18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piecze ją oko. A on ma skurcze nogi.

Medyk • 2021-12-13, 05:22
Szkoda że film jest ucienty. Wydaje mi się że celowo przez autora. Dowiedzieli byśmy się jaki był powód interwencji. Z kontekst walka oaseczki.



Medyk napisał/a:

No i mamy aktualizacje z kamery przemysłowej. Czekam na opinie ekspertów.




notak

2021-12-14, 05:34
widzę, że kilku idiotów nie czyta ze zrozumieniem,
a na filmie widać że para jest siebie warta, oboje agresywni,
mam nadzieję, że dostanie wyrok za czynną napaść

MaszRumAmanita

2021-12-14, 06:56
wertuqq napisał/a:

Krata browaru dla policji.
Byłyby dwie, gdyby doj***li jeszcze temu frajerowi, który nagrywał.



Patrzę ile to dostało piw i nie dowierzam, że aż tyle tu jest kurew.
P.S. Trzeba mieć w sobie wiele z k***y, żeby wystawiać ludziom mandaty za 'maseczki'. Jakby weszło prawo, że macie dupy dawać za hajs, to byście klęczeli na ulicy z nasmarowanymi rowami, żeby tylko premię dostać albo awans.

Belzedup666

2021-12-14, 07:28
Jak widzę dużo tu obrońców niebieskiego śmiecia. Niestety pies ma przestrzegać prawa. Obecnie brak nakazu noszenia maseczek co potwierdzają sądy. Takie śmiecie z policji i w dodatku z poldebilami że straży miejskiej chodzą i zaczepiają ludzi. Więc niech nikt nie broni tych kundli. Jak ktoś chciał iść tam do pracy to ma przestrzegać prawa A nie rozkazów dz**ki z bardziej obsranym ogonem.

Wiewór

2021-12-14, 15:04
MaszRumAmanita napisał/a:

Patrzę ile to dostało piw i nie dowierzam, że aż tyle tu jest kurew.
P.S. Trzeba mieć w sobie wiele z k***y, żeby wystawiać ludziom mandaty za 'maseczki'. Jakby weszło prawo, że macie dupy dawać za hajs, to byście klęczeli na ulicy z nasmarowanymi rowami, żeby tylko premię dostać albo awans.



Nie chodziło o maseczki.

Nyrewesa

2021-12-14, 16:09
Manolito666 napisał/a:

Za brak k***a maseczki... Gdyby wam, wy telewizyjni covidioci powiedzieli, że wirus nie rozprzestrzenia się poniżej jednego metra, jutro zapie**alali byście na czworakach. I bili brawa strażnikom wiejskim, że bohatersko napie**ala tych, którzy odważyli się powstać z kolan.



Sklep jest prywatny. Właściciel sklepu może sobie zażyczyć abyś założył maskę, albo żebyś wchodził do jego sklepu tylko w czerwonej kurtce. Jak ci nie pasuje to nie wchodzisz do sklepu - proste. Skąd ta niechęć foliarzy do noszenia maseczek w miejscach publicznych, nochy na wierzchu. Wystarczy przecież regularnie myć zęby i nie będzie wam capilo z pyska do maski.

focusek

2021-12-14, 19:43
Nyrewesa napisał/a:

Sklep jest prywatny. Właściciel sklepu może sobie zażyczyć abyś założył maskę, albo żebyś wchodził do jego sklepu tylko w czerwonej kurtce. Jak ci nie pasuje to nie wchodzisz do sklepu - proste. Skąd ta niechęć foliarzy do noszenia maseczek w miejscach publicznych, nochy na wierzchu. Wystarczy przecież regularnie myć zęby i nie będzie wam capilo z pyska do maski.



ale ty jestes glupia p*zda... wlasciciel sklepu nie ma prawa odmowic sprzedazy! doucz sie k***a albo nie wychodz z kuchni. i jebie to ci z p*zdy.

Sigonek

2021-12-14, 20:14
spike2222 napisał/a:

Napisałbym, że ci foliarze posiadają IQ ameby....ale nawet ameba kieruje się absolutnie podstawowymi instynktami samozachowawczymi. A tutaj? facet, z powodu braku maseczki....atakuje pięściami policjanta, za co niemal na stówe pójdzie siedziec:D Nom debil normalnie



Morda komuchu

Ferdek5555

2021-12-14, 22:10
Coraz dziwniejsze te reklamy promocyjne na święta

bogdanboner

2021-12-16, 02:09
rafalaudi1 napisał/a:

Jak widzę dużo tu obrońców niebieskiego śmiecia. Niestety pies ma przestrzegać prawa. Obecnie brak nakazu noszenia maseczek co potwierdzają sądy. Takie śmiecie z policji i w dodatku z poldebilami że straży miejskiej chodzą i zaczepiają ludzi. Więc niech nikt nie broni tych kundli. Jak ktoś chciał iść tam do pracy to ma przestrzegać prawa A nie rozkazów dz**ki z bardziej obsranym ogonem.

zawsze jak idę na służbę, i mam do czynienia z takim ludzkim ogryzkiem, śmieciem, lumpem jak ty, z bananem na ryju napie**alam pałeczka :p

CrookerS

2021-12-16, 09:57
m.statystyka napisał/a:

Jednak nie za brak maseczki:
"- Film który powstał na interwencji z Galerii Twierdza w Zamościu w dniu 11.12.2021r. nie wygląda do końca tak jak sobie Państwo to wyobrażają. Podczas przeprowadzania interwencji, którą zapewne widzieliście NIE CHODZIŁO O MASECZKĘ !!! Powtarzam NIE chodziło o MASECZKĘ. Człowiek widoczny na nagraniu, wobec którego został użyty paralizator przed rozpoczęciem nagrywania wychodząc ze sklepu zaatakował mnie uderzając pięścią w twarz. Powód? Chciałem Pana wylegitymować w związku z jego nieodpowiednim zachowaniem na terenie Galerii - ujawnił policjant Krystian Bartoń, który próbował ujarzmić wyklinającego klienta galerii. "



Zachowanie nieodpowiednie w galerii - brak maseczki powodem do legitymowania :kawa:

m.statystyka napisał/a:

Jednak nie za brak maseczki:
"- Film który powstał na interwencji z Galerii Twierdza w Zamościu w dniu 11.12.2021r. nie wygląda do końca tak jak sobie Państwo to wyobrażają. Podczas przeprowadzania interwencji, którą zapewne widzieliście NIE CHODZIŁO O MASECZKĘ !!! Powtarzam NIE chodziło o MASECZKĘ. Człowiek widoczny na nagraniu, wobec którego został użyty paralizator przed rozpoczęciem nagrywania wychodząc ze sklepu zaatakował mnie uderzając pięścią w twarz. Powód? Chciałem Pana wylegitymować w związku z jego nieodpowiednim zachowaniem na terenie Galerii - ujawnił policjant Krystian Bartoń, który próbował ujarzmić wyklinającego klienta galerii. "



Widac ze czekali za nim. Bywam w galeriach wiec zapewne wyglafalo tak:

Ciec kazal zalozyc kaganiec, ten mu pocisnal ze ma sie ciagnac itp

Cieciuch zadzwonil na psiarnie i reszte widac na filmie. :ciasteczkowy:

Chalman napisał/a:

Brawo Policja. j***ć Januszy i grazynki
Rozliczyć to se możesz swoją starą z 500+ co najwyżej



Moja nie bierze za mnie 500+ bo jestem za stary. Ale za to twoja wraz z ojczymem maja zlota karte do spolem i miejsce w lozy :kawa:

Idz zbieraj puszki bo do konca miesiaca jeszcze daleko a żreć trzeba :ok:

Wiewór napisał/a:

Nie chodziło o maseczki.



Chodzilo. Ktos wstawil oswiadczenie komendy wyzej w komentarzach.

bogdanboner napisał/a:

zawsze jak idę na służbę, i mam do czynienia z takim ludzkim ogryzkiem, śmieciem, lumpem jak ty, z bananem na ryju napie**alam pałeczka :p



Dobrze napisales.. Paleczka... :kawa:
skoncz najpierw zawodowke, pozniej napisz mature i startuj na posade psiaka :kawa: zadna praca nie chańbi :ok:

Hańbi*

to...........10

2022-05-06, 20:10
Brawo Policja! Patologia do paki :D :D :D

Dziwi mnie tylko, że nie ma zwyczajowych komentarzy na temat koloru skóry i narodowości menelstwa robiącego dymy :D