18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies w aucie

ul...........rt • 2018-07-30, 17:23
Czyli o zostawieniu psa w nagrzanym aucie :amused:


Mom and Death

2018-07-30, 19:30
Nigdy bym nie pomyślał że ludzie z sadola będą popierać psychicznie chorego menela i patusa wystawiającego rowa do kamery w dodatku przy dziecku. :-?

DoubleBorger

2018-07-30, 19:36
Nie wiem czemu tu ludzie bronią tego idioty. Moze niekoniecznie było sens nagrywać, ale rację miał. Jak chcieli sobie zakupy zrobić to pies do domu, a nie w samochodzie. Wychodzisz do sklepu to nie wiesz ile Ci zejdzie, ja w domu z otwartym balkonem oknem "aby był przeciąg" i ledwo żyję w południe. Samochód to chyba jednak się trochę bardziej nagrzewa, jak ktoś nie wierzy to proponuję wsiąść sobie na godzinkę z takim uchyleniem szyby, sauna jak sk***ysyn. Nie wiem czy ktos zastanawiał się na różnicą w chłodzeniu ciała człowieka i psa. Wyobraż sobie, że się pocisz i masz jeszcze włosów/sierści od ch*ja na całym ciele, a chłodzić możesz się w zasadzie tylko przesz szybkie oddychanie/sapanie. Niektórzy nie powinni mieć psów.

ropol

2018-07-30, 19:39
@up jest gorąco jak ch*j, ja nie mogę wytrzymać siedząc w samych bokserkach przy otwartym oknie z wentylatorem skierowanym w moja stronę, a wymagasz od psa w futrze żeby siedział w blaszanym samochodzie z uchylonymi na 6 cm oknami "max godzinę" ?. Ostatnią myślą tego psa w tej sytuacji jest gryzienie czegokolwiek. Dodatkowo wcale nie trzeba wchodzić z owczarkiem do tesco, ktoś z tej 3 osobowej rodziny mógł spokojnie poczekać z psem gdzieś w cieniu na dworze aż reszta zrobi zakupy.

kr...........un

2018-07-30, 19:40
biedna córka :(

tommitmx

2018-07-30, 19:41
@Mom and Death, bo większość sadoli to debile z gimnazjum, dresy, patole i Seby. Niestety ten portal dawno już zszedł na psy przez takich wielkich kozaków!!!

zakmen

2018-07-30, 19:46
@Essent Ty chyba k***a nie używałeś nigdy żadnego pojazdu oprócz roweru. W te upały to możesz mieć nawet wszystkie drzwi otwarte a i tak czujesz się jak w saunie. Taki samochód bez klimy jest jak piekarnik. Poproś kiedyś jakiegoś starszego kolegę z samochodem żeby ci pozwolił posiedzieć 5 minut w samochodzie na słońcu w taką pogodę jaką mamy teraz. Pięć minut i masz zalaną potem p*zdę.

buzzard123

2018-07-30, 19:56
Po prostu chciał sie pochwalić rowem i tyle. Bo dzień wcześniej żonka woskiej przeleciało to trzeba pokazac swiatu.

Rumcajs89

2018-07-30, 19:57
Essent napisał/a:



I w tym momencie byś stracił rękę bo pies by pomyślał, że go zaatakowałeś.Miał uchylone wszystkie cztery szyby.Właściciel i rodzina poszli na zakupy max godzina.Nawet nie widać, że robili duże zakupy bo przynieśli w rękach.Weź idź na zakupy do tesco czy innego ch*jstwa z owczarkiem na smyczy.Poj***ło cie do reszty deklu? :homer:




O czym gadka o czym mowa? Siedziałeś kiedyś w ogóle w samochodzie w taką pogodę? Widzę ,że raczej nie ale ekspertem od zwierząt jesteś bo stwierdzasz ,że gościu rękę by stracił wybijając szybę. Skąd pewność ,że byli na zakupach ? Może u znajomych na herbatce a parking po prostu był blisko? Poza tym po tym co gościu odj***ł to powinni mu i dziecko i psa zabrać, widać tak mu styki popaliło ,że nawet mu klima nie pomaga.

razak

2018-07-30, 20:00
to tak na szybko. Cała rodzina pok***iona. Dziecko zrobione na jakimś balecie gdzie było w ch*j kryształu. 99.9 % że zostanie prostytutką. Żona idiotka na bank w ch*j chleje i czasem podjada. Otwarte szyby podczas gdy auto jest na postoju to chociażby były k***a wszystkie wybite to ten pies ma tam piekarnik, a ból dupy, że koleś ma lepsze auto niż passat b6 z allegro potwierdzony na filmiku w którym widać, że aż mu włosy z rowa wypadły. Lece dalej jeść yo

jacek44

2018-07-30, 20:02
chili-chili napisał/a:

Piwo za wygolonego rowa. :amused: Się uśmiałam! :P



lubisz takie, co?

razak

2018-07-30, 20:04
aaa zapomniałem jeszcze dodać, że filmik obejdzie cały internet. Koleżanki i koledzy z podstawówki to zobaczą będą ją wytykać palcami i dziecko sie powiesi :D

TB303

2018-07-30, 20:06
Ważne, że 500+ się zgadza. Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :amused:

RustyRat

2018-07-30, 20:11
ten patus później wyskoczył z jadącego auta, niema reszty nagrania

carl92

2018-07-30, 20:12
W sumie racja 4 szyby pootwierane wentylacja jest kilka minut psu nic nie powinno się stać. A debil szuka sensacji jak zwykle by wrzucić filmik i zabłysnąć w internecie. Mnie by też wk***ił jak jakiś cwe* by mnie nagrywał tak na prawdę z błahego powodu

Argeusz

2018-07-30, 20:12
Szkoda córeczki, ja bym się nią lepiej zaopiekował niż ten pedał.