18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies w aucie

ul...........rt • 2018-07-30, 17:23
Czyli o zostawieniu psa w nagrzanym aucie :amused:


Tryper

2018-07-31, 01:38
Rób wygolony, bo jego baba pewnie lubi mu go lizać :oops:

busek

2018-07-31, 04:28
Rannhide napisał/a:

To teraz do nieogarnięty co im gorąco w mieszkaniu.

W lato nie otwiera się okien ani drzwi, to samo tyczy się drzwi i okien na klatkach schodowych (tylko zjeby tak robią..). Ano k***a temu że jak na dworze jest w cieniu 30 na słońcu 50+ to logiczne że w chaupie nie będzie lepiej a gorzej bo rozgrzane powietrze z dworu masz w mieszkaniu. Całkiem logiczne co?

A wentylatory i inne ch*jstwa polecam ustawiać pod wieczor tak żeby dmuchały za okno a nie w mordę.

A jak mury się nagrzeją to kup sobie klimę.



Tu chodzi o drugą zasadę termodynamiki - ciepło samorzutnie przepływa zawsze od ośrodka cieplejszego do zimniejszego, a więc krótko mówiąc uchylając okna nie ochładzacie pomieszczenia tylko wpuszczacie ciepło.

wiesnak66

2018-07-31, 05:09
głupi ch*j filmowiec, kolejny zjeb od piesełów, a za publikowanie wizerunku mam nadzieję że go pozwą

SQRW3L_ponury

2018-07-31, 06:47
Trzeba być niezłej klasy zjebem by bronić tej łysej patologii z wygolonym rowem...

Arengard

2018-07-31, 07:36
Zastanawia mnie czy ludzie broniacy wlascicieli psa naprawde sa tak bezmyslni czy tylko troluja, warto poszukac nagran pokazujacych nagrzanie samochodu na sloncu. Kilka rzeczy ktore dadza wam do myslenia, otwarte szyby pomagaja ale wtedy jak samochod jedzie jak stoi na sloncu i jest parno to nic nie pomoze, ciekawostka jest ze pies sie nie poci a ten owczarek ma dluga siersc wiec tak jakbys siedzial w kurtce w samochodzie, jest ich troje to kurcze jedna osoba mogla zostac przy samochodzie albo przynajmniej przywiazac go przy drzewie, pies ma wysuniety jezyk wiec na pewno jest mu goraco bo w ten sposob stara sie ochłodzic, po pół godziny w takim samochodzie pies sie nie udusi ale moze sie zagotowac i dostac udaru i umrzec. Jasne mogl wybic szybe ale to duzy pies bez kaganca i moglby kogos zaatakowac. Ludzie nie maja wystarczajacej wiedzy a mysla ze pozjadali wszystkie rozumy, jakby zastali trupa w samochodzie to dopiero byloby zdziwienie...

PieronJasnySzlag

2018-07-31, 09:54
macleod napisał/a:


Wyj***łbym szybę w tej samej sekundzie w której bym tego psa w środku zobaczył :evil:


Żeby tobie nikt potem nie wyj***ł jedynek w tej samej sekundzie.


Jakie to k***a zakupy, 5 przedmiotów? Nie było ich 5 minut, szyby uchylone a już miłośnicy zwierząt za 5groszy podnoszą raban.
Za niedługo kaganiec i smycz okażdą się mało humanitarne - jestem pewien że jakiś lewicowy zjeb na pewno na to wpadnie.


A pana z ogolonym rowem też mi szkoda. Widać w młodości miał swoje 5 minut i był kozakiem, potem jak każdy kozak poszedł pierdzieć. Potem wyszedł i zmądrzał. Założył rodzine, ubrał spodenki w palmy i sandały. Ale jego mentalność nadal pozostała w więzieniu, dalej w stresowych sytuacjach jedyne co mu przychodzi do głowy to wyzywanie od cwe*i i pokazywanie rowa.


Arengard napisał/a:

ciekawostka jest ze pies sie nie poci a ten owczarek ma dluga siersc wiec tak jakbys siedzial w kurtce w samochodzie, .


Niewiem czy jesteś debilem czy udajesz. Pies dla tego się nie poci bo za odprowadzanie ciepła odpowiada język. Więc gruba sierść nic nie daje. Mało tego, jakbyś tego owczarka ogolił na łyso to by się przegrzał. Więc jeśli masz strzelać takimi idiotycznymi porównywaniami to prosze nie pisz.

BKKWK

2018-07-31, 10:35
Spiderowski napisał/a:


Żeby tobie nikt potem nie wyj***ł jedynek w tej samej sekundzie.


Jakie to k***a zakupy, 5 przedmiotów? Nie było ich 5 minut, szyby uchylone a już miłośnicy zwierząt za 5groszy podnoszą raban.
Za niedługo kaganiec i smycz okażdą się mało humanitarne - jestem pewien że jakiś lewicowy zjeb na pewno na to wpadnie.


A pana z ogolonym rowem też mi szkoda. Widać w młodości miał swoje 5 minut i był kozakiem, potem jak każdy kozak poszedł pierdzieć. Potem wyszedł i zmądrzał. Założył rodzine, ubrał spodenki w palmy i sandały. Ale jego mentalność nadal pozostała w więzieniu, dalej w stresowych sytuacjach jedyne co mu przychodzi do głowy to wyzywanie od cwe*i i pokazywanie rowa.



Niewiem czy jesteś debilem czy udajesz. Pies dla tego się nie poci bo za odprowadzanie ciepła odpowiada język. Więc gruba sierść nic nie daje. Mało tego, jakbyś tego owczarka ogolił na łyso to by się przegrzał. Więc jeśli masz strzelać takimi idiotycznymi porównywaniami to prosze nie pisz.



...k***a raz, dwa, trzy. I jak Cieślak z Blok Ekipy jesteś ćwierćmózgiem.

pi...........ta

2018-07-31, 11:15
Zamknąć łysą k***e w aucie z płaszczem odpowiadającym psie futerko i niech zobaczy jak będzie mu miło. Ogolony rów nie pomoże niestety

marecky86

2018-07-31, 11:27
Ja pie**ole, jak czytam niektóre komentarze to mi się wydaje, że średnia wieku na tym portalu spada do gimnazjum albo i niżej, i to takiego typu: "O k***a, to frytki to naprawdę pokrojone ziemnioki są?"

Pokazuję i objaśniam debilom co myślą, że zostawienie psa w samochodzie podczas upału to nic takiego, bo przecież szybka uchylona to se pieseł pooddycha.

Po pierwsze - jeśli temat wam leży na sercu i rzeczywiście chcecie się dowiedzieć czy dla psa to jest problem czy nie - idźcie do samochodu w słoneczny dzień i posiedźcie w nim przez jakiś czas. Uchylcie okno jak na załączonym filmiku.
Przy trzydziestu stopniach gwarantuję, że nie wytrzymacie pół godziny. GWARANTUJĘ. Przy trzydziestu stopniach i nasłonecznieniu jeszcze mniej. Dlaczego? A no wiadomo przecież, że słonko grzeje, potęguje odczuwalną temperaturę.

I co z tego powiecie, no bo przecież to nie o człowieku w samochodzie jest, tylko o psie? A no to z tego, że wyobraźcie sobie, ze macie jeszcze na sobie futro/włos jak pies (w zależności od rasy) i że wasza skóra się nie poci. Jak wiadomo z biologii (albo i nie wiadomo co po niektórym), człowiek się chłodzi przez pory w skórze - wypaca wodę, która paruje i zabiera z powierzchni ciała nadmiar temperatury. Jak zabraknie wody w organizmie a dalej jest ciepło, macie przej***ne. Po dłuższym czasie udar cieplny i zgon. Pies natomiast nie poci się. Pies chłodzi się tylko dwoma sposobami - spodem łap (tymi poduszeczkami) oraz przez pysk, dlatego w ciepłe dni psy sapią i szybko oddychają, to jest GROS ich możliwości termoregulacyjnych.

Pieseł w samochodzie nie ma jak się chłodzić - powietrze którym oddycha jest gorące, a łapy dotykają nagrzewającego się materiału. Nie ma wody, nie ma jak uchylić okienka, żeby było więcej wiaterku.

Tak, jestę ekspertę.

maniek2501

2018-07-31, 11:47
k***a mój pies w te upały chodzi zmarnowany i ledwo żywy mimo że nie zamykam go w samochodzie, a ten zjeb z wygoloną dupą postanowił jebnąć psu jeszcze +15 stopni. Btw poza psem szkoda jeszcze dzieciaka bo chyba widziało rowa starego :D

aditeee

2018-07-31, 12:10
No to tak, koleś co zamyka psa w aucie jest delikatnie mówiąc lekkomyślny. Mogli psa wyprowadzić i jedna osoba mogła z nim zostać na zewnątrz. Pokazywanie oka demona do kamerki przy dziecku jest patologią, ale najbardziej przesrane będzie miał ten typ co to udostępnił do sieci. Nawet jeszcze nie wie jak sobie nasrał w życiu. Wszystko dzięki RODO :) .

Wiewór

2018-07-31, 12:20
Córka z dumą spojrzała na ojca wypinającego odbyt w kierunku obcego faceta z kamerą :-D
Ludziom broniącym patusa, który zamknął psa w aucie proponuję empiryczne doświadczenie naukowe. Proszę lekko uchylić tylne szyby. Zaparkować w pełnym słońcu, zgasić silnik, wyłączyć nawiew, klimatyzację i rozkoszować się siedzeniem w środku.
Ja wytrzymuję 3 minuty a nie mam futra...

kr...........un

2018-07-31, 12:46
ciąg dalszy


PhantomMask

2018-07-31, 13:05
Czytając komentarze to widzę że niejednego z was mamusia z tatusiem zostawli z uchyloną szybką na parkingu :lol:

pitteroo

2018-07-31, 13:20
Kurła patole to na sadolu siedzą chyba jeszcze większe niż ten tępy gołodupiec. W dupie tego trola byliśta i gówno widzieliśta, ponad 30 st. szybki ledwo uchylone gówno dają jak tak smarzy a auto stoi i nie ma cyrkulacji, w srodku się wszystko gotuje, a ta mała c**a myśli że to normalne. Żal mi was jednozwojowe trole :idzwch*j: