18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polki najłatwiejszymi kobietami do zaliczenia przez obcokraj

Krezus • 2021-12-10, 10:07
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dz**ki j***ne i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.


Krezus

2021-12-10, 15:14
siemawiktorek napisał/a:

Napisz po prostu, że gustujesz w pisowskich starych k***ach ze wsi bez wykształcenia, albo zj***nych szmatach popierających konfederację, która ma je za nic. to widocznie twój jedyny target, który jest w twoim zasięgu zj***ny konfederacyjny kucu co ma szczęście, że od masturbacji się nie ślepnie.



Zauważyłem że lewackie szmaty zawsze dopisują do obelgi nazwę znienawidzonej opcji politycznej. Pis może nie jest najlepszą partią ale gdyby miały rządzić jakieś brudasy z lewicy albo PO z Tuskiem łajzą j***ną na czele to ten kraj by był zalany szmatogłowymi i murzynami. Ile razy mam pisać że mam dziewczynę i argument z waleniem konia jest żałosny.
PS: Głosuje na konfederacje dz**ko a Ty dalej obrażaj wszystkich którzy mają inne zdanie niż ty to te wasze obsrane partie stracą całkowicie swój elektorat.

lukzar3

2021-12-10, 15:35
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W ch*j mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Nie no k***a szacun za to że jesteś debilem. Czyli rozumiem że jak katoliczka, praktykująca, głosująca na jedyną poprawną, narodową partie, lubi dać dupy na lewo i prawo to wtedy jest ok? To nie jest k***a bo daje tylko Polakom? Zdziwił byś się.

siemawiktorek

2021-12-10, 15:42
Krezus napisał/a:

Zauważyłem że lewackie szmaty zawsze dopisują do obelgi nazwę znienawidzonej opcji politycznej.



widzisz k***a, jesteś pie**olONYM LEWAKIEM bo jako pierwszy wspomniałeś o opcjach politycznych, więc tak, zgadzam się z tobą LEWACKA k***O.

"Ile razy mam pisać że mam dziewczynę i argument z waleniem konia jest żałosny." - no czyli k***a nie masz skoro aż tak za każdym razem to podkreślasz. Jesteś zatem zwykłym stulejarzem, "kijogrzmotem" co zapewne mieszka ze starymi i jak mama wchodzi do pokoju z kanapkami z pasztetową z biedronki to trzyma ch*ja w garści pod biurkiem.

Widzisz, od razu cię kucu rozpoznałem, nawet nie musiałeś tego pisać. A tak dla twojej wiedzy to sram na wszystkie partie polityczne i kościół w tym kraju, ale twoja j***na szmaciarska konfederacja to jest k***a mem sam w sobie. j***ć tuska, ale jeszcze bardziej j***ć pie**olony zamordystyczny pis i tą j***ną utytłaną w brunatnym gównie konfederację z pedałem bosakiem na czele i innymi p*zdami w okularkach, które za młodu były nietolerowane przez kolegów z klasy bo nie potrafiły prosto kopnąć piłki na wuefie.

Krezus napisał/a:

a Ty dalej obrażaj wszystkich którzy mają inne zdanie niż ty



osz k***a wzruszył mnie twój apel. jak ty k***a obrażasz to jest ok, ale jak w twoim kierunku poleci parę żołnierskich słów to od razu płacz. no tak, typowy k***a konfederacyjny kuc

Adrian92

2021-12-10, 15:45
Na jakiej zasadzie tworzy te statystyki? Że ktoś mu da lajka do zdjęcia, połaczy się w parę czy co?
Miałoby to może jakis sens jakby z każdą z tych osób się spotkał i faktycznie widział że chce się r*chać, wy to byście uwierzyli we wszystko co wam jacyś marni jutuberzy powiedzili :)

Krezus

2021-12-10, 15:57
siemawiktorek napisał/a:

widzisz k***a, jesteś pie**olONYM LEWAKIEM bo jako pierwszy wspomniałeś o opcjach politycznych, więc tak, zgadzam się z tobą LEWACKA k***O.
"Ile razy mam pisać że mam dziewczynę i argument z waleniem konia jest żałosny." - no czyli k***a nie masz skoro aż tak za każdym razem to podkreślasz. Jesteś zatem zwykłym stulejarzem, "kijogrzmotem" co zapewne mieszka ze starymi i jak mama wchodzi do pokoju z kanapkami z pasztetową z biedronki to trzyma ch*ja w garści pod biurkiem.
Widzisz, od razu cię kucu rozpoznałem, nawet nie musiałeś tego pisać. A tak dla twojej wiedzy to sram na wszystkie partie polityczne i kościół w tym kraju, ale twoja j***na szmaciarska konfederacja to jest k***a mem sam w sobie. j***ć tuska, ale jeszcze bardziej j***ć pie**olony zamordystyczny pis i tą j***ną utytłaną w brunatnym gównie konfederację z pedałem bosakiem na czele i innymi p*zdami w okularkach, które za młodu były nietolerowane przez kolegów z klasy bo nie potrafiły prosto kopnąć piłki na wuefie.
osz k***a wzruszył mnie twój apel. jak ty k***a obrażasz to jest ok, ale jak w twoim kierunku poleci parę żołnierskich słów to od razu płacz. no tak, typowy k***a konfederacyjny kuc



Weź sie już tam parchu j***ny nie podniecaj bo pie**olisz kocopoły. Na WF kopałem takich frajerów jak ty po łbach zamiast piłki. XD

BigBeniu

2021-12-10, 15:59
Temat ciekawy dla mnie ze wzgledu na zainteresowanie - psychologia. Ostatnio tez jestem znowu singlem i uzywam troszke tych aplikacji randkowych. Wydaje mi sie, ze kobiety coraz bardziej "szukaja rycerza ktory jej da wszystko czego Ona potrzebuje". Nie wazne jest to, ze facet tez ma potrzeby. Wazne jest by chcial jej potrzeby realizowac i by to byla wlasnie tez jego potrzeba. Jezdzilem troszke do innych krajow i widzialem inne podejscie kobiet do faceta. Polki niestety sa coraz bardziej wpatrzone w Siebie. A co za tym idzie jest ich tez coraz wiecej samotnych. A co z kolei jest widoczne wlasnie na zainteresowaniach wlasnie w portalach randkowych. Mniej sie rowniez spotykamy towarzysko przez co znowu kobiet jest wiecej przy aplikacji. Taki ten Nasz swiat jest juz. Trudno o dobra kobiete. I trudno o dobrego faceta rowniez ale jednak to wszystko jest pozniej problemem w zyciu we dwoje.

Krezus

2021-12-10, 16:03
Adrian92 napisał/a:

Na jakiej zasadzie tworzy te statystyki? Że ktoś mu da lajka do zdjęcia, połaczy się w parę czy co?
Miałoby to może jakis sens jakby z każdą z tych osób się spotkał i faktycznie widział że chce się r*chać, wy to byście uwierzyli we wszystko co wam jacyś marni jutuberzy powiedzili



Skoro typ ma 120 lajków w Polszy a tylko 30 na Filipinach które mają więcej mieszkańców to chyba o czymś świadczy. Poza tym na necie jest mnóstwo filmików typów którzy przyjeżdżają do Polski żeby zar*chać i dokumentują swoje poczynania. Czytałeś książkę pod tytułem ,,Bang Poland"?

BigBeniu napisał/a:

Temat ciekawy dla mnie ze wzgledu na zainteresowanie - psychologia. Ostatnio tez jestem znowu singlem i uzywam troszke tych aplikacji randkowych. Wydaje mi sie, ze kobiety coraz bardziej "szukaja rycerza ktory jej da wszystko czego Ona potrzebuje". Nie wazne jest to, ze facet tez ma potrzeby. Wazne jest by chcial jej potrzeby realizowac i by to byla wlasnie tez jego potrzeba. Jezdzilem troszke do innych krajow i widzialem inne podejscie kobiet do faceta. Polki niestety sa coraz bardziej wpatrzone w Siebie. A co za tym idzie jest ich tez coraz wiecej samotnych. A co z kolei jest widoczne wlasnie na zainteresowaniach wlasnie w portalach randkowych. Mniej sie rowniez spotykamy towarzysko przez co znowu kobiet jest wiecej przy aplikacji. Taki ten Nasz swiat jest juz. Trudno o dobra kobiete. I trudno o dobrego faceta rowniez ale jednak to wszystko jest pozniej problemem w zyciu we dwoje.



Polki,Ukrainki i Rosjanki to kobiety które mają ego wyj***ne poza skale. Też zauważyłem że kobiety z innych krajów są mniej zepsute.

Quassar

2021-12-10, 16:24
Myślę że ci co sie burzą mają problem z zaakceptowaniem że polki też sie szmacą..
Prawda taka że w każdym krają są szmaty tylko ci panowie co mają problem pewnie są zaszczuci systemem moralnym -indoktrynacji w którym zaszczepili im od dzieciństwa "polska ponad wszystko" i potem takimi ludźmi sie łatwiej steruje i tu nagle wyskakuje gościu co niby opowiada że polki sie k***ą Ofc że sie k***ią.
k***ią sie ze swoimi lecą na kase to czemu by nie miały sie k***ić z obcokrajowcami widać cześć z was chyba nigdy za granicą nie była.
Istnienie portali takich jak roksa i inne na co dzień powinna wam o tym przypominać Dla szmaty nie ważne jaki kolor tylko ile kasy kto ma i ile da.
Jedźcie m.in do dubaju tam spotkacie wszystkie szmaty świata :P

siemawiktorek

2021-12-10, 16:44
Krezus napisał/a:

Weź sie już tam parchu j***ny nie podniecaj bo pie**olisz kocopoły. Na WF kopałem takich frajerów jak ty po łbach zamiast piłki. XD



parchem j***nym to jest twoja stara pie**olony stulejarzu, koniobijco. Dla takich jak ja to właśnie ty jesteś frajerem, a po głowach to kopią tylko, jak ich tutaj określacie "smoluchy". wniosek z tego, że jesteś pie**olINYM LEWUSEM I SMOLUCHEM. ja pie**ole jaki miks! urwać ci ten j***ny głupi łeb i nasrać w szyję to wciąż za mało...

Quassar napisał/a:

Jedźcie m.in do dubaju tam spotkacie wszystkie szmaty świata



2 tygodnie temu wróciłem z dubaju. tak dla twojej wiedzy nie spotkasz tam wszystkich szmat świata bo 90% to pie**olone ruskie szmaty, które mają wyj***ne logo "góćći" albo inny "lujiwiton" na pół świecącego dresu, a przy hotelowym basenie wyglądają jak jakieś pie**olone divy ze spalonego teatru w śmiesznych przeźroczystych halkach i znów z wyj***nym logo na całą p*zdę

Wiewór

2021-12-10, 16:49
Potrzebowaliście filmiku z dowodem że polki są gościnne w kroku?
Ja to wiem od 20 lat.

Krezus

2021-12-10, 16:59
siemawiktorek napisał/a:

parchem j***nym to jest twoja stara pie**olony stulejarzu, koniobijco. Dla takich jak ja to właśnie ty jesteś frajerem, a po głowach to kopią tylko, jak ich tutaj określacie "smoluchy". wniosek z tego, że jesteś pie**olINYM LEWUSEM I SMOLUCHEM. ja pie**ole jaki miks! urwać ci ten j***ny głupi łeb i nasrać w szyję to wciąż za mało...
2 tygodnie temu wróciłem z dubaju. tak dla twojej wiedzy nie spotkasz tam wszystkich szmat świata bo 90% to pie**olone ruskie szmaty, które mają wyj***ne logo "góćći" albo inny "lujiwiton" na pół świecącego dresu, a przy hotelowym basenie wyglądają jak jakieś pie**olone divy ze spalonego teatru w śmiesznych przeźroczystych halkach i znów z wyj***nym logo na całą p*zdę



Wale konia łbem twojej starej śmieciu.

siemawiktorek

2021-12-10, 17:02
Krezus napisał/a:

Wale konia łbem twojej starej śmieciu.




to że ciągle walisz konia stulejarzu pie**olony to już wszyscy tutaj wiemy, nie musisz się z tym tak obcesowo obnosić, tylko chociaż chowaj tą stuleję w gacie jak cię stara woła do kuchni, żebyś sobie krupniczek wziął bo ci nalałą, sraka ci na ryj k***o pospolita

ZielonySzklanek

2021-12-10, 17:07
nie wiem czy zazdrościć wam wojaży z tyloma k***ami czy współczuć. Nie wiedziałem natomiast do tej pory, że każda mijająca mnie polka jest k***ą. Bym nie zapie**alał tyle na drugi koniec miasta z ostatnimi dziengami.

Quassar

2021-12-10, 17:17
siemawiktorek napisał/a:

parchem j***nym to jest twoja stara pie**olony stulejarzu, koniobijco. Dla takich jak ja to właśnie ty jesteś frajerem, a po głowach to kopią tylko, jak ich tutaj określacie "smoluchy". wniosek z tego, że jesteś pie**olINYM LEWUSEM I SMOLUCHEM. ja pie**ole jaki miks! urwać ci ten j***ny głupi łeb i nasrać w szyję to wciąż za mało...
2 tygodnie temu wróciłem z dubaju. tak dla twojej wiedzy nie spotkasz tam wszystkich szmat świata bo 90% to pie**olone ruskie szmaty, które mają wyj***ne logo "góćći" albo inny "lujiwiton" na pół świecącego dresu, a przy hotelowym basenie wyglądają jak jakieś pie**olone divy ze spalonego teatru w śmiesznych przeźroczystych halkach i znów z wyj***nym logo na całą p*zdę



Znajomy był ale 4 lata temu przed tą epidemią może akurat trafiłeś na laski z tej samej "agencji"
Najczęściej to chyba libanki spotykał, ale on najwięcej chciały być może dla tego że są z bliższej okolicy te z dalszych krajów bardziej zdesperowane raczej dają niższe ceny najczęściej z rana najwięcej afro i azji dziewczyn spotykał... Najlepsze było jak jakaś ruska laska do niego zagadała i pytał sie skad jest i mówi mu z polszy ale ona nie była z polski tylko rosji i potem do niej mówi po polsku i ona zdziwiona że on wie że ona nie z polski skoro sam polakiem jest.. Chyba pytał ją czemu mówi że jest z polsk skoro jest rosjanką, ale nie odpowiedziała mu na pytanie tylko od razu kręciła oczami i zmieniała temat.

Z tego co mi mówił to
Ogólnie te lepsze laski nie chodzą luzem po ulicy tylko mają od tego agencje która wszystko organizuje więc szmata sama nie musi gonić po ulicy i nagadywać , one zwykle chodzą gdzieś w grupach albo przesiadują w zamkniętych apartamentowcach ..
Gorzej z tym chinkami strasznie namolne są.

grudzin7

2021-12-10, 17:46
Już dawno pod żadnym tematem nie widziałem tyle incelowatego bólu dupy w komentarzach :-D

Co za różnica czy statystycznie polki są łatwiejsze niż laski z innych krajów czy nie? Jak chcą się r*chać to niech się r*chają. Mogą się puszczać do woli z arabskimi księciami i łykać co wieczór inną murzyńską knagę i ch*j wam do tego piwniczaki :-D


k***a jak czytam te wypociny o eksporcie "naszych zasobów" albo tego typa co pisał o hitlerze to tak kisnę :krejzi:

Krezus napisał/a:

już w 1941 roku Niemcy badając grupę 100 robotnic przymusowych z Rosji odkryli że 90% z nich to dziewice i zaalarmowali Hitlera



j***ny skąd to on wytrzasnął :ubawdolez: