18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piecze ją oko. A on ma skurcze nogi.

Medyk • 2021-12-13, 05:22
Szkoda że film jest ucienty. Wydaje mi się że celowo przez autora. Dowiedzieli byśmy się jaki był powód interwencji. Z kontekst walka oaseczki.



Medyk napisał/a:

No i mamy aktualizacje z kamery przemysłowej. Czekam na opinie ekspertów.




host994

2021-12-13, 10:52
Co to za sklep bo widać że mega przeceny na ciuchy?

Thennomad

2021-12-13, 10:56
Bardzo dobrze k***a. ch*j, że o jakieś sk***iałe maseczki się plują. Patola na glebę, gazem, pałą i paralizator na fino.

norbi140

2021-12-13, 11:11
host994 napisał/a:

Co to za sklep bo widać że mega przeceny na ciuchy?



Martes sport

KFazimod0

2021-12-13, 11:13
Obraza funkcjonariusza czynna napasc na funkcjonariusza chlop ma zawiasy na 100% za kawal szmatki na mordzie. Poj***ne czasy w dwie strony

spike2222

2021-12-13, 11:36
KFazimod0 napisał/a:

Obraza funkcjonariusza czynna napasc na funkcjonariusza chlop ma zawiasy na 100% za kawal szmatki na mordzie. Poj***ne czasy w dwie strony



Zawiasy to by dostał za atak na zwyklego, szarego obywatela. Za atak na funkcjonariusza na służbie, realnie może dostać wyrok bez zawiasów.

Wiewór

2021-12-13, 11:49
Brawo jechać z patusami

Quassar

2021-12-13, 11:54
Typowe: królewna p*zdolona i jej pato księciu jak już słyszę ten przepity dresiarski głos to już mnie coś w środku rozpie**ala.
Ciekawe czy już ją bije w domu czy dopiero zacznie za jakiś czas.

PANLACH

2021-12-13, 12:02
Jakby to agresywnej baby która leci z pazurami nie można było gaże psiuknąć !
A co ona lepsza czy co ?
Tylko dlatego że ma waginę?

Wepss

2021-12-13, 12:05
j***na patologia społeczna do utylizacji, Sebixy i Karyny. Do gazu z nimi.

janlew

2021-12-13, 12:09
stach_mysliwy napisał/a:

Za gazownie mojej kobiety też poszedłbym z nim na solo HWDP


No jak twoja Karyna, startuje z łapami do policjantów, to i pewnie będziesz musiał.
PS. Tylko on z tobą na solo nie idzie. Jest w pracy i użera się z durnowatą patologią, która i tak z policją nie wygra. Ale jak chcesz zarobić paralizatorem czy kulkę, to kto ci broni.

przemolob

2021-12-13, 12:14
rafcio760 napisał/a:

Doj***li się jak zwykle o maski bo takie mają rozkazy i tyle, gdyby pan kogucik i pani kurka grzecznie je założyli skończyło by się na niczym zapewne.



Wlasnie, doj***li sie, a ty to akceptujesz konformistyczna p*zdo

MisiaXD napisał/a:

Wypie**alaj.



Idz nadal opie**alaj gale swojemu mezowi policjanotowi, zapewne najlepiej na tym wyjdziesz, bo w sumie podbite oczy to mniejszy problem niz sad xd

MisiaXD napisał/a:

Wypie**alaj.



Idz nadal opie**alaj gale swojemu mezowi policjanotowi, zapewne najlepiej na tym wyjdziesz, bo w sumie podbite oczy to mniejszy problem niz sad xd

KFCnigget

2021-12-13, 12:16
przemolob napisał/a:

Wlasnie, doj***li sie, a ty to akceptujesz konformistyczna p*zdo



ale do innych się nie doj***li o brak maseczki, np. do jego królewny XD ja tam wierzę policjantowi :kawa:

Wepss

2021-12-13, 12:18
stach_mysliwy napisał/a:

Za gazownie mojej kobiety też poszedłbym z nim na solo HWDP
pie**olić konsekwencje honor najważniejszy.....



Podoba mi się to, jak wg patologii umysłowej naszego kraju napie**alanie się po ryjach, chlanie VIPów z Biedry, rzucanie butelkami w bloki i ogólnie robienie rozpie**olu jest spoko, bo HONOR BUK OJCZCYZNA. Ten Twój "honor" ch*ja jest wart. Honorowe to by było zamknięcie ryja i podanie dowodu policjantowi, jak prosi. Zwłaszcza, że gość pewnie po jakimś mefedronie czy czechu, więc interwencja była wskazana.

Mateusz21212017

2021-12-13, 12:20
stach_mysliwy napisał/a:

Za gazownie mojej kobiety też poszedłbym z nim na solo HWDP
pie**olić konsekwencje honor najważniejszy.....



Sam ze sobą idz na solo, jak gazujesz stara po fasoli.

przemolob

2021-12-13, 12:22
pie**olone gestapo, oni tez tylko wykonywali rozkazy