18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies w aucie

ul...........rt • 2018-07-30, 17:23
Czyli o zostawieniu psa w nagrzanym aucie :amused:


lm65

2018-07-31, 21:42
Ciekawe czy łysy ma kartę inwalidy !!!!??? jeśli ma to pewnie na głowę bo zachowanie dyskwalifikuje go ze społeczeństwa.
Ogólnie po mordzie widać, że to stary alkoholik i pewnie recydywa.
Szkoda tylko tego psa i córki.

siwybis

2018-07-31, 22:44
Ja pie**olę, przecież w normalnym kraju to na drugi dzień dziecko trafiło by do rodziny zastępczej a ten patus do psychiatryka po wcześniejszej "ścieżce zdrowia" na milicji.

htp

2018-07-31, 23:18
dmnkzl napisał/a:



j***nym bezmózgiem jesteś Ty:) Psy nie są stałocieplne jak ludzie. Zauważ, że potrafią przeżyć zarówno 30 stopniowy mróz jak i 30 stopniowy upał w tej samej sierści ;] Wyjdź w tym samym ubraniu na te dwie skrajne temperatury, zobaczymy czy w obu sytuacjach będziesz się czuł tak samo. Psu nawet 50 stopniowy upał by nie przeszkodził, chyba, że musiałby w nim trwać kilkanaście godzin bez dostępu do wody. Kilka godzin w nagrzanym samochodzie nie zrobiły na piesku większego wrażenia, po za tym, że chętnie by z miski łyknął.
Więc nie porównuj tutaj zwierzęcia do człowieka, bo choć niewiele różnimy się od świń, to jednak nasze organizmy bardzo się od siebie różnią.


Psy nie są stałocieplne? A to nie ssaki, tylko gady? Internet faktycznie dotarł pod strzechy.

eb

2018-07-31, 23:22
Ale rozj***ny suka z tego dziada dobry materiał na sukę!!!

Dupaapud

2018-07-31, 23:46
Dodam swój kawałek gówna do tej gównobuży...

Otóż byłem ostatnio w biedronie, z psem i rodziną, samochodem. I wiecie co??? Hójów sto! hahaha

Wysłałem babe do tego h*jowego sklepu, sam wziąłem pieska na smycz i pochodziłem po parkingu.

Posrałem psem gdzie popadnie, stara nakupiła bułek. Zapakowaliśmy bułki i pieska do bagażnika i tego...

ciastek0302

2018-08-01, 00:31
co z tego że miał uchylone szyby? Kilka cm szparki przy takim upale ch*ja da, znawcy j***ni

Dziad_Inżynier

2018-08-01, 02:08
DoubleBorger napisał/a:

Dla tego pana co myśli, że passat z materiału ma sprawną klimatyzację to radzę spojrzeć na końcówkę drugiego filmu. Mając system chłodzenia jedziesz z zamknietymi szybami, czy chłodzisz miasto?
(...)


To chyba normalne, że po wejściu do auta z klimą (zwłaszcza automatyczną) opuszczasz na kilkadziesiąt sekund szyby, aby szybciej przewietrzyć wnętrze. Żadna klima po starcie silnika nie chłodzi od kopa, tylko potrzebuje właśnie tych kilkudziesięciu sekund.

Co do samego passerati to ma szybę przednią metalizowaną (jak wiele modeli) i plastiki się tak kurewsko nie nagrzewają. Tak, siedziałem w takim w mega upale pół godziny i było cieplej, niż na zewnątrz, ale nie była to też sauna jaką znam z innych aut.

DoubleBorger

2018-08-01, 06:46
No to w ch*j niesprawna musi być ta klimatyzacja, bp ja do yarisa III z 2013 roku wsiadam i nawet minuta nie minie i jak z lodówkie wieje.
Co do aut lubiących się nagrzewać to kiedyś siedziałem w w124, tam wszystkp parzyło w dupę, w rękę, każdy plastik

Kot_Schrodingera

2018-08-01, 09:28
Córka ruda to stary też musiał być rudy. Szkoda, że te auto nie pie**olneło w coś jak z niego wysiadł.

Ca...........on

2018-08-01, 13:13
Ewidentnie były więzień. Ma wyćwiczony odruch rozchylania samcom alfa, że hej. No i jeszcze to miejsce dla niepełnosprawnych w combo... Szacun normalnie :D

Goleniów rozreklamował na cały świat :)

jo...........at

2018-08-01, 18:20
na bank lizała mu rowa bo dobrze miała wygolony rów

ValvePlsFix

2018-08-01, 23:40
to tacy "polacy" wyjeżdżają za granicę :)

wiesnak66

2018-08-03, 00:04
Abraxus napisał/a:

Córka z dumą spojrzała na ojca wypinającego odbyt w kierunku obcego faceta z kamerą :-D
Ludziom broniącym patusa, który zamknął psa w aucie proponuję empiryczne doświadczenie naukowe. Proszę lekko uchylić tylne szyby. Zaparkować w pełnym słońcu, zgasić silnik, wyłączyć nawiew, klimatyzację i rozkoszować się siedzeniem w środku.
Ja wytrzymuję 3 minuty a nie mam futra...


czyli golisz sobie też jaja, że też nikt nie nazwał ciebie jeszcze pedofilem

booohal

2018-08-03, 23:03
Zawsze zastanawiałem się jakim debilem trzeba być żeby zostawić tak psa. Teraz już wiem :lol: