18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piecze ją oko. A on ma skurcze nogi.

Medyk • 2021-12-13, 05:22
Szkoda że film jest ucienty. Wydaje mi się że celowo przez autora. Dowiedzieli byśmy się jaki był powód interwencji. Z kontekst walka oaseczki.



Medyk napisał/a:

No i mamy aktualizacje z kamery przemysłowej. Czekam na opinie ekspertów.




dżonyłojlker

2021-12-13, 12:57
Piwko dla milicjanta za psiknięcie babie w gały :ok:

budgie73

2021-12-13, 13:15
Podniecone 30 letnie lemingi ssą pałę i wyją z zachwytu bo zobaczyły siebie w tym maluczkim policjancie . Wy też marzycie o pale i pałowaniu ale to was, szef, bank, rodzina ,żona codziennie pałuje , frustraci.

lukaszjb

2021-12-13, 13:31
piasekmaster napisał/a:

dobrze takiemu , koniec pobłażliwości policyjnej ,



Pies cie j***ł

blokern

2021-12-13, 13:57
rafcio760 napisał/a:

Doj***li się jak zwykle o maski bo takie mają rozkazy i tyle, gdyby pan kogucik i pani kurka grzecznie je założyli skończyło by się na niczym zapewne.



a mi sie podoba ze sa jeszcze osoby ktore przeciwstawiaja sie tym poj***nym pomyslom. rafcio jestes fanem noszenia maseczek ktore gowno pomagaja w walce z pandemia a ktorych sami politycy nie nosza a innym wciskaja Twoja sprawa. jestes poslusznym kundlem ktory wykonuje rozkazy poslusznych psow rowniez Twoja sprawa. Gorzej ze przez takie ulegle kregoslupy jak Ty, policja bedzie miala coraz wiecej rozkazow jak j***ne SS.

Needtrue

2021-12-13, 14:01
Nikt nie słyszał jak kobieta mówi, że przecież założył maskę ?.. czy o co tu chodzi ??.. każą wam coś zrobić i to grzecznie robicie nie patrząc jakie to jest mądre brawa dla prawdziwych ameb i dla tych co pilnują tego chorego prawa. Każą wam siedzieć w domu to będziecie siedzieć, każą wam nie wchodzić do lasu to się grzecznie posłuchacie. POKOLENIE NIEWOLNIKÓW.

zipi

2021-12-13, 14:01
ja pie**ole, o czym w ogóle ta dyskiusja ? przecież widac odrazu ze typ który dyskutuje z policją to j***ny patus, niech takiego napie**alają bez zadnego powodu, scieki ludzkie gorsze od murzynów.

Paxiel

2021-12-13, 14:14
Ja pieprze co ja czytam tutaj. Dwóch uzbrojonych bandytów atakuje nieuzbrojonych cywili podczas zakupów , najprawdopodobniej za brak j***nego kaganca. Mężczyzna który zostal zaatakowany przez te policyjne k***y stanął w obronie swojej rodziny i wolność. A tu w komentarzach banda wypranych mózgów i świrusów broni bandytów z logiem policji. Jak by tylko ci gapie co stoją wokół pomogli ofiarze tej napaści. Ale nikt nie pomoże bo u nas w polsce jest tak ze pies może cie napie**alac, gazowac albo dusic na ziemi a ty j***ny robaku polaku nie masz prawa sie bronić. Boże gdzie ja żyję? Za co? A wszyscy co bronią tych sk***ialych psów to k***y, nieudaczniki j***ne i wszystkiego co najgorsze na nowy rok oby przytrafiło wam się coś mega przykrego. Z calego serca k***y j***ne wszystkiego co najgorsze!

Mirek19850509

2021-12-13, 14:15
N0 jak już obywatele patologi i chamów bronia ,to czas juz , już jechać do nowej Zelandi , miałem w lato ale ,chyba wyrusze ,w grudniu,trza stąd sp***alac, jak sie juz bandytów broni ,w tym kraju , :evil:

Karboksylator

2021-12-13, 14:32
Hvrittinge_sx napisał/a:

Nie można przestać stawiac oporu, bo skończymy jak Australijczycy w obozach koncentracyjnych ..... stanę pi stronie ludzi którzy walczą o swoją wolność, a tych dwóch policjantów przypomina mi panów z SS którzy wykonują najgłupszy rozkaz.



jesteś taki głupi, że aż siny

Wepss

2021-12-13, 14:37
Mirek19850509 napisał/a:

N0 jak już obywatele patologi i chamów bronia ,to czas juz , już jechać do nowej Zelandi , miałem w lato ale ,chyba wyrusze ,w grudniu,trza stąd sp***alac, jak sie juz bandytów broni ,w tym kraju ,



Zazdroszczę, też mi się marzyła NZ. Ale za biedny na to jestem. Pozdrawiam

Paxiel napisał/a:

Ja pieprze co ja czytam tutaj. Dwóch uzbrojonych bandytów atakuje nieuzbrojonych cywili podczas zakupów , najprawdopodobniej za brak j***nego kaganca. Mężczyzna który zostal zaatakowany przez te policyjne k***y stanął w obronie swojej rodziny i wolność. A tu w komentarzach banda wypranych mózgów i świrusów broni bandytów z logiem policji. Jak by tylko ci gapie co stoją wokół pomogli ofiarze tej napaści. Ale nikt nie pomoże bo u nas w polsce jest tak ze pies może cie napie**alac, gazowac albo dusic na ziemi a ty j***ny robaku polaku nie masz prawa sie bronić. Boże gdzie ja żyję? Za co? A wszyscy co bronią tych sk***ialych psów to k***y, nieudaczniki j***ne i wszystkiego co najgorsze na nowy rok oby przytrafiło wam się coś mega przykrego. Z calego serca k***y j***ne wszystkiego co najgorsze!



Jesteś takim samym bezmózgim patusem jak bohaterowie tego filmu. Do utylizacji

grubycwa

2021-12-13, 14:37
mmm ten dźwięk tasera!!! miód na moje uszy! mmmmmmm!!!!!

i tą starą k***ę też prądem!!

CrookerS

2021-12-13, 16:14
Ale wysyp covidowcow w komentarzach ja pie**ole :shock:

Nigdy nie polozymy kresu temu cyrkowi pandemicznemu z takimi kowalskimi. Mam nadzieje ze dawki szczepionek ich wyplenia :kawa:

postpost

2021-12-13, 16:15
Jest oświadczenie KGP.

Zaczęło się od prośby o maseczkę, pan bardzo stawiał opór aż popchnął gliniarza i uderzył drugiego w twarz.

Potem to co na filmie. Oboje będą mieli o czynną napaść.

I bardzo k***a dobrze.
Tego co się tutaj naoglądałem to w stanach, filmik by potrwał 10 sekund a potem dwa czarne worki.