18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec bije syna

UnknownUser666 • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpie**ol od ojca


Cryo

2022-05-23, 19:00
Chciałem napisać, że syn to jakiś patus, ale jak ma się takiego poj***nego ojca, to nawet mu współczuję. Później taki chłopak odreagowuje na ulicy.

czerczil

2022-05-23, 19:01
Lam3rZ napisał/a:

wezcie wy wszyscy najezdzajacy na ojca pie**olnicie sie w glowe i nauczcie sie sluchac i myslec, a nie oceniacie po minucie co sie dzieje... Ogolnodostepna patologia w internecie, gowno rapsy nawolujace do buntu, dzieciaki to chlona jak gabka, mysla ze jest to fajne, a skoro miliony ida za tym, a rodzicow jest tylko 2ka, tzn ze pewnie te miliony maja racje... slychac ewidetnie ze to nie jest bezpodstawne napie**alanie, tylko juz poprostu z braku sil i braku opcji.... dlaczego jak zwykle nagrywane sa tylko finalne efekty, a nie cala sytuacja przed? ewidetnie prowakacja. byc moze ojciec przegial i to go posle do wiezienia, ale k***a wyobrazcie sobie teraz jaka jeszcze wieksza patologia wyrosnie z tego gnojka... I MY k***A NA NICH LEGALNIE I UCZCIWIE PRACUJEMY!!!... Z dwojga zlego, mniejsza patologia (ojciec ktory probuje za wszelka cene , by z syna cos wyroslo) i wieksza patologia (patogimbus ktory jest manipulatorem i juz od najmlodszych lat nie chce niczego sie doslownie nauczyc bo ma juz skrzywiona psychike) nalezy wybrac mniejsza patologie... mniejsze zlo...



Gamoniu ,nawet jesli mlody swiruje to takich spraw nie rozwiazuje sie tak jak jego patologiczni rodzice, ojciec wrecz zneca sie na nim razem z "madka" . Ktory normalny rodzic rzuca krzeslami i nak***ia dziaciaka jak worek bokserski?

zakmen

2022-05-23, 19:06
Wy wszyscy jesteście jacyś upośledzeni. Oby wam się nigdy dziecko nie urodziło.

SADOI

2022-05-23, 19:09
Zajebisty ASMR, bylem prawie bezstresowo wychowany i się powoli prostuje :lol: :lol: :lol:

Mladen

2022-05-23, 19:09
Przerazajace ile osob wstawia sie i broni ojca, bo "mlody leser i kombinator". Gdyby normalnie go wychowali to mlody by sie tak nie zachowywal. Przemoc i znecanie sie to nie jest rozwiazanie problemu. W momencie gdy rodzic siega po przemoc, jest przegrany jako rodzic. Mam nadzieje, ze nagrania poszly gdzies dalej i mlody znalazl pomoc. Tej k***ie ojcu zycze, zeby jakis dres lub menel zapie**olil z kolanka, a matce, ktora przyglada sie krzywdzie dziecka i znecaniu sie nad swoim dzieckiem zycze ch*ja do dupy i kotwicy w plecy. pie**olone scierwo.

Edit: Brzmi jak ta sama rodzina co kloci sie o bagaze. I niech jeszcze ktos powie, ze rodzice normalni i dbaja o dobro dziecka. Oboje rodzice do utylizacji. Wspolczuje mlodemu wychowywania sie z takim sciekiem. A kazdemu wstawiajacemu sie za rodzicami wspolczuje podobnych wzorcow i przezyc, to nie jest normalne.

Carti

2022-05-23, 19:12
Patologia, od razu na psy bym z tym nagraniem poszedł, siniaki pokazał i ojczulkowi zaj***nemu problem zrobił.

panx1905

2022-05-23, 19:12
Ja pie**ole jaki to rocznik?

Pojadę konkretem, za moich czasów to po wpie**olu od rodziców z tydzień nie chodziłem do szkoły bo nie mogłem chodzić.

Dlatego też admin wyjeb te nagrania bo tu jakaś amatora się odpie**ala.

Xs...........33

2022-05-23, 19:18
DmNQ napisał/a:

Patus j***ny. Wyborca PiSu 100%



Wyborca konfederacji 100%

Alduric

2022-05-23, 19:22
Xson33333 napisał/a:

Wyborca konfederacji 100%



Konfederacja i PIS to jedno i to samo gówno :D

Lam3rZ

2022-05-23, 19:23
czerczil napisał/a:

Gamoniu ,nawet jesli mlody swiruje to takich spraw nie rozwiazuje sie tak jak jego patologiczni rodzice, ojciec wrecz zneca sie na nim razem z "madka" . Ktory normalny rodzic rzuca krzeslami i nak***ia dziaciaka jak worek bokserski?



k***a mac... czytasz ze zrozumieniem? moze i matka tez przesadzila rzucajac krzeslo, ale ile w tym prawdy? mozemy sie tylko domyslec... ja nie powiem za mlodzika tez nie bylem swietoszkiem... przyznajac sie - kradlem rowiesnikow, w sklepach itp... ale wyszlo to na jaw, procz konkretnej lekcji od rodzicow to dostalem tez srogi wpie**ol od nich, od tamtej chwili brzydze sie przestepstwem, kradzieza itp... czasami tylko dosadne przekazanie swoich argumentow wywola jakis efekt... W dzisiejszych czasach panuje bezstresowe wychowanie + jakikolwiek brak zainteresowania dzieckiem jak sie rozwija... rodzic daje telefon/tablet/komputer by dziecko sie zajelo i nawet nie kontreoluje na jakie tresci wchodzi... i tak powstaja j***ni patusiarze

Motabek1

2022-05-23, 19:28
czerczil napisał/a:

To nie jest czasem ta sama patola,ktora kloci sie o bagaz podreczny z filmu ze strony glownej.?


Tak to oni ... Czy ktoś ma więcej takich nagrań?

Jaca34

2022-05-23, 19:29
Strugi napisał/a:

Co młody odpie**ala że ojciec z matą maja go tak dość?



zajebiste musisz miec zycie , nerwy stalowe masz :)

pyskatyyy

2022-05-23, 19:30
Elegancko, młody do utylizacji.

judasz1984

2022-05-23, 19:30
bank kolejny influencer ; specjalnie cwe* nagrywał dla dowodu . Do matki startuje z mordą , do ojca ... już później nie , stara dobra szkoła ;)

Kris891

2022-05-23, 19:49
Lam3rZ napisał/a:

..... i tak powstaja j***ni patusiarze


Patusiarze którzy oglądają filmiki na sadolu i wstawiają podobne z domu dla poklasku i chwały ? :)

Motabek1 napisał/a:

Tak to oni ... Czy ktoś ma więcej takich nagrań?



Napisz do młodego który wystawił ten filmik,może ma więcej ciekawych nagrań z własnej chaty ? :mrgreen:
X