18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piecze ją oko. A on ma skurcze nogi.

Medyk • 2021-12-13, 05:22
Szkoda że film jest ucienty. Wydaje mi się że celowo przez autora. Dowiedzieli byśmy się jaki był powód interwencji. Z kontekst walka oaseczki.



Medyk napisał/a:

No i mamy aktualizacje z kamery przemysłowej. Czekam na opinie ekspertów.




CrookerS

2021-12-13, 16:18
P.s. policjant ch*j, jezeli taki cyrk odj***l za maseczke :kawa:

Przyjdzie czas rozliczen.... :ok:

lansnaskary

2021-12-13, 17:31
a ja pierodlę w dupę obie strony.
ani chłop nie zachował się inteligentnie, ani mundurowi nie mają prawa (naprawdę nie mają, i ch*j XD) dawać mandatów za brak maseczki.

gdzieś fajnie ktoś podsumował: zaczęło się na "wytrzymajcie dwa tygodnie", a jest "niezaszczepieni mają płacić za leczenie" i się jeszcze nie skończyło XD

Novik

2021-12-13, 18:23
Co tak mało komentarzy zawiodłem się

teddybr

2021-12-13, 18:41
Szangti napisał/a:

Nie potrzebnie wyciągali łapy do nich jednak każdy sąd uzna że środki użyte przez policję były nie adekwatne do sytuacji/zagrożenia. Ja bym się sadowal z tzw" policja". Wprawdzie nie jestem lewakiem to nie wiem czy by uznał to sąd ale bym walczył .



Saduj się... Buahaha
Idiotę czuć na kolometr

Needtrue napisał/a:

Nikt nie słyszał jak kobieta mówi, że przecież założył maskę ?.. czy o co tu chodzi ??.. każą wam coś zrobić i to grzecznie robicie nie patrząc jakie to jest mądre brawa dla prawdziwych ameb i dla tych co pilnują tego chorego prawa. Każą wam siedzieć w domu to będziecie siedzieć, każą wam nie wchodzić do lasu to się grzecznie posłuchacie. POKOLENIE NIEWOLNIKÓW.



Wstał od klocków LEGO i udaje dorosłego

:mrgreen:



:lol:

GW_Atwood

2021-12-13, 18:49
normalni ludzie w takiej sytuacji sie nie znajdują. Patologia tak odpie**ala

mygyry

2021-12-13, 19:30
Medyk napisał/a:

No i mamy aktualizacje z kamery przemysłowej. Czekam na opinie ekspertów.


W mojej opinii mają ch*jową kamerę przemysłową.
Nikt normalny nie wdaje się w bójkę z policjantem nawet gdyby mu kazał maskę na ch*ju założyć.

ElektrycznyMordulec

2021-12-13, 19:32
blokern napisał/a:

a mi sie podoba ze sa jeszcze osoby ktore przeciwstawiaja sie tym poj***nym pomyslom. rafcio jestes fanem noszenia maseczek ktore gowno pomagaja w walce z pandemia a ktorych sami politycy nie nosza a innym wciskaja Twoja sprawa. jestes poslusznym kundlem ktory wykonuje rozkazy poslusznych psow rowniez Twoja sprawa. Gorzej ze przez takie ulegle kregoslupy jak Ty, policja bedzie miala coraz wiecej rozkazow jak j***ne SS.



czytaj ze zrozumieniem. nie chodziło o maseczki.

karakal

2021-12-13, 20:28
Nie chodziło o maseczki, zrobili syf w innym sklepie i poszedł cynk do ochrony. Reszta na filmie.

focusek

2021-12-13, 20:52
jebac was i ten pisland polaczki :D

NataliaW

2021-12-13, 21:45
Nie wierzę w plandemie, fh*ju mam trupy których prawie nikt nie widzi. Ale policję należy szanować. Założyć ta maskę powierzchownie i rozejść się.

UrlichUrwich

2021-12-13, 22:37
Promocja, libacja, dewiacja. Nigdy więcej nie pójdę do galerii handlowej.

ruddie

2021-12-13, 23:10
To się dzieje za brak maseczki. To jest w Polsce. Dochowaliśmy się nowej milicji, jak za komuny. Autorytet tych bandytów w mundurach jest zerowy. Mam nadzieję, że zdechną w mękach.
Policjantów na sadistica życzę wszystkiego najgorszego.

TorkilKoval

2021-12-13, 23:10
Manolito666 napisał/a:

Za brak k***a maseczki... Gdyby wam, wy telewizyjni covidioci powiedzieli, że wirus nie rozprzestrzenia się poniżej jednego metra, jutro zapie**alali byście na czworakach. I bili brawa strażnikom wiejskim, że bohatersko napie**ala tych, którzy odważyli się powstać z kolan.



idz skończ podstawówkę.

Kaczor_Donald

2021-12-14, 00:29
Brawo Policja. j***ć Januszy i grazynki :lol:

CrookerS napisał/a:

P.s. policjant ch*j, jezeli taki cyrk odj***l za maseczke
Przyjdzie czas rozliczen....



Rozliczyć to se możesz swoją starą z 500+ co najwyżej



:lol: