najłatwiej wpie**alać się w cudze sprawy
aborcja jest nieetyczna ale oddanie dziecka do adopcji, chowanie przez patologię jak dzieciak brudny i głodny, upośledzonych ciężko, warzywa czy nieuleczalnie chorych co mają 2-3 lata np max życia to jest zajebiste, tylko że tu państwo już umywa ręce i nie ingeruje, a o pomaganiu nie wspomnę
co dekle zrobiły z pigułką dzień po ? nieuki j***ne nazywały ją wczesnoporonną
bo u nas jest ciemnogród i rządzi kościół, zobacz jak tam wygląda prawo z bronią, trawą czy innymi rzeczami, z tym rządem nie ma szans na zmiany i nie twierdzę że z następnym jest


Lenart666

2020-01-06, 09:31
Fajni ci lewacy, tacy nie za inteligentni

PieronJasnySzlag

2020-01-06, 13:49
mygyry napisał/a:

Wina niechciane ciąży jest taka sama u ojca jak i u matki, no chyba że mówimy o gwałcie..


Dokładnie. Dlatego faceci jak najbardziej mają prawo do wypowiadania się na temat aborcji.
Jednak natura odpowiedzialnością noszenia i rodzenia dziecka obarczyła wyłącznie kobiety więc w większym stopniu w ich interesie jest dobrze się zabezpieczyć i nie dawać dupy byle komu.
Ale baby jak to baby, dasz palec to chce ręke. Chcą refundowane antykoncepcje, refundowane aborcje i alimenty. Chcą również parytetów ale oczywiście tylko na najwyższych stanowiskach. Chcą też tyle samo zarabiać chociaż 3 dni w miesiącu są popie**olone i same niewiedzą dlaczego... Długo by wymieniać jak dzisiejsze kobiety coraz mniej przypominają kobiety.

Co do samych feministek to jest w ch*j przypadków gdzie aktywistki specjalnie zachodzą w ciąże tylko żeby usunąć. Bo to teraz modne i nowoczesne. Także coś tu chyba się w tym rozumowaniu sp***oliło.

KKuubbaa

2020-01-06, 16:01
Jak ja się cieszę, że jestem w tej "zacofanej" Polsce

Ca...........on

2020-01-06, 17:12
Dla mnie ta cała wojna na argumenty ma bardzo proste wyjaśnienie.

Jest to mylenie kauzalności z korelacją.

Oczywiście, że ktoś może identyfikować się jako inna płeć. Oczywiście, że ktoś może mieć inną orientację. Ale nie ma to żadnego związku przyczynowo-skutkowego z faktem, jakiej płci jest naprawdę. Jedyne, co to oznacza, to że w jego mózgu jest takie przeświadczenie i jak najbardziej ma do niego prawo we własnym zakresie, dopóki nie dotyczy to innych ludzi w sposób naruszający ich prawa do oceny zgodnie ze stanem faktycznym (inaczej - jak ładnie stwierdził gość na filmiku - drzewo może nie być drzewem, rozmówca może nie istnieć, w ogóle wszystko może być jednym wielkim jedwabnym snem).

zawszeglodny

2020-01-06, 17:31
krajsik napisał/a:

Co do aborcji to uważam że o tym powinna decydować kobieta. Mogę się założyć że po wprowadzeniu legalnej aborcji zmniejszyła by się liczba kobiet które w okresie ciąży spadły ze schodów, upadły na brzuch i doznały innych urazów który do prowadziły do poronienia. Cała reszta to jakieś wykolejeńce



Załóżmy, że kobieta nie chce dziecka a mężczyzna tak. Wiec to kobieta decyduje bo to jej ciało a mężczyzna nie może (Mimo, że dziecko jest wspólne)
Teraz na odwrót. Kobieta chce dziecka a mężczyzna nie. Kobieta nie usuwa "Płodu" wiec mężczyzna musi płacić alimenty mimo, ze nie chce dziecka . Dlaczego mężczyzna nie może o tym decydować? Dlaczego mężczyźni są ograniczani w prawach nie mogą dokonać aborcji bezpośredniej ani tym bardziej pośredniej -odnajdować się formalnie od dziecka i nie uznając sie za ojca. Widzisz ten absurd? Mówi się o równo uprawnieniu a jednak jedna ze stron nie ma takich samy praw decydowania szczególnie o życiu. Zabawne jest to, ze naukowcy z IQ 180 szukają organizmów bakterii w kosmosie na dnie oceanu nazywając to życiem. A kiedy osiągną sukces znajdując jakaś bakterie powiedzą nie jesteśmy sami wszechświecie . A u nas nie można uznać płodu za coś żywego, tylko wyrzuca się go jak śmiecia coś bez wartościowego.

W dodatku trochę odpowiedzialności gdyż jest coś takiego jak antykoncepcia to nie boli i panie powinny o tym szczególnie pamiętać. A nie rzucać winę na faceta. jako brak odpowiedzialności. Dodam jak suka nie da to pies nie weźmie ;)

Empatyczny

2020-01-06, 17:32
mygyry napisał/a:

Ciekawe, że nie umieją zdecydować co do antykoncepcji, ale cała reszta już łatwo przychodzi.
Nie rozumiem, że jedna p*zda z drugą nie potrafi iść do lekarza założyć spirale, kupić tabletki czy inne plastry lub kazać facetowi założyć gumę, jeszcze rozumiem sytuację eugeniczną lub gwałtu, ale cała reszta przy obecnych możliwościach medycznych jest k***a upośledzeniem dajki



I dlatego powinny mieć możliwość nie wychowywania potomstwa :)

zawszeglodny

2020-01-06, 17:38
chciałbym jeszcze dodać gdyby kobiety decydowały o wszystkim, Do dawno cywilizacja ludzka poszła by w nie pamieć . nie było by koła, broni do polowania, ognia. Zabiłby nas pierwszy lepszy wróbel. Nie wiem jak wy sądzicie ale kobiety aborcją pokazują, ze nie mają instynktu przetrwania a w chwilach kryzysowych potrafią tylko krzyczeć i płakać

patka1210

2020-01-06, 20:55
mygyry napisał/a:

Ciekawe, że nie umieją zdecydować co do antykoncepcji, ale cała reszta już łatwo przychodzi.
Nie rozumiem, że jedna p*zda z drugą nie potrafi iść do lekarza założyć spirale, kupić tabletki czy inne plastry lub kazać facetowi założyć gumę, jeszcze rozumiem sytuację eugeniczną lub gwałtu, ale cała reszta przy obecnych możliwościach medycznych jest k***a upośledzeniem dajki



A w dupie taki mądry też byłeś?! ŻADNA, POWTARZAM ŻADNA ANTYKONCEPCJA NIE DAJE 100% pewności! Mam kilka znajomych którzy pomimo antykoncepcji mają dzieci! Wystarczy źle dobrany hormon, źle założona spirala i wiele innych czynników! Fajnie się mówi jak jest się facetem i się nie podoba to się zawija dupe i ucieka A z problem zostaje kobieta! Nie jestem feministka ale moja c**a moje życie poświęcone, moja sprawa A nie ku*asa który przy pierwszej okazji sp***ziela! I szczęśliwy bo zostawił ślad po sobie i tatuś od święta!

PieronJasnySzlag

2020-01-06, 23:37
patka1210 napisał/a:

Fajnie się mówi jak jest się facetem !


ch*ja wiesz jak to jest być facetem. Nie masz fiuta to się niewypowiadaj o męskim świecie.

mygyry

2020-01-07, 08:12
patka1210, Skoro dajesz dupy pierwszemu lepszemu, który sp***oli jak tylko cię uleje, to tylko świadcz o tym, że żyjesz widocznie ową cipą.
Wielka filozofia dla siebie tabletki dla niego guma, już widzę ile to setek znajomych masz w ciąży po takiej kombinacji.

Empatyczny napisał/a:

I dlatego powinny mieć możliwość nie wychowywania potomstwa



Nie masz ośle żadnego obowiązku wychowywania dziecka, możesz zostawić w szpitalu, podpisać pokwitowanie i nigdy w życiu o nim nie usłyszeć i nie zobaczyć

zerwikaptur

2020-01-07, 08:14
Dokładnie kolego
One zawsze się wypowiadają jakby lepiej wiedziały od ciebie
Ja mam 14 letniego syna którego od 6 lat wychowuje sam
Alimentów nie dostaje od 4.5 pie**olenie takie ze facet zostawia dziecko i cześć i pa
Wasze babskie pie**olenie o tym jaki to facet świnia wsadźcie sobie w wasze dupska bo dawno jesteście takie same czasem gorsze
PieronJasnySzlag napisał/a:

ch*ja wiesz jak to jest być facetem. Nie masz fiuta to się niewypowiadaj o męskim świecie.


FransFr

2020-01-07, 09:57
zawszeglodny napisał/a:

Załóżmy, że kobieta nie chce dziecka a mężczyzna tak. Wiec to kobieta decyduje bo to jej ciało a mężczyzna nie może (Mimo, że dziecko jest wspólne)
Teraz na odwrót. Kobieta chce dziecka a mężczyzna nie. Kobieta nie usuwa "Płodu" wiec mężczyzna musi płacić alimenty mimo, ze nie chce dziecka . Dlaczego mężczyzna nie może o tym decydować?



Głupi przykład przyjacielu. Jak nie chce, to nie wsadza. Proste jak pręt zbrojeniowy...