18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Początek zorganizowanych protestów w Polsce 1.03.2014

AmorPatriae • 2014-02-07, 11:50
Witam. Na wstępie zaznaczę, że temat jest wystarczająco sadystyczny sam w sobie więc obędzie się bez flaków i bab z ku*asami.

Otóż od pewnego czasu każdy użytkownik internetu na pewno zauważył narastające niezadowolenie wynikające z złego zarządzania państwem i instytucjami mu podlegającymi. Niezadowolenie to przejawia się na każdej płaszczyźnie, niestety tylko w internecie. Jako 38 milionowy naród jesteśmy regularnie upadlani przez nasze elity wywodzące się, oraz odgórnie nam narzucone przez ZSRR. Wszyscy widzimy jak skala degeneracji i złodziejstwa staje się coraz trudniejsza do zniesienia. Nasz rząd, oraz bratnia mu opozycja pacyfikuje nasze nastroje zmuszajac nas do emigracji, która jednak wcale nie jest idealnym rozwiązaniem. Wyjeżdżając na zachód znacznie poprawiamy swoją sytuacje materialną, ale jesteśmy narażeni na życie w świecie przesiąknietym marksistowską ideologią kulturową Gramsciego. Wychowywanie dzieci w atmosferze gender, strach przez urzędami zabierającymi dzieci: Jugendamt, Barnevernet itp. uczucie bycia tym gorszym obywatelem drugiej kategorii, oraz wiele innych czynników sprawia, że wnioski nasuwają się same: Czemu to ja mam wyjeżdzać z mojego kraju, skoro wiadomo kto jest złodziejem i kto jest odpowiedzialny za obecną sytuacje? Przecież te same niezmienne ryje swiecące się na telewizyjnym ekranie gnębią nas od 20-30 lat! Narody Europejskie dojrzewają do tej świadomości i okazują to. Niestety MY jesteśmy chyba jedynym europejskim narodem, który ma w*****ne na to że jest codziennie dupczony i okradany. Wybory parlamentarne i prezydenckie odbędą się dopiero w 2015 roku, a do tego czasu z***bią nam nawet majtki z dupy co pokazali likwidujac OFE (150 mld zł) oraz na szybciacha "gubiąc" 19 mld złotych. Nie ma sensu czekać, jak żul na zasiłek trzeba działać. Pogoda się poprawia i nie jest tak zimno, więc proponuję nastepujacy plan działania. Większość z nas korzysta z forów, oraz stron o przeróżnej tematyce, a jak wiadomo Polacy najlepiej walczą ostatnio w sieci dlatego kopiujcie tą wiadomość wszędzie gdzie się da i oznajmiajcie wiadmość 1.03.2014 wychodzimy wszyscy na ulice. To jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wszyscy tego dnia bądzmy tymi wyklętym! Uprzedzając pytania to tak potwierdzam to ja sobie teraz wymysliłem ten termin i c*uj z tym. Prawdopodobnie pojawi sie wiele bólu dupy w komentarzach, oraz ocen nieprzychylnych tej idei, ale na co mamy do k**wy nedzy czekać? Kopiujcie wklejajcie, twórzcie wydarzenia na facebooku, bo miarka się przebrała. Ten kto uważa inaczej to jest j**any tłuk, albo jest w układzie i mu dobrze w takim systemie gnojacym zwykłych obywateli. Każde forum, każda strona musi być przesiaksięta ta wiadomościa, wklejajcie ją wszędzie nawet na ściane u siebie w pokoju! Oni są zwykłymi tchórzami i dupkami rozprawimy się z nimi szybko. Rozpowszechnianie tego w internecie was nic nie kosztuje, a zyskać możemy wszystko. Kluczem do sukcesu jest zalewanie internetu tą wiadomoscią przez prawie miesiąc, żeby każdemu w głowie utrwaliła się ta data 1.03.2014. Bez względu na to kim jesteś i jaki jest twój status społeczny wesprzyj tą akcje "zalania internetu tą wiadomościa", kopiuj i wklejaj pod każdym neewsem po kilka razy dziennie, żeby nawet niewidomy to zobaczył. Utrwalenie takiej wiadomosci w ludzkiej świadomosci pociągnie oddolne organizowanie się, a w marcu rozliczymy się raz na zawsze z tymi dziadami. Tak więc prosze Was o pomoc, wytrwałość i konsekwencję w działaniu. Z sadola wyjdzie ten promyk, który rozswieli tą ciemność i wyprowadzi nas z skarpety w której znajdujemy się aktualnie. Tak więc 1.03.2014. Do dzieła!!!!!!!!!!

vashka1991

2014-02-07, 13:49
Rozumiem, że autor tekstu oraz wszyscy go popierający chcą wyjść na ulice, obalić rząd a następnie przejąć władze i pozamykać wszystkich którzy tworzyli dotychczasowy. Jestem ciekawy jak taki rząd wybrany z tych ludzi (nie oszukujmy się, większość osób które wyjdą obalić rząd ledwo skończyło zawodówkę natomiast ludzie którzy mają trochę wyższy iloraz inteligencji nie pójdą protestować, bo takim ludziom żyje się stosunkowo dobrze) poradzi sobie z utworzeniem rządu i przeprowadzeniem reform, skoro większość nie potrafi poprawnie napisać jednego zdania po polsku. Zamiast robić rozróbę zbierzcie trochę myślących osób z wykształceniem, przedstawcie jakiś plan reform wraz z konkretnymi projektami ustaw zamiast wykrzykiwać jakieś populistyczne hasła w stylu "znieść podatki, usunąć ZUS, zlikwidować bezrobocie" większość z was nie ma pojęcia jak działa system emerytalny, jeśli myślicie że zreformowanie go jest takie proste to dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na takie rozwiązanie? Myślicie, że wystarczy przejąć władze i reszta jakoś się ułoży, niestety jesteście w błędzie. Jednak gwarantuję wam, że jeśli przedstawicie projekty konkretnych reform, które będą dobre dla gospodarki oraz dla komfortu życia ludzi to będziecie w stanie przejąć władzę w legalnych wyborach. Jeśli wiecie jak zreformować nasze państwo dlaczego nie zrobicie tego w cywilizowany sposób przedstawiając konkretne projekty ustaw? W czasach internetu nie potrzeba jakichś astronomicznych środków na rozreklamowanie danej partii bądź inicjatywy społecznej, jeśli będzie niosła ze sobą jakieś sensowne reformy i konkretne projekty.
Pozdrawiam.

sobol1992

2014-02-07, 13:50
Ten temat powinien być na pierwszej stronie cały czas (pod nim dopiero nowe tematy) a tych lewaków,czerwonych pachołów typu vass to od razu wyplewić. Jak można pisać, że wybory coś zmienią skoro od x lat głosujemy i to się nijak nie sprawdza?

Raziel91

2014-02-07, 13:51
Według mnie jeżeli już to protest na całego w Warszawie z jednym postulatem - o dymisję rządu i przedterminowe wybory. Myślę że to jedyna rzecz realna do osiągnięcia, a jeżeli społeczeństwo znów wybierze tuska albo kaczora to będzie oznaczać że nie warto tego społeczeństwa ratować i wyjechać z kraju :wisielec:

fa...........20

2014-02-07, 13:51
Aż się zalogowałem żeby dać piwko. Tylko wątpie że co kolwiek z tego wyjdzie ;/ Ale nareszcie ktoś zrobił pierwszy krok,może to będzie jakiś krok naprzód. Udostępniamy Panowie i Panie ;) to nie kosztuje.

vass

2014-02-07, 13:52
Jedrass napisał/a:



Francuzi pokojowo wychodzą już od dłuższego czasu by przeciwstawić się lewackim rządom które mieszają przy najmniejszej komórce państwa czyli rodzinie.wychodzą setki tys. pikietując a oni robią swoje mając ludzi w dupie a wywyższając degeneracje społeczną .Polityka pokojowych manifestacji chyba nie działa w tak daleko skorumpowanych i popie**olonych rządach jakie zostały wygenerowane przez ostatnie lata.Tak nam mówią że tylko przez głosowanie coś się zmieni ale tak naprawdę nic się nie zmieni bo politycy tak już się zakorzenili że tylko wyrwanie ich siłą coś da.tak mi się wydaje że to już jest fenomen w skali dziejów .


Widać Ci protestujący są w mniejszości nawet jak ich tam protestuje dużo, na tym to polega, że trzeba wygrać wybory, a nie powiesz mi, że Francja ma jakąś zniewoloną demokrację bez tradycji.

Master.

2014-02-07, 13:53
AmorPatriae uważaj żeby Ci teraz ktoś nie popełnił samobójstwa :)

Treter

2014-02-07, 13:54
Jeśli chcecie rewolucji, znajdźcie najpierw bohatera, który będzie natchnieniem dla wojowników o wolność i jeśli coś jebnie, to będzie w stanie wziąć na klatę odpowiedzialność i zostać męczennikiem narodu (brutalne, ale tak to działa), bo tak, to większość ludzi wyjdzie na ulice ponapie**alać się dla rozrywki, policja kilka osób zwinie i bardzo łatwo będzie wojujących opisać w mediach jako kiboli tudzież, olaboga, nazistów. Kowalski pokiwa głową i będzie zadowolony z tego, że służby i władza zrobili z nimi porządek.
Ktoś już pisał, że rewolucja to nie piątkowy melanż. Trzeba działać rozsądnie. Nie dać władzy powodu do bezsensownego strzelania do cywili.

Jedrass

2014-02-07, 13:58
vashka1991 napisał/a:

Rozumiem, że autor tekstu oraz wszyscy go popierający chcą wyjść na ulice, obalić rząd a następnie przejąć władze i pozamykać wszystkich którzy tworzyli dotychczasowy. Jestem ciekawy jak taki rząd wybrany z tych ludzi (nie oszukujmy się, większość osób które wyjdą obalić rząd ledwo skończyło zawodówkę natomiast ludzie którzy mają trochę wyższy iloraz inteligencji nie pójdą protestować, bo takim ludziom żyje się stosunkowo dobrze) poradzi sobie z utworzeniem rządu i przeprowadzeniem reform, skoro większość nie potrafi poprawnie napisać jednego zdania po polsku. Zamiast robić rozróbę zbierzcie trochę myślących osób z wykształceniem, przedstawcie jakiś plan reform wraz z konkretnymi projektami ustaw zamiast wykrzykiwać jakieś populistyczne hasła w stylu "znieść podatki, usunąć ZUS, zlikwidować bezrobocie" większość z was nie ma pojęcia jak działa system emerytalny, jeśli myślicie że zreformowanie go jest takie proste to dlaczego nikt jeszcze nie wpadł na takie rozwiązanie? Myślicie, że wystarczy przejąć władze i reszta jakoś się ułoży, niestety jesteście w błędzie. Jednak gwarantuję wam, że jeśli przedstawicie projekty konkretnych reform, które będą dobre dla gospodarki oraz dla komfortu życia ludzi to będziecie w stanie przejąć władzę w legalnych wyborach. Jeśli wiecie jak zreformować nasze państwo dlaczego nie zrobicie tego w cywilizowany sposób przedstawiając konkretne projekty ustaw? W czasach internetu nie potrzeba jakichś astronomicznych środków na rozreklamowanie danej partii bądź inicjatywy społecznej, jeśli będzie niosła ze sobą jakieś sensowne reformy i konkretne projekty.
Pozdrawiam.




Wystarczy zrealizować te plany których nie zrealizowano od początku obalenia komuny.Politycy zmieniają tylko krzesła na których siedzą nic więcej a państwo już sobie da rade jak się poprowadzi tak reformy żeby sprzyjały rozwojowi gospodarki.Wszędzie wiadomo że jak poluźni się tą pętle podatkową zaciśniętą na szyjach społeczeństwa to nastąpi rozwój a nie tak jak u nas robią że podatki przygniatają świeże firmy a te które już są jakiś czas na rynku muszą szukać oszczędności co czasami przekłada się na pracownika.

abcdefgz

2014-02-07, 13:58
vass, Zachowując minimum kultury, muszę stwierdzić po czytaniu pana postów jedno:

vass

2014-02-07, 13:58
sobol1992 napisał/a:

Ten temat powinien być na pierwszej stronie cały czas (pod nim dopiero nowe tematy) a tych lewaków,czerwonych pachołów typu vass to od razu wyplewić. Jak można pisać, że wybory coś zmienią skoro od x lat głosujemy i to się nijak nie sprawdza?


Tak szczególnie ty głosujesz od lat ze swoim wiekiem 21 :)
Lewaka na oczy nie widziałeś, bo jesteś za smarkaty żeby ich pamiętać.
Jak tacy idioci mają coś zmieniać w Polsce, to ja dziękuję.

vass

2014-02-07, 14:00
Kezcuz napisał/a:

vass, Zachowując minimum kultury, muszę stwierdzić po czytaniu pana postów jedno:Obrazek


Ty nawet minimum kultury nie masz, chyba nie miał cie kto nauczyć.

GhostRider32

2014-02-07, 14:02
I przy okazji tych protestów antyrządowych spalicie mi auto? W ramach walki z rządem?

abcdefgz

2014-02-07, 14:04
vass, To proszę, skoro się wypowiadasz, streść krótko swoje ogólne poglądy społeczno-ekonomiczne. Zobaczymy czy nie jesteś lewakiem, bo chyba nie jesteś sądzac po twojej odpowiedzi sobolowi1992

sobol1992

2014-02-07, 14:04
vass napisał/a:


Tak szczególnie ty głosujesz od lat ze swoim wiekiem 21 :)
Lewaka na oczy nie widziałeś, bo jesteś za smarkaty żeby ich pamiętać.
Jak tacy idioci mają coś zmieniać w Polsce, to ja dziękuję.



Proszę Cie wass zostałeś już wyjaśniony w tym temacie, więcej się nie produkuj.Co do wieku: tak właśnie młodzi ludzie mogą coś zmienić, ty już za bardzo wypaczony móżdżek masz albo najzwyczajniej dobrze ci w takim systemie i dalej napie**alasz o tych wyborach.
Nie pozdrawiam
X