18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki najłatwiejszymi kobietami do zaliczenia przez obcokraj

Krezus • 2021-12-10, 10:07
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dz**ki j***ne i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.


siemawiktorek

2021-12-10, 20:55
Quassar napisał/a:

Znajomy był ale 4 lata temu przed tą epidemią może akurat trafiłeś na laski z tej samej "agencji"
Najczęściej to chyba libanki spotykał, ale on najwięcej chciały być może dla tego że są z bliższej okolicy te z dalszych krajów bardziej zdesperowane raczej dają niższe ceny najczęściej z rana najwięcej afro i azji dziewczyn spotykał... Najlepsze było jak jakaś ruska laska do niego zagadała i pytał sie skad jest i mówi mu z polszy ale ona nie była z polski tylko rosji i potem do niej mówi po polsku i ona zdziwiona że on wie że ona nie z polski skoro sam polakiem jest.. Chyba pytał ją czemu mówi że jest z polsk skoro jest rosjanką, ale nie odpowiedziała mu na pytanie tylko od razu kręciła oczami i zmieniała temat.
Z tego co mi mówił to
Ogólnie te lepsze laski nie chodzą luzem po ulicy tylko mają od tego agencje która wszystko organizuje więc szmata sama nie musi gonić po ulicy i nagadywać , one zwykle chodzą gdzieś w grupach albo przesiadują w zamkniętych apartamentowcach ..
Gorzej z tym chinkami strasznie namolne są.



pierwszy raz też byłem 4 lata temu, ale to był kilkudniowy wyjazd służbowy więc prawie cały czas byłem naj***ny i wozili nas autokarem. Tak, jest sporo libanek, ale jeszcze więcej pakistanek bo ich jest tam chyba ogólnie najwięcej bo są tanią siłą roboczą. Wśród innych nacji zdecydowanie najwięcej jednak ruskich. Fakt, że wtedy byłem w kwietniu a teraz w listopadzie, czyli dla nich w szczycie sezonu więc to też pewnie ma wpływ.

Po ulicy to w ogóle nie chodzą, bo to kraj muzułmański w którym prostytucja jest mocno karana, ale k***y są wszędzie. W naszym hotelu w dzielnicy al barsha w nocnym klubie były w zasadzie same k***y. Jeden mój ziomek korzystał, ale nie pamiętał ile płacił. Śmieszne jest to, że łatwiej było znaleźć k***ę niż piwo :D Teraz w listopadzie byłem z rodziną więc temat zupełnie poza mną ;)

W ogóle jakiekolwiek zaczepianie muzułmanek jest bardzo ryzykowne, więc albo k***y albo turystki

lesku73

2021-12-10, 23:25
No a jakie łatwe są ukrainki to szok, mieszkałem 10 lat w miasteczku pod Warszawą na literę P( pochodzę ze stolicy woj. świętokrzyskiego), było tam sporo ukrainek, w życiu bym się nie spodziewał że są aż tak łatwe, flaszka wódki i ptasie mleczko i laska śpi u mnie, młode i ładne, polecam.

dagonxdagon

2021-12-11, 02:03
Tymczasem Wy którzy spamujecie w prawo, jesteście większymi dz**kami frajerzy :)

cysiu87

2021-12-11, 02:05
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



jak ja Cię szanuje za ten komentarz !

Zasysacz

2021-12-11, 07:28
Potwierdzam ożeniłem się i tez z domu nie wychodzę i zaliczam :P z nim pewnie jest podobnie babe ze sobą swoja wozi pytanie czy faktycznie to taki win :P

Tuco

2021-12-11, 15:37
Jakiś patojutuber z przećpanym spojrzeniem robi arbitralny wywód na temat swojego sodomickiego podejścia do relacji z kobietami, a wy robicie na ten temat wywody, jakby jego opinia naprawdę miała odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jesteście co najmniej tak samo niemądrzy jak ten wypaczeniec. Ale nie dziwi mnie to... Niejedno głupstwo na sadolu widziałem. Żałuję was szczerze, naprawdę.

ellsworth

2021-12-11, 15:44
I ch*j komu do tego komu ona daje. Jej sprawa.

olesnik

2021-12-11, 15:47
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



xDDDDDDDDDDDDDD P0laku

Adrian92

2021-12-11, 20:28
Krezus napisał/a:

Skoro typ ma 120 lajków w Polszy a tylko 30 na Filipinach które mają więcej mieszkańców to chyba o czymś świadczy. Poza tym na necie jest mnóstwo filmików typów którzy przyjeżdżają do Polski żeby zar*chać i dokumentują swoje poczynania. Czytałeś książkę pod tytułem ,,Bang Poland"?
Polki,Ukrainki i Rosjanki to kobiety które mają ego wyj***ne poza skale. Też zauważyłem że kobiety z innych krajów są mniej zepsute.



No właśnie, "lajków" o czym my mówimy xD o lajkach... nie chce bronić polskich lasek ale po prostu ludzie tutaj dużo lepiej rozumieja sie z internetem i portalami niż w innych krajach, to samo tyczy sie hejtu. Mam wrazenie, ze Polacy są mistrzami w korzystaniu z internetu. Mieszkałem w Anglii i sobie nie wyobrazasz jakie angielki sa puste i łatwe :) Nie ma co tworzyc i kierowac sie stereotypami, ogólnie czasy mamy jakie mamy, ludzie są coraz bardziej zepsuci i wyzwoleni

izo

2021-12-12, 00:14
Gość ma tak krzywy ryj że nie wiem która polka by mu dała. Raczej kobra

Behemot

2021-12-12, 00:20
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Hahahaha jak to ładnie podpiąłeś pod ideologię polityczną. Typie j***ne patole z pisu - sebastiany wyklęte co noszą insygnia PW niczym logo Prosto, napie**alają swoje karynki w rauszu alkoholowym, często mordując własne dzieci - bo płacze, więc skończ pie**olić pseudokomuchu. Jestęs tak samo tępy jak te matoły z totalnej opozycji, sterowani jak j***ne pacynki. Sam zapewne głosowałeś na żyda nawet o tym nie wiedząc z "konserwatywnej" (czyt.socjalistycznej) partii. I nie nie jestem lewoskretny, mam k***a dość j***nej hipokryzji kryptopedałów pisowskich , którzy piedrdolą o konserwatywnym programie, bóg honor, rodzina, a k***a dopie**alaja podatkami i socjalami jak j***na Kuba. Właśnie w ch*j potoków bolszewików, folksdojczy i mieszanek zydowsko komuszych rzuciło się na j***ne 500+ jak szczerbaty na suchara oddając swój honor i dumę. Prawdziwy Polak miał dumę, wolał zapie**alać ciężko na budowie, kopalni bo honor mu nie pozwalał wyciągnąć łapę i powiedzieć :"Dej mnie" jak dzisiejsze zdemoralizowane społeczeństwo. j***ć prądem

Wojciech__30

2021-12-12, 03:21
Po prostu j***ć k***y z Roxy :-P

picolo

2021-12-12, 19:27
Syn_Milionera napisał/a:

Jest to gówno prawda. Istnieje typ dziewczyn, które można wyrwać na bycie obcokrajowcem. Jednak większość dziewczyn w Polsce odrzuca obcokrajowców którzy chcą je poderwać, bo wiedzą o co im chodzi. Stwierdził to nawet jakiś hinduski jutuber który jeździ po krajach aby podrywać dziewczyny na bycie zagranicznym, i też się na filmikach szczycił jak łatwo wyrwać Polki, a w komentarzu już stwierdził że większość trudno wyrwać.
Druga sprawa że tacy podrywacze wcześniej mieli traumatyczne doświadczenia z kobietami, przez co próbują sobie odreagować w ten sposób. Nadbudować swoje zgnojone we wczesnym dojrzewaniu ego.



Nie oglądałem filmiku, ale pewnie zapomniał nadmienić, że to zwykłe k***y za które musiał zabulić. A Polska to kraj rozwijający się, potrzeba nam obcego kapitału. Przyjedzie za parę lat to połowa z nich będzie biegała z ch*jami do kolan.

TheBadFrog

2021-12-15, 02:03
"Brzydkie lecz chętne więc chętnie brane" Jak wybiera najgorsze pasztety z tindera to i r*cha :mrgreen: bo kto wybredny ten nie r*cha :mrgreen:

LubelskiCebularz

2021-12-21, 11:02
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Jak miałbym się uciekać do tak sp***olonego połączenia jak kurestwo i partia polityczna, to najbardziej mi przychodzi do głowy k***isko z blokowisk z wielodzietnej rodziny, gdzie stary przepijał 500+, a dziewczynki r*chał kto tylko piwo postawił. Czyli typowy elektorat PIS.