18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


Maniecky

2022-05-23, 19:49
k***a, ilu tu jest zj***nych Januszy ktorzy wspolczuja biednemu ojcu ze "dostal takiego syna".... pewnie tak samo zj***ni jak ten stary. Slyszeliscie dauny o czyms takim jak prawidlowe wychowanie? I od razy prostuje wy prymitywy j***ne.. prawidlowe wychowanie ≠ napie**alanie

Sawix

2022-05-23, 19:52
Daniel01 napisał/a:

dobre stare czasy..........pamiętam jak za czasów liceum ze starym na sparing wyskoczyłem.....już do mnie nie kozaczył nigdy.......



Na ojca rękę podniosłeś ? Jesteś zwykłym śmieciem

w3exe

2022-05-23, 19:54
macie film jak ojciec syna przylapal na nagrywaniu siostry? xD

MANIEKKRK

2022-05-23, 19:55
co jak co ale licze ze ktos kiedys poda adres tek k***y i stary dostanie wpie**ol jaki mu sie nalezy za bicie małolata

Kris891

2022-05-23, 19:56
Motabek1 napisał/a:

Tak to oni ... Czy ktoś ma więcej takich nagrań?



Napisz do młodego który wystawił ten filmik,może ma więcej ciekawych nagrań z własnej chaty ? :mrgreen:

skoorviel

2022-05-23, 20:04
Można dużo mówić nie znając sytuacji..
Sam mam dwójkę dzieci, ogólnie grzeczne, ułożone ale mające swoje źle dni i człowiek już czasami nie wytrzymuje, tylko że ja dzieciaka jednego czy to drugiego nie napie**alam.
Słuchając tego, mimo że nie jestem zwolennikiem kar cielesnych na dzieciach, to przypomniało mi się jak ojciec mnie napie**alał skórzanym pasem, albo kablem od tv :D to były k***a czasy i patola, ale wtedy chociaż wiedziałem, żeby zanim coś znów odpie**ole to zastanowię się dwa razy, także ten tego

tranzystor

2022-05-23, 20:06
Szczyl taki wygadany, że tylko wpie**ol jest w stanie zrobić z niego człowieka. Ma wyj***ne na szkołę, bo wg niego jest w nienormanlej rodzinie, no k***a.

Heliar

2022-05-23, 20:07
18 lat, walizy za drzwi, kop w dupę i do widzenia.

Guwnojat

2022-05-23, 20:07
Nie dostał wpie**olu bez powodu. Patus.

motorcycleman

2022-05-23, 20:08
Dzięki bogom mam normalne dzieci :D

jestemnikim

2022-05-23, 20:08
Sawix napisał/a:

Na ojca rękę podniosłeś ? Jesteś zwykłym śmieciem



Ojciec moze dziecko napie**alać ale dziecko nie moze oddać?

alucard321

2022-05-23, 20:21
Oj pamiętam. Trzeba się było staremu postawić i wyj***ć mu racucha w pysk jak skakał. Miałem jakieś 16 lat i miałem tego serdecznie dość. Też myślał, że wszystko może. Matki nie ruszał, ale dla mnie był fiutem jakich mało. Wpadł kiedyś naj***ny (a wcale często nie pił, po prostu był ch*jem). Miał problem, że słucham muzyki w słuchawkach a nie jego pie**olenia. Piznął mnie w łeb, że słuchawki spadły, następnie nogą je połamał. Straciłem panowanie i zaj***łem mu jak tylko mocno mogłem. Bardzo się zdziwił. Matka jeszcze bardziej. Od tamtej pory miałem spokój jak ręką odjął. Jak coś furzył to mu przypominałem jak mu p*zda nie chciała zejść spod oka i wszystkim mówił, że wywrócił się jak chodził po miejscowym lesie (kto go k***a kiedy w lesie widział).
Mam nadzieję że w dupie macie moja historię. Miłego brandzlowania do harda.

Kurde26

2022-05-23, 20:22
Myślę że chłopak nieźle odpie**ala w domu i prowokuje starych a potem nagrywa. Poza tym myślę że gość jest gejem i ojciec nie może się z tym pogodzić. Chyba jest niezłą gnidą jak i rodzice. Doprowadził starych do ostateczności

Syn_Milionera

2022-05-23, 20:24
Goodkat napisał/a:

a próbowałeś się chociaż wziąć za naukę? Zaskocz ojca, przynieś same piątki to ci jeszcze flaszke postawi, wydaje sie spoko ziomkiem któremu zalezy zeby cos z ciebie wyrosło



Po prostu jesteście takimi samymi patusami.

pakks

2022-05-23, 20:24
Bym chyba ch*ja młotkiem utłukł we śnie, jakby był na miejscu tego chłopaka. Strasznie mu współczuję, potem będzie mieć rozj***ną psychikę i skończy jako poj***ny oprawca jak ojciec albo odwrotnie będzie totalną ofiarą życiową bez własnego zdania z problemami lękowymi.
X