18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piecze ją oko. A on ma skurcze nogi.

Medyk • 2021-12-13, 05:22
Szkoda że film jest ucienty. Wydaje mi się że celowo przez autora. Dowiedzieli byśmy się jaki był powód interwencji. Z kontekst walka oaseczki.



Medyk napisał/a:

No i mamy aktualizacje z kamery przemysłowej. Czekam na opinie ekspertów.




piasekmaster

2021-12-13, 05:33
dobrze takiemu , koniec pobłażliwości policyjnej ,

Szangti

2021-12-13, 06:21
Nie potrzebnie wyciągali łapy do nich jednak każdy sąd uzna że środki użyte przez policję były nie adekwatne do sytuacji/zagrożenia. Ja bym się sadowal z tzw" policja". Wprawdzie nie jestem lewakiem to nie wiem czy by uznał to sąd ale bym walczył .

Medyk

2021-12-13, 07:03
Zawsze staram się postawić po 2 stronie. Wydajesz polecenie, raz drogi, trzeci. Ten się moiota jak Szatan, bluźni, wymach*je łapami. W końcu kapsoicyna idzie w ruch. Dziewczyna cie odpycha. Prosisz odejdź nie pchaj bo dostaniesz gazem. Zdziwiona słowności policjanta, poczuła obietnice, i poszła do rozum do głowy już przestaje odpychać

rafcio760

2021-12-13, 07:25
Doj***li się jak zwykle o maski bo takie mają rozkazy i tyle, gdyby pan kogucik i pani kurka grzecznie je założyli skończyło by się na niczym zapewne.

spike2222

2021-12-13, 08:13
Napisałbym, że ci foliarze posiadają IQ ameby....ale nawet ameba kieruje się absolutnie podstawowymi instynktami samozachowawczymi. A tutaj? facet, z powodu braku maseczki....atakuje pięściami policjanta, za co niemal na stówe pójdzie siedziec:D Nom debil normalnie

ququa

2021-12-13, 08:16
ale pie**olenie w komentarzach.. maseczki sraseczki h*ja prawda


k***a promocja była na 50% to walka o przysłowiowego "karpia w lidlu"

wertuqq

2021-12-13, 08:22
Krata browaru dla policji.
Byłyby dwie, gdyby doj***li jeszcze temu frajerowi, który nagrywał.

butcher11

2021-12-13, 08:23
Ludzie myślą że jak włącza kamerkę i nagrywają to już mogą wszystko robić :) gdybym był tym policjantem i koleś rzuciłby się na mnie z łapami też wyjaśniłbym mu prądem że źle robi:) przecież nie będę się z menelem szarpał

wertuqq

2021-12-13, 08:26
Szangti napisał/a:

Nie potrzebnie wyciągali łapy do nich jednak każdy sąd uzna że środki użyte przez policję były nie adekwatne do sytuacji/zagrożenia. Ja bym się sadowal z tzw" policja". Wprawdzie nie jestem lewakiem to nie wiem czy by uznał to sąd ale bym walczył .



Co byś robił z policją? Analfabeto.

butcher11

2021-12-13, 08:28
wertuqq napisał/a:

Co byś robił z policją? Analfabeto.



Tu co drugi to analfabeta:) nawet w opisie filmiku "ucienty" :)

wertuqq

2021-12-13, 08:29
Niech się menel i jego lafirynda cieszą, że pajac został tylko "popieszczony" prądem. W USA już by dogorywał z ołowiem w bebechach.

marcinbobek

2021-12-13, 08:31
Pan Władek ze straży miejskiej zasłużył na medal i awans! Pierwszorzędnie chwycił za pysk łobuza i powalił na ziemię w celu wyjaśnienia mu w parterze zasad.
Młody pies bez żółtego dilda byłby obsrany i dobre 10 sekund filmu zajęło mu wsparcie Pana Władka.

mygyry

2021-12-13, 08:38
W USA babsko by leżało z połamanymi rękami za to startowanie z łapami do policjanta.
Jeszcze nagrali jak typ wyskoczył z łapami do policjanta i beczą, że leży teraz z paralizatorem w dupie :szydera:

jozue

2021-12-13, 08:56
Szangti napisał/a:

Nie potrzebnie wyciągali łapy do nich jednak każdy sąd uzna że środki użyte przez policję były nie adekwatne do sytuacji/zagrożenia



Adekwatnie to sobie wyjeb młotkiem w łeb, ale takim ciężkim, z całej siły. Oni wszyscy powinni dostać 25 lat za usiłowanie zabójstwa funkcjonariuszy na służbie, ci którzy komentowali tylko też, za podżeganie do zabójstwa