18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki najłatwiejszymi kobietami do zaliczenia przez obcokraj

Krezus • 2021-12-10, 10:07
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dz**ki j***ne i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.


to...........10

2022-05-06, 21:27
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Oho! Ale się prawaczek napiął! Tak, całe zło jest przez to, że Polacy nie chcą putinizacji kraju, rządów złodziei z pisu po wsze czasy i bezkarności pedofilów w sutannach. A już te kobiety co nie chcą rodzić płodów z wypływającym mózgiem, żeby je fanatycy kościelni mogli ochrzcić, to już po prostu zło wcielone!

janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Oho! Ale się prawaczek napiął! Tak, całe zło jest przez to, że Polacy nie chcą putinizacji kraju, rządów złodziei z pisu po wsze czasy i bezkarności pedofilów w sutannach. A już te kobiety co nie chcą rodzić płodów z wypływającym mózgiem, żeby je fanatycy kościelni mogli ochrzcić, to już po prostu zło wcielone!