18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki najłatwiejszymi kobietami do zaliczenia przez obcokraj

Krezus • 2021-12-10, 10:07
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dz**ki j***ne i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.


wins89

2021-12-10, 10:10
dużo ryczenia mało r*chania

Halman

2021-12-10, 10:28
że niby taki jebaka co pół świata wyr*chał? chyba typowi coś nie pykło w okresie dojrzewania... :szydera:

janlew

2021-12-10, 10:35
Krezus napisał/a:

Great performance dz**ki j***ne i jak tu was szanować.


Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?

Hege

2021-12-10, 10:48
Nie warto wierzyć we wszystko co się w internecie pojawi :-D
Zwłaszcza takim zakolakom, miałem nieprzyjemność poznać pokurcza z Kanady, który wypowiadał się w podobnym tonie no i zgadnij, te łatwe laski to tak naprawdę Panie k***y były, które parały się najstarszycm zawodem świata ;-)

Grymson

2021-12-10, 10:52
No jak po k***y sobie dzwoni to po ch*ju fest zaliczanie

Czwartek

2021-12-10, 10:52
Wpisał sobie w bio "World Traveler" oraz "Business Owner", równie dobrze mógł sobie zrobić foto obok cudzego lambo, wszystkie ździry jego.

Syn_Milionera

2021-12-10, 10:56
Jest to gówno prawda. Istnieje typ dziewczyn, które można wyrwać na bycie obcokrajowcem. Jednak większość dziewczyn w Polsce odrzuca obcokrajowców którzy chcą je poderwać, bo wiedzą o co im chodzi. Stwierdził to nawet jakiś hinduski jutuber który jeździ po krajach aby podrywać dziewczyny na bycie zagranicznym, i też się na filmikach szczycił jak łatwo wyrwać Polki, a w komentarzu już stwierdził że większość trudno wyrwać.

Druga sprawa że tacy podrywacze wcześniej mieli traumatyczne doświadczenia z kobietami, przez co próbują sobie odreagować w ten sposób. Nadbudować swoje zgnojone we wczesnym dojrzewaniu ego.

mygyry

2021-12-10, 11:05
Dawanie dupy na prawo i lewo jest w ich ocenie synonimem wolności i postępu a jeżeli do tego trafi się obcokrajowiec to +10 do zajebistości

jozue

2021-12-10, 11:12
wow ale sensacja, przecież wiadomo od dawna już że polki to największe k***y na świecie

Krezus

2021-12-10, 11:31
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Jeszcze kilka lat temu byłem nastolatkiem który uważał że Polki są najlepsze i trzeba je szanować. A potem wyjechałem do Niemiec i klapki spadły z oczu widząc co one robią. Zdrady i rozpadanie związków Polaków za granicą to raczej norma. I przeważnie to kobiety zdradzają i zostawiają swoich facetów dla jakichś typów którzy wyglądają jakby zsiedli dopiero z pontonu ratowniczego.

No i nie musze mówić że posiadanie męża lub chłopaka w Polszy nie jest dla nich problemem.

cz...........ek

2021-12-10, 11:39
Wydaje mi się, że autor zrobił błąd podczas pisania, że jest incelem :)

Kriski

2021-12-10, 12:04
Pojechać do USA do Detroit powiedzmy i za działkę cracku dupczyć do omdlenia. Potem nakręcić film że amerykanki są łatwe.

Krezus

2021-12-10, 12:08
czarnybombelek napisał/a:

Wydaje mi się, że autor zrobił błąd podczas pisania, że jest incelem



Nie mam problemu z kobietami i mam dziewczynę z Polski ale i tak mnie to wk***ia. Polki należą do nas lol
I nie chce żeby Polska stała sie burdelem europy, nie chce żeby tacy pajace przyjeżdżali do Polski i uprawiali seksturystykę jak w Tajlandii.

Poza tym to szkodzi całemu naszemu społeczeństwu, już w 1941 roku Niemcy badając grupę 100 robotnic przymusowych z Rosji odkryli że 90% z nich to dziewice i zaalarmowali Hitlera żeby natychmast rozpoczął pertraktacje ze Stalinem bo kraju z taką wysoką moralnością seksualną u kobiet nie da się podbić. A dlaczego doszedł do takiego wniosku? Ponieważ wszystko co mężczyzna robi w życiu jest podyktowane tym aby zdobyć kobietę i się z nią rozmnożyć i taki Rusek miał wtedy nadludzką motywacje żeby walczyć w obronie tych pięknych rosyjskich dziewic ponieważ wiedział że po wojnie będzie ona na niego czekać jako dziewica. Czy taka sama sytuacja miałaby miejsce gdyby Rosjanki w tamtych czasach były tak zdemoralizowanymi kobietami jak Rosjanki,Ukrainki,Polki dziś? Oczywiście że nie bo rusek by stwierdził że ,,j***ć to, dla takich kobiet nie warto się poświęcać".

Jaki wpływ ma dz**karskie zachowanie naszych kobiet na nasze społeczeństwo? Destrukcyjne ponieważ mężczyźni nie mają już tego poczucia że kobieta z którą będą nie jest warta tego aby się dla niej poświęcać a przez co nie starają się tak w życiu codziennym i zawodowym co ma fatalne skutki dla gospodarki. Do tego rodzi się mnien dzieci i jest coraz wiecej samotnych matek które obciążają budżdet państwowy. Oczywiście wzrasta też przestępczość i akty agresji ponieważ porządnych kobiet jest coraz mniej a każdy facet chciałby mieć taką. Jest takie przysłowie dosyć trafne ,,Jeden włos z c*pki kobiety może pociągnąć 100 statków" Myśle że to trafne określenie.

Czwartek

2021-12-10, 12:11
Kriski napisał/a:

Pojechać do USA do Detroit powiedzmy i za działkę cracku dupczyć do omdlenia. Potem nakręcić film że amerykanki są łatwe.



Dokładnie tak jak piszesz, generalizowanie wszystkich polek po kilkuset ździrach z Interszajsu nie jest sprawiedliwe.

Nasz kraj to ponad 38 milionów ludzi z czego większa połowa to kobiety, te tanie k***y to naprawdę mały odsetek polek.