18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies w aucie

ul...........rt • 2018-07-30, 17:23
Czyli o zostawieniu psa w nagrzanym aucie :amused:


BanujNasNieMichalka

2018-07-30, 20:14
To teraz do nieogarnięty co im gorąco w mieszkaniu.

W lato nie otwiera się okien ani drzwi, to samo tyczy się drzwi i okien na klatkach schodowych (tylko zjeby tak robią..). Ano k***a temu że jak na dworze jest w cieniu 30 na słońcu 50+ to logiczne że w chaupie nie będzie lepiej a gorzej bo rozgrzane powietrze z dworu masz w mieszkaniu. Całkiem logiczne co?

A wentylatory i inne ch*jstwa polecam ustawiać pod wieczor tak żeby dmuchały za okno a nie w mordę.

A jak mury się nagrzeją to kup sobie klimę.

Lizodup

2018-07-30, 20:17
ale bym walił w tego rowa

St...........on

2018-07-30, 20:22
Janusz na wakacjach :amused:

banerr

2018-07-30, 20:24
Będzie nowa gwiazda w necie. Myślę, że Janusz z Rowów zagości w memach.

zbynekmaslanka

2018-07-30, 20:31
W nerwach czesto czlowiek, gdy nad soba nie panuje ujawnia swoje prawdziwe ja. Powstaje pytanie co ujawnie ten facet pokazujac srodek ....

jinn

2018-07-30, 20:31
Przyznać się, który przewinął nagranie, żeby jeszcze raz zobaczyć kakaowe oko? :lol:

DoubleBorger

2018-07-30, 20:41
Rannhide napisał/a:

To teraz do nieogarnięty co im gorąco w mieszkaniu.

W lato nie otwiera się okien ani drzwi, to samo tyczy się drzwi i okien na klatkach schodowych (tylko zjeby tak robią..). Ano k***a temu że jak na dworze jest w cieniu 30 na słońcu 50+ to logiczne że w chaupie nie będzie lepiej a gorzej bo rozgrzane powietrze z dworu masz w mieszkaniu. Całkiem logiczne co?

A wentylatory i inne ch*jstwa polecam ustawiać pod wieczor tak żeby dmuchały za okno a nie w mordę.

A jak mury się nagrzeją to kup sobie klimę.



Wiesz co to jest cyrkulacja powietrza? Wiesz czemu otwiera się wiecej niż jedno okno? Z wiatrakiem masz rację, bo ten wydmuch*je powietrze, czyli jest cyrkulacja. Zawsze będzie lepiej przy otwartych oknach i przeciągu, nawet jak nie ma wiatru. Chyba, że mieszkasz na południu kraju, tam żadne wietrzenie nie pomoże

ProVVe

2018-07-30, 20:43
chili-chili napisał/a:

Piwo za wygolonego rowa. :amused: Się uśmiałam! :P




Jak mawia chiński mędrzec "Dom sprząta ten kto się spodziewa gości" :-D

Ti...........ch

2018-07-30, 20:43
carl92 napisał/a:

W sumie racja 4 szyby pootwierane wentylacja jest kilka minut psu nic nie powinno się stać. A debil szuka sensacji jak zwykle by wrzucić filmik i zabłysnąć w internecie. Mnie by też wk***ił jak jakiś cwe* by mnie nagrywał tak na prawdę z błahego powodu



Wentylacja? Najpierw doucz się z pszyry, a potem uzewnętrzniaj. Miałoby to sens tylko jeśli byłyby uchylone szyby i wybity jakiś otwór np. w dole drzwi. Inaczej nie mozna mówić o żadnej wentylacji, a dach i szyby to niemal patelnia. Problemem jest to, że psy (poza poduszkami na łapach) się nie pocą. Ty, jeśli siedziałbyś w takim aucie, zlałbyś się potem jak dz**ka po gangbangu, ale jakoś byś to dzwignął. Jednak pies który chłodzi się tylko dyszeniem nie ma szans tego zrobić, bo powietrze w takim samochodzie ma wyższą temperature niż on sam. Proste.

mrokussw

2018-07-30, 20:56
mogl zajebac mu w ten konfidencki ryj , pala szuka poklasku

Pa...........or

2018-07-30, 21:22
Każdy kto broni łysego patusa jest takim samym debilem. 34 stopnie i k***a uchylone okno - weź się k***a zamknij w aucie z uchylonymi oknami jeden z drugim to zobaczysz o co chodzi mądrzejszym ludziom.
Co do pokazywania dupy do kamery przy dziecku i kryptopedałów pochwalających coś takiego nie będę się wypowiadał bo trzeba być zj***nym sebą z torebką adidasa na ramieniu żeby takie coś nazywać inaczej niż syndromem przecwe*onego patusa.

siwybis

2018-07-30, 21:46
k***a ich patolska mać, że z moich podatków takie robactwo pieniądze dostaje.

Justynka99

2018-07-30, 21:47
W takich sytuacjach się lepiej nie bawić w żadne ceregiele, tylko od razu wywalać szybę, a jak boisz się psa, to zawsze można to zrobić kamieniem z pewnej odległości. Warto tylko zadzwonić na policję i zgłosić ten fakt przed zajściem, żeby potem Cię pozwać nie mogli.

mattheo

2018-07-30, 21:57
No troche ch*jnia, co z tego ze okna pouchaylane. Sam kiedys zrobilem sobie eksperyment. Wylaczylem klime a w aucie uchylilem okna i siedzialem w srodku mierzac temperature. 5 minut i macie dosc a co dopiero sierściuch. to juz lepiej zabrac na smycz i niech czeka przed wejsciem. Ale ludzie nie mysla i potem jest placz bo fafik zdechl. No coz, lepiej wystawiac rozj***nego rowa do kamery niz troche ruszyc makowa. Pozdro.

Adae

2018-07-30, 21:57
Aspoleczne banany sa wszedzie. Jestescie debilami.

Rodzina jedzie z psem na plaze, wskoczyli szybko do sklepu, banan pedalarz wyhaczyl okazje na bycie gwiazda.

Blad rodziny, bo widac, ze ewidentnie poczciwi ludzie i pomysleli o czworonogu i ze stresu im odj***lo. Ja bym po prostu aspoleczniaka wysmial, i by mu maly siurek jeszcze bardziej sie skurczyl, po czym pewnie dostal by padaki i wyzyl sie na swojej sfrustrowanej babie (bo jaka kobieta chcialaby byc z takim frajerem konfidentem?).

Krecenie afery nie jest szlachetnym zajeciem, jakby mu zalezalo to by zwrocil im uwage, zamiast nagrywac. Gosciu jest atencyjna szmata.

Kazdy tutaj, kto popiera tego typu zachowania jest rowniez aspolecznym elementem, pewnie jedynacy i odosobnieni frustraci. Aby spoleczestwo moglo dzialac i sie poprawiac potrzebna jest wspolpraca, a nie szukanie konfliktu.