18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piecze ją oko. A on ma skurcze nogi.

Medyk • 2021-12-13, 05:22
Szkoda że film jest ucienty. Wydaje mi się że celowo przez autora. Dowiedzieli byśmy się jaki był powód interwencji. Z kontekst walka oaseczki.



Medyk napisał/a:

No i mamy aktualizacje z kamery przemysłowej. Czekam na opinie ekspertów.




RoboCat

2021-12-13, 09:15
jakiego funkcjonariusza - przeciez to nieudacznicy zyciowi "straz miejska" - dzieciak widac chcialbyc kowbojem ale nikt nie chcial sie z nim nigdy bawic :D

m.statystyka

2021-12-13, 09:24
ale frajerzy :D mam nadzieję, że święta spędzi w pierdlu :)

Manolito666

2021-12-13, 09:24
Za brak k***a maseczki... Gdyby wam, wy telewizyjni covidioci powiedzieli, że wirus nie rozprzestrzenia się poniżej jednego metra, jutro zapie**alali byście na czworakach. I bili brawa strażnikom wiejskim, że bohatersko napie**ala tych, którzy odważyli się powstać z kolan.

m.statystyka

2021-12-13, 09:26
Jednak nie za brak maseczki:
"- Film który powstał na interwencji z Galerii Twierdza w Zamościu w dniu 11.12.2021r. nie wygląda do końca tak jak sobie Państwo to wyobrażają. Podczas przeprowadzania interwencji, którą zapewne widzieliście NIE CHODZIŁO O MASECZKĘ !!! Powtarzam NIE chodziło o MASECZKĘ. Człowiek widoczny na nagraniu, wobec którego został użyty paralizator przed rozpoczęciem nagrywania wychodząc ze sklepu zaatakował mnie uderzając pięścią w twarz. Powód? Chciałem Pana wylegitymować w związku z jego nieodpowiednim zachowaniem na terenie Galerii - ujawnił policjant Krystian Bartoń, który próbował ujarzmić wyklinającego klienta galerii. "
https://www.salon24.pl/newsroom/1188812,zdecydowana-interwencja-policji-z-paralizatorem-w-galerii-w-zamosciu-nie-chodzilo-o-maseczke

Budrys2000

2021-12-13, 09:27
Oni "wyłączyli telewizor i włączyli myślenie" ;-)

He he he he he he i raz jeszcze he he

BambiPMT

2021-12-13, 09:36
Szkoda że mu pałą w ten głupi ryj nie wyj***ł ten pies.

Dzieciątko_Jezus

2021-12-13, 09:42
"cooo dziewczynę??" xDD brawa dla funkcjonariuszy za zneutralizowanie patologii, imo i tak lekko ich potraktowali

accuface

2021-12-13, 09:47
Niestety, ale ten filmik doskonale pokazuje dzisiejsze polskie społeczeństwo. Stajemy się społeczeństwem coraz bardziej rożczeniowym i ogłupiałym jednocześnie.

Hvrittinge_sx

2021-12-13, 09:50
Nie można przestać stawiac oporu, bo skończymy jak Australijczycy w obozach koncentracyjnych ..... stanę pi stronie ludzi którzy walczą o swoją wolność, a tych dwóch policjantów przypomina mi panów z SS którzy wykonują najgłupszy rozkaz.

Kruchy

2021-12-13, 09:52
Do póki ludzie w Polsce będą mieli taką mentalność to nic się tutaj nie zmieni. Zamiast bić brawo to się dopie**alają o dobrze wykonywane aresztowanie.

Angevil

2021-12-13, 10:03
W takiej sytuacji zawsze murem za mundurem :lol:

RoboCat napisał/a:

jakiego funkcjonariusza - przeciez to nieudacznicy zyciowi "straz miejska" - dzieciak widac chcialbyc kowbojem ale nikt nie chcial sie z nim nigdy bawic



Kolejnemu przeszkadza że jest jakaś służba pilnująca porządku i nie można sobie swobodnie przez to kraść i łamać przepisów uprzykrzając innym życie?

qaz123edc

2021-12-13, 10:13
Gratulacje idioci, po komentarzach widać że wasze serca pompują krew ludzi którzy na własnym podwórku dali się złapać w siatkę, grzecznie ustawili się w kolejce do obozu a później po fakcie pie**olili jacy to oni niezłomni :D

Ech polaczki...

janlew

2021-12-13, 10:31
Każda dyskusja jest bez sensu, przy uciętym nagraniu.

Mycroft

2021-12-13, 10:34
I jest już wyjaśnienie.


stach_mysliwy

2021-12-13, 10:39
Za gazownie mojej kobiety też poszedłbym z nim na solo HWDP :jezdziec:
pie**olić konsekwencje honor najważniejszy.....