18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki najłatwiejszymi kobietami do zaliczenia przez obcokraj

Krezus • 2021-12-10, 10:07
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dz**ki j***ne i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.


PANLACH

2021-12-10, 12:17
p0lki największe dupodajki wystarczy gdzieś przy barze w klubie kilka słów po angielsku i nogi same się rozkładają .

W dzisiejszych czasach wolności nie jest to mały odsetek a duży .
Moim zdaniem tych porządnych mniej☹️
Czwartek napisał/a:

Dokładnie tak jak piszesz, generalizowanie wszystkich polek po kilkuset ździrach z Interszajsu nie jest sprawiedliwe.
Nasz kraj to ponad 38 milionów ludzi z czego większa połowa to kobiety, te tanie k***y to naprawdę mały odsetek polek.


Czwartek

2021-12-10, 12:28
PANLACH napisał/a:

p0lki największe dupodajki wystarczy gdzieś przy barze w klubie kilka słów po angielsku i nogi same się rozkładają .
W dzisiejszych czasach wolności nie jest to mały odsetek a duży .
Moim zdaniem tych porządnych mniej☹️



Nagraj filmik i pokaż jak łatwo, stawiam 100 PLN że nie wyrwiesz "ot tak" laski na obcy język, no chyba że totalnego k***iszona a takiego znajdziesz w każdym barze ale rozmawiamy tutaj o normalnych kobietach a jak już wspominałem k***y to mały odsetek.

Krezus

2021-12-10, 12:30
PANLACH napisał/a:

p0lki największe dupodajki wystarczy gdzieś przy barze w klubie kilka słów po angielsku i nogi same się rozkładają .
W dzisiejszych czasach wolności nie jest to mały odsetek a duży .
Moim zdaniem tych porządnych mniej☹️



Dokładnie, Polska to kraj łatwych kobiet. Oczywiście dla obcokrajowców. Oto dowód.




Czwartek

2021-12-10, 12:34
Krezus napisał/a:

Dokładnie, Polska to kraj łatwych kobiet. Oczywiście dla obcokrajowców. Oto dowód.



Tu nie chodzi o to czy jesteś obcokrajowcem czy nie, są faceci którzy wyrywają laski bez problemu i są tacy którzy nigdy nie por*chają, nawet k***y.

Zwalanie winy na obcokrajowców za własne niepowodzenia i wmawianie sobie że nasze kobiety są łatwe jest ciutkę żałosne.

Gdybyście zdrowo podeszli do tematu to byście wzięli pod uwagę populację danego kraju oraz procent kobiet i w oparciu o takie dane zrobili porównanie.

Ale nie, łatwiej wmówić sobie że nasze kobiety są łatwe i dają wyłącznie obcokrajowcom a prawda jest taka że p*zdy z was.

Tyle w temacie.

Krezus

2021-12-10, 12:35
Czwartek napisał/a:

Nagraj filmik i pokaż jak łatwo, stawiam 100 PLN że nie wyrwiesz "ot tak" laski na obcy język, no chyba że totalnego k***iszona a takiego znajdziesz w każdym barze ale rozmawiamy tutaj o normalnych kobietach a jak już wspominałem k***y to mały odsetek.


Mhm jasne mam inne zdanie na ten temat.



Czwartek

2021-12-10, 12:37
krezus - chcesz to wierz youtuberom i tym fake filmikom.

Krezus

2021-12-10, 12:38
Czwartek napisał/a:

Tu nie chodzi o to czy jesteś obcokrajowcem czy nie, są faceci którzy wyrywają laski bez problemu i są tacy którzy nigdy nie por*chają, nawet k***y.
Zwalanie winy na obcokrajowców za własne niepowodzenia i wmawianie sobie że nasze kobiety są łatwe jest ciutkę żałosne.
Gdybyście zdrowo podeszli do tematu to byście wzięli pod uwagę populację danego kraju oraz procent kobiet i w oparciu o takie dane zrobili porównanie.
Ale nie, łatwiej wmówić sobie że nasze kobiety są łatwe i dają wyłącznie obcokrajowcom a prawda jest taka że p*zdy z was.
Tyle w temacie.



Typie ja nie mam problemu w poznawaniu dziewczyn absolutnie. Poprostu wk***ia mnie to bo nasze dziewczyny to nasze ,,zasoby" a jak wiemy w krajach azjatyckich jak Indie jest nadwyżka 30mln mężczyzn. Co jeśli zaczną oni walić tutaj całymi wagonami? Zaburzą naszą biogospodarkę kraju.

Czwartek

2021-12-10, 12:40
Krezus napisał/a:

Typie ja nie mam problemu w poznawaniu dziewczyn absolutnie. Poprostu wk***ia mnie to bo nasze dziewczyny to nasze ,,zasoby" a jak wiemy w krajach azjatyckich jak Indie jest nadwyżka 30mln mężczyzn. Co jeśli zaczną oni walić tutaj całymi wagonami? Zaburzą naszą biogospodarkę kraju.



No po prostu idiota.

jakbyś r*chał to byś się tak nie spinał.

remi1982

2021-12-10, 13:04
No raczej nie można uogólniać. Wszedzie są kobiety i k***y. Pojedzcie sobie do meksyku, brazylii, wenezueli. W Polsce jestem taki sobie. Tam miałem dośc duże powodzenie u fajnych kobiet. Kobiety zawsze lecą na to co inne. A najłatwiejsze są bułgarki i ukrainki. Za 50 zeta pento opie**olą jak jest ktoś wygłodniały.

Krezus

2021-12-10, 13:04
Czwartek napisał/a:

No po prostu idiota.
jakbyś r*chał to byś się tak nie spinał.



Mam dziewczynę i r*chałem rano, dzięki za troskę. Spinam sie bo to godzi w mój honor jako Polaka.

sa...........el

2021-12-10, 13:19
Jeżeli myślicie, że polki to nie k***y, to pogadajcie ze swoimi dziewczynami albo żonami. I wiecie co usłyszycie? nic, bo będą się zastanawiały ile tego było i zawieszą się na liczeniu do 1000 :D Starą prawdę życiową powiedział już dawno testo na temat polek i miał w tym sporo racji. A teraz wio i szukać tego 1%, który jest porządny, na pewno 100% z was mówi, że wasza bladź jest właśnie tym 1% xD
Pewnie po tym co powiedziałem, najbardziej będą się spinać posiadacze żon, ale spokojnie, jak kiedyś nie przejdziecie przez próg domu z powodu za dużych rogów, to może coś wam zaświta xD



matikati

2021-12-10, 13:21
HAHAHAHA o k***a ale ból dupy stulejarzy.
Potwierdzam, że Polki są łatwe i nie ma żadnego problemu co tydzień r*chać inną. Domniemam że to wszystko przez nadmiar stulejarzy zarówno jak i na ulicy tak jak i przedewszystkim na tym portalu

sa...........el

2021-12-10, 13:23
matikati napisał/a:

HAHAHAHA o k***a ale ból dupy stulejarzy.
Potwierdzam, że Polki są łatwe i nie ma żadnego problemu co tydzień r*chać inną. Domniemam że to wszystko przez nadmiar stulejarzy zarówno jak i na ulicy tak jak i przedewszystkim na tym portalu



Dokładnie. Białorycerzy wyj***ło z tych ich piwnic z internetem światłowodowym. Życie to oni znają z reklam bakomy o szczęśliwej rodzince.

rastaban

2021-12-10, 13:35
jozue napisał/a:

wow ale sensacja, przecież wiadomo od dawna już że polki to największe k***y na świecie



pozdrów matkę