18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki najłatwiejszymi kobietami do zaliczenia przez obcokraj

Krezus • 2021-12-10, 10:07
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dz**ki j***ne i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.


edek_kotek

2021-12-10, 13:35
Ja nie jestem łatwa, żadnemu kolorowemu nie dam dupy choćby był arabskim księciem.

Hello1988

2021-12-10, 13:37
Można śmiało powiedzieć że nie tylko przez obcokrajowców :mrgreen:

Krezus

2021-12-10, 13:50
satariel napisał/a:

Jeżeli myślicie, że polki to nie k***y, to pogadajcie ze swoimi dziewczynami albo żonami. I wiecie co usłyszycie? nic, bo będą się zastanawiały ile tego było i zawieszą się na liczeniu do 1000 Starą prawdę życiową powiedział już dawno testo na temat polek i miał w tym sporo racji. A teraz wio i szukać tego 1%, który jest porządny, na pewno 100% z was mówi, że wasza bladź jest właśnie tym 1% xD
Pewnie po tym co powiedziałem, najbardziej będą się spinać posiadacze żon, ale spokojnie, jak kiedyś nie przejdziecie przez próg domu z powodu za dużych rogów, to może coś wam zaświta xD



Każdy tak mówi: ,,moja jest inna" a tak na serio to mało który zna przeszłość seksualną swojej laski. Mi zawsze mówią że miały tylko 3 chłopaków xD Nawet jedna moja znajoma mi tak powiedziała chociaż znam osobiście pięciu typów którzy ją r*chali.

edek_kotek napisał/a:

Ja nie jestem łatwa, żadnemu kolorowemu nie dam dupy choćby był arabskim księciem.



Jakie to jest uczucie dla Polki gdy słyszysz od obcokrajowca że jesteście łatwe? W Niemczech jest taki żart ,,Jaka jest różnica między zamawianiem pizzy a Polki? Co do pizzy możesz sam zdecydować czy chcesz z grzybami czy bez" xD

Diggerx

2021-12-10, 13:51
edek_kotek napisał/a:

Ja nie jestem łatwa, żadnemu kolorowemu nie dam dupy choćby był arabskim księciem.



Bardzo dobra postawa.

Jak coś to ja jestem czystym polakiem 8-)

garota

2021-12-10, 13:53
Mnie bardziej martwi nie że polki dają dupy tylko że polacy sami się cieszą i twierdzą że ich matki, siostry i babcie to k***y. No cóż...okazuje się że k***y mamy również wśród facetów.

zipi

2021-12-10, 13:54
ja tam lewakiem nie jestem, ale k***a CIEKAWE DLACZEGO Polki nie chcą dawać dla Polaczkow ? a moze dlatego ze im słoma z butów wystaje ? nie potafią się dobrze ubrać, czy zrobić sb innej fryzury niz 3MM na głowie ? a moze to nie chodzi o kobiety tylko o facetów, ze są ch*jowi ? ale typowy polaczek "to na pewno nie chodzi o mnie! ja jestem super. biore prysznić raz dziennie, CZEGO ONE ODE MNIE WIECEJ WYMAGAJĄ!" co drugi polaczek mowi ze stylizacja brody czy ogarniecie fryzury TO PEDALSTWO, a potem sie dziwicie ze laseczki nie chcą się r*chać, brak mi słów na waszą ignorację i samozachwyt, który jest poparty totalnie niczym i nie mowię tego bo sam r*cham nie wiadomo ile lasek , ja akurat r*cham kolegów :v

dżonyłojlker

2021-12-10, 14:00
zipi napisał/a:

ja tam lewakiem nie jestem, ale k***a CIEKAWE DLACZEGO Polki nie chcą dawać dla Polaczkow ? a moze dlatego ze im słoma z butów wystaje ? nie potafią się dobrze ubrać, czy zrobić sb innej fryzury niz 3MM na głowie ? a moze to nie chodzi o kobiety tylko o facetów, ze są ch*jowi ? ale typowy polaczek "to na pewno nie chodzi o mnie! ja jestem super. biore prysznić raz dziennie, CZEGO ONE ODE MNIE WIECEJ WYMAGAJĄ!" co drugi polaczek mowi ze stylizacja brody czy ogarniecie fryzury TO PEDALSTWO, a potem sie dziwicie ze laseczki nie chcą się r*chać, brak mi słów na waszą ignorację i samozachwyt, który jest poparty totalnie niczym i nie mowię tego bo sam r*cham nie wiadomo ile lasek , ja akurat r*cham kolegów :v



HA GAAAAAY!

Tryper

2021-12-10, 14:04
Za granicą za uważałem, że półka dla obcokrajowca na wyciągnięcie ręki, same zaczepiają murzunów, natomiast polka dla Polaka za granicą (w Polsce w sumie też) głowa podniesiona w górę i sp***alaj.

Ca...........on

2021-12-10, 14:08
Taki obraz dzisiejszej cywilizacji... tępy ch*jek z krzywym ryjem ma wzięcie tylko dlatego, że ma tupet. Geny bezwartościowe, ale kasa jest i tupet jest...

Kobiety straciły instynkt doboru naturalnego przez feminizm i doprowadzą ludzkość do zagłady gatunku.

Hege

2021-12-10, 14:18
Krezus napisał/a:

Nie mam problemu z kobietami i mam dziewczynę z Polski ale i tak mnie to wk***ia. Polki należą do nas lol
I nie chce żeby Polska stała sie burdelem europy, nie chce żeby tacy pajace przyjeżdżali do Polski i uprawiali seksturystykę jak w Tajlandii.
Poza tym to szkodzi całemu naszemu społeczeństwu, już w 1941 roku Niemcy badając grupę 100 robotnic przymusowych z Rosji odkryli że 90% z nich to dziewice i zaalarmowali Hitlera żeby natychmast rozpoczął pertraktacje ze Stalinem bo kraju z taką wysoką moralnością seksualną u kobiet nie da się podbić. A dlaczego doszedł do takiego wniosku? Ponieważ wszystko co mężczyzna robi w życiu jest podyktowane tym aby zdobyć kobietę i się z nią rozmnożyć i taki Rusek miał wtedy nadludzką motywacje żeby walczyć w obronie tych pięknych rosyjskich dziewic ponieważ wiedział że po wojnie będzie ona na niego czekać jako dziewica. Czy taka sama sytuacja miałaby miejsce gdyby Rosjanki w tamtych czasach były tak zdemoralizowanymi kobietami jak Rosjanki,Ukrainki,Polki dziś? Oczywiście że nie bo rusek by stwierdził że ,,j***ć to, dla takich kobiet nie warto się poświęcać".
Jaki wpływ ma dz**karskie zachowanie naszych kobiet na nasze społeczeństwo? Destrukcyjne ponieważ mężczyźni nie mają już tego poczucia że kobieta z którą będą nie jest warta tego aby się dla niej poświęcać a przez co nie starają się tak w życiu codziennym i zawodowym co ma fatalne skutki dla gospodarki. Do tego rodzi się mnien dzieci i jest coraz wiecej samotnych matek które obciążają budżdet państwowy. Oczywiście wzrasta też przestępczość i akty agresji ponieważ porządnych kobiet jest coraz mniej a każdy facet chciałby mieć taką. Jest takie przysłowie dosyć trafne ,,Jeden włos z c*pki kobiety może pociągnąć 100 statków" Myśle że to trafne określenie.



Ty tak na poważnie czy trollujesz?

:mrgreen:

Jakie nasze kobiety? Wypowiadasz się jak o przedmiotach a po drugie to czy tylko baby się puszczają? Rozumiem że chłopy to cnotliwe istoty dochowujące wierności jedynym wybrankom lub z braku laku dłoniom?


:mrgreen:

Nile90

2021-12-10, 14:33
A ja zadam jedno pytanie: ilu znacie mulatów czy innych pół-ciapatych, których ojcem jest Polak, a matka kolorowa? No właśnie w ch*j mniej niż takich, których ojcem jest ciapaty/murzyn, a matka biała. Zapytajcie jeszcze kogoś zorientowanego co się dzieje w Polsce w zakładach pracy, gdzie jest dużo hindusów, arabów i innych mazańców. Polskie laski dosłownie się biją o nich, a potem przechwałki która ilu zaliczyła. I tak jak ktoś już napisał - nie przeszkadza im w tym fakt posiadania męża czy dzieci.

Sv...........ge

2021-12-10, 14:38
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Większość panienek na jeden raz pochodzi z tzw katolickich i prawdziwue polskich domów. I tylko faceci w tych domach są tak zapatrzeni w siebie że nie widzą jak rogami sufity polerują

siemawiktorek

2021-12-10, 14:52
Krezus napisał/a:

Jeszcze kilka lat temu byłem nastolatkiem który uważał że Polki są najlepsze i trzeba je szanować. A potem wyjechałem do Niemiec i klapki spadły z oczu widząc co one robią. Zdrady i rozpadanie związków Polaków za granicą to raczej norma. I przeważnie to kobiety zdradzają i zostawiają swoich facetów dla jakichś typów którzy wyglądają jakby zsiedli dopiero z pontonu ratowniczego.
No i nie musze mówić że posiadanie męża lub chłopaka w Polszy nie jest dla nich problemem.



Napisz po prostu, że gustujesz w pisowskich starych k***ach ze wsi bez wykształcenia, albo zj***nych szmatach popierających konfederację, która ma je za nic. to widocznie twój jedyny target, który jest w twoim zasięgu zj***ny konfederacyjny kucu co ma szczęście, że od masturbacji się nie ślepnie.

Krezus

2021-12-10, 15:08
Hege napisał/a:

Ty tak na poważnie czy trollujesz?

Jakie nasze kobiety? Wypowiadasz się jak o przedmiotach a po drugie to czy tylko baby się puszczają? Rozumiem że chłopy to cnotliwe istoty dochowujące wierności jedynym wybrankom lub z braku laku dłoniom?



Zdrada kobiety jest gorsza niż zdrada faceta. Poza tym tak Polskie kobiety są dla mnie ,,zasobem" z którego korzystam i nie chce wkładać po jakimś kolorowym.

TheAndyboy888

2021-12-10, 15:14
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Próbujesz wytłumaczyć polskie kurestwo jakimiś dziecinnymi pisankami o potomkach, lewakach itp. Jebnij się w ten czerep, bo i tak ch*ja ci to da. Niestety większość polek ma naklejkę k***y, bo tak w praktyce jest. I nie trzeba tu wcale jechać do polski, a trafić polkę za granicą i w wielu przypadkach masz r*chanie za darmo. Jak już tam wcześniej jeden typ wspomniał, też myślałem, że polki to porządne kobiety. Do czasu aż zacząłem mieszkać poza polską. Dopiero wtedy się zauważa jakimi materialistkami i k***ami jest większość polskich kobiet. Te porządne to już niestety mniejszość.