18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies w aucie

ul...........rt • 2018-07-30, 17:23
Czyli o zostawieniu psa w nagrzanym aucie :amused:


KlinikaAborcyjna

2018-07-30, 22:04
macleod napisał/a:

up up up .... Wszyscy jesteście siebie warci :roll: Na chwile, na zakupy wyskoczyli przy tej pogodzie.... :roll:
Wyj***łbym szybę w tej samej sekundzie w której bym tego psa w środku zobaczył :evil:



ch*ja byś zrobił, a nawet jeśli byś wybił szybę to byś za nią zapłacił wróć mama twoja by zapłaciła :kawa:

bodzio667

2018-07-30, 22:04
Kij z kamerzystą, kij z córką, ale gość od rowa ma prawo jazdy. O tym to nie pomyśleliście...

McMenel

2018-07-30, 22:19
Wyzywa gościa od cwe*a a sam pokazuje wygolonego rowa... Pedzio jak ch*j.

mygyry

2018-07-30, 22:23
Jaka filozofia, żeby jeden z nich został z psem gdzieś w cieniu? Ja tam kompletnie nie ogarniam tego sp***olenia na punkcie każdego sierściucha, ale jak już ludzie koniecznie mają potrzebę mieć to niech chociaż z głową się tym zajmują, ale co tu wymagać jak o dziecku pomyśleć nie umie...

KrwawyEric

2018-07-30, 22:34
Już nie histeryzujcie ludzie, wszystkie szyby w samochodzie były uchylone. Takie same psy siedzą z ludźmi na plaży i nie zdychają - najważniejsze, że był ruch powietrza no i miejmy nadzieje że właściciele nie zapominają mu dawać wody do miski w te upały. Tyle w temacie.

Wszystkim pseudo-bohaterom co by wybijali szyby i w ogóle zbawiali świat - dziękujemy. Płacilibyście nie tylko za te szyby, ale za stracony czas, czyszczenie samochodu, jezdni - gdyby jeszcze nie była to taka patologiczna rodzina to mogliby sprawę skierować do sądu, bo nie masz prawa w taki sposób kamerować. Bo nie jest to kamerowanie miejsca publicznego tylko cały kadr zajmuje czyjś samochód no i rów oczywiście xD

DoubleBorger

2018-07-30, 22:52
Adae napisał/a:

Kazdy tutaj, kto popiera tego typu zachowania jest rowniez aspolecznym elementem, pewnie jedynacy i odosobnieni frustraci. Aby spoleczestwo moglo dzialac i sie poprawiac potrzebna jest wspolpraca, a nie szukanie konfliktu.



Widać aspołeczne elementy, jedynacy i odosobnieni frustraci są bardziej chętni do współpracy. Chyba, że współpracą nazywasz pokazywanie odbytu, obrażanie osoby, która zwróciła uwagę na idiotyczne zachowanie.

Cebula się szerzy jak sk***ysyn, gdyby ludzie nie byli tak zapatrzeni w swoje racje, to może takie zwracanie uwagi miałoby sens. Z większością ludzi nawet nie ma sensu zaczynać rozmowy, bo jak nie jest po ich myśli to jesteś obrzucony różnymi wiazankami. :idzwch*j:

KrwawyEric napisał/a:

Już nie histeryzujcie ludzie, wszystkie szyby w samochodzie były uchylone. Takie same psy siedzą z ludźmi na plaży i nie zdychają - najważniejsze, że był ruch powietrza no i miejmy nadzieje że właściciele nie zapominają mu dawać wody do miski w te upały. Tyle w temacie.

Wszystkim pseudo-bohaterom co by wybijali szyby i w ogóle zbawiali świat - dziękujemy. Płacilibyście nie tylko za te szyby, ale za stracony czas, czyszczenie samochodu, jezdni - gdyby jeszcze nie była to taka patologiczna rodzina to mogliby sprawę skierować do sądu, bo nie masz prawa w taki sposób kamerować. Bo nie jest to kamerowanie miejsca publicznego tylko cały kadr zajmuje czyjś samochód no i rów oczywiście xD



Plotkę słyszałem, że jeżeli jest wiecej niż jedna osoba to nie trzeba mieć pozwolenia. Na prawie się nie znam więc nie wnikam, ale z tą plażą to żeś doj***ł. Nie widzisz różnicy w otwartej przestrzeni z bliskim dostępem do wody, a samochodem który bez klimatyzacji, grzeje się jak sk***ysyn? Poproś mamę, tatę, czy kto tam ma samochód, wejdź do niego na godzinę w południe, otwórz sobie na te 4 cm każdą szybę i napisz jakie były przeżycia.

Nikt mi nie powie, że jest się aż tak zapracowanym, że nie można najpierw odwieźć psa, a później jechać na zakupy.

wciazszukam

2018-07-30, 22:53
Po samej pisowni i składni widać, jaki element broni tego łysego kryptopedała. Ludzie bez wyobraźni i pomysłu na najprostsze nawet przedsięwzięcia. Jeśli dla kogoś wielkim problemem jest zrobić zakupy bez narażania własnego pupila na udar cieplny (w markecie nie przewidzisz, czy wyjdziesz za 5, czy za 30 minut), to należałoby się zastanowić, dlaczego taki baran ma dziecko, czy choćby prawo do prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Zostawiłby starą z tym psem, gdzieś pod drzewkiem, albo, jeśli nie jest w stanie ogarnąć listy zakupów, to sam by go popilnował. Proste i logiczne. Jednak dla niektórych są to nieosiągalne wyżyny intelektualne.

Załamuje mnie ich pewność własnej racji i totalny brak refleksji, czy w ogóle jakiejś szczątkowej kultury. Pokazać wygoloną dupkę, środkowy palec i zaatakować personalnie osobę zwracającą uwagę na ewidentny problem - typowe zachowanie parówy, której brak argumentów. Jakby rzeczywiście był kozak, głupi ale kozak, to by nagrywającego wyciągnął z auta, zabrał mu aparat i skopał ryj.

Mimo że nie jestem zwolennikiem utrzymywania darmozjadów, to chciałbym, aby ten delikwent trafił do pierdla - tam pokazałby jakim jest kozaczkiem z tą swoją wygoloną dupcią i środkowym paluszkiem.

landryn86

2018-07-30, 22:55
Essent napisał/a:

Ładnie załatwił frajera z kamerką.Widać, że szyby uchylone to się przyj***ł.I ten k***a tekst,będziesz na fejsbuczku, a ch*j Ci w dupe frajerze :amused:



ty (specjalnie z małej litery) głupia kur*o! pies psem, ale jeśli taka szmata uczy gówniaka od najmłodszych lat takich zachowań to od razu powinna zdchnąć, a ty razem z nim

lm65

2018-07-30, 23:16
Dzięki łysemu przypomniałem sobie, że też muszę ogolić okolice odbytu, aby się lepiej srało i podcierało.

dr.benzoesan

2018-07-30, 23:18
Dawno tu nie było tak przepięknej gównoburzy:) ...zamknij się jedez z drugim w aucie taty w taki upał w szybami otwartymi na nawet 15cm -a później się wypowiadaj.

typczan

2018-07-31, 00:08
Szkoda psiny , którego temperatura ciała jest wyższa niż człowieka i ma sierść... Wszystkim, którzy piszą, że nic się nie stało, bo szyby otwarte, życzę żeby zdechli w pożarze czy coś za swoje kretyństwo.

KrwawyEric

2018-07-31, 00:15
DoubleBorger napisał/a:



Widać aspołeczne elementy, jedynacy i odosobnieni frustraci są bardziej chętni do współpracy. Chyba, że współpracą nazywasz pokazywanie odbytu, obrażanie osoby, która zwróciła uwagę na idiotyczne zachowanie.

Cebula się szerzy jak sk***ysyn, gdyby ludzie nie byli tak zapatrzeni w swoje racje, to może takie zwracanie uwagi miałoby sens. Z większością ludzi nawet nie ma sensu zaczynać rozmowy, bo jak nie jest po ich myśli to jesteś obrzucony różnymi wiazankami. :idzwch*j:



Plotkę słyszałem, że jeżeli jest wiecej niż jedna osoba to nie trzeba mieć pozwolenia. Na prawie się nie znam więc nie wnikam, ale z tą plażą to żeś doj***ł. Nie widzisz różnicy w otwartej przestrzeni z bliskim dostępem do wody, a samochodem który bez klimatyzacji, grzeje się jak sk***ysyn? Poproś mamę, tatę, czy kto tam ma samochód, wejdź do niego na godzinę w południe, otwórz sobie na te 4 cm każdą szybę i napisz jakie były przeżycia.

Nikt mi nie powie, że jest się aż tak zapracowanym, że nie można najpierw odwieźć psa, a później jechać na zakupy.



Sprawdzałem dzisiaj o godzinie 15.
Temperatura w cieniu 2.5 metra od ziemi od północy 31.5 stopni.
Temperatura w samochodzie kombi stojącym w słońcu od rana 62 stopnie.

Po uchyleniu 4 okien podobnie jak na filmie temperatura spadła w krótkim czasie do 45 stopni, a ustabilizowała się na 40 stopniach.

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Justynka99

2018-07-31, 00:23
KlinikaAborcyjna napisał/a:



ch*ja byś zrobił, a nawet jeśli byś wybił szybę to byś za nią zapłacił wróć mama twoja by zapłaciła :kawa:


Bzdura. W takiej sytuacji można interweniować wybijając szybę.

xalk

2018-07-31, 00:31
ja pie**ole ktos tam pisze, ze max godzine ich nie bylo xD po k***a 10 minutach w tym aucie blagalbys o wyjscie, a nie jestes j***nym psem w futrze

DoubleBorger

2018-07-31, 01:17
KrwawyEric napisał/a:



Sprawdzałem dzisiaj o godzinie 15.
Temperatura w cieniu 2.5 metra od ziemi od północy 31.5 stopni.
Temperatura w samochodzie kombi stojącym w słońcu od rana 62 stopnie.

Po uchyleniu 4 okien podobnie jak na filmie temperatura spadła w krótkim czasie do 45 stopni, a ustabilizowała się na 40 stopniach.

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm




Pies gotowany w niższej temperaturze lepiej smakuje, czy o co chodzi? Weź pod uwagę też, że wszystko zależy od wiatru. Jak zawieje to i może spaść temperatura. Jak nie będzie wiatru to będzie wiecej. Jak dalej masz z tym problem to dziś zmierz jeszcze raz. Jak chcesz się wczuć w rolę psa, to zawiń się kocem w 40 stopniach.