18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy YouTube rzekomo zabija twórczość

delmonte1 • 2013-03-01, 22:02
Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.

Jeśli ktoś nie ma czasu na zbędne pie*dolenie to może obejrzeć tylko w następujących przedziałach czasowych:
0:10 - 0:35
4:10 - 5:45
6:10 - 9:10



michalx57

2013-03-01, 22:05
Mądrze gada według mnie...

LOADING...

2013-03-01, 22:12
Rock zbił majątek na subskrypcjach od gimbusów.

Wdr

2013-03-01, 22:15
niech nie pie**oli tylko niech odda k***a podatek z tego co zarabia z filmików j***ni złodzieje niech sobie k***a robia filmiki i zarabiają ale niech się z tego rozliczają!!

Ork.Fajny

2013-03-01, 22:19
Twórczość...? Ja proponuje temu gościowy i innym jemu podobnych którzy uważają że "walkthrough" to jakakolwiek twórczość, przestać zaśmiecać youtube'a czymś co i tak każdy gra sam z siebie przerobi. Są RECENZJE z urywkami gier. Nie muszę k***a oglądać 25godzin przechodzenia Gothica II by wiedzieć że to jest to coś w co chcę zagrać...
Wtedy ci prawdziwi twórcy innych, prawdziwych dzieł nie będą mieli problemów z głupkami którzy wpadli na pomysł że potrafią nagrywać coś, grając w coś...

Wdr napisał/a:

niech nie pie**oli tylko niech odda k***a podatek z tego co zarabia z filmików j***ni złodzieje niech sobie k***a robia filmiki i zarabiają ale niech się z tego rozliczają!!


Typowa mentalność socjalisty... Po co domagać się by każdy mógł mniej płacić i lepiej żyć skoro można domagać się by każdy był równo biedny...

hamusq

2013-03-01, 22:20
Nie obchodza mnie vlogerzy i ich pie**olone problemy. ch*j mu w dupe. Joł

Wdr

2013-03-01, 22:28
Ork.Fajny

jakiego k***a socjalisty człowieku?!?!?! Ty sobie sprawdz ile ten koleś zarabia z naiwności innych i nie odprowadza od tego podatku ja k***a sprzedając np skarpetki na targu muszę się rozliczac z zusami urzędami skarbowymi i innymi ch*jami a jak nie zapłacę podatku to dostane w ch*j kary i zrobie pa pa a on co? ch*ja zbija hajs i nikt go nie rozlicza to albo w tym "państwie" wszyscy płacimy równo albo są równi i równiejsi i gdzie tu jest sprawiedliwość? on zarobił 320tys złotych na swoich j***nych próżnych filmikach i nie odprowadził anie ZŁOTÓWKI z tego!!

In...........eo

2013-03-01, 22:29
@Hamousq Amen, bracie!

Ork.Fajny

2013-03-01, 22:33
Wdr, no to jest właśnie mentalność głupiego socjalisty. Uważa że system podatkowy ten jest poprawny tylko dlatego że po prostu jest. Oraz pałacie nienawiścią i właściwie chęcią mordu każdego kto chce żyć inaczej. Marks, Engels, Lenin, Stalin, Mussolini, Hitler, Zedong. Masz tu wymienione efekty tego typu ideologii i toku myślenia.

babycow

2013-03-01, 22:37
@ Wdr
Pokrec dupa przed kamerka, nakrec wstaw na jutube, tez sporo zarobisz :) . Gosciu znalazl sposob na latwy pieniadz. Cieszmy sie. Wyj***l rzad :)

Wdr

2013-03-01, 22:41
Ork.Fajny

jesteś pie**olnięty albo niedorozwinięty skoro mam już jakis system rozliczania to trzeba się go trzymac a jeśli nie jest idelany to trzeba go zmienić jeśli nie mozna go zmienić to trzeba w nim życ z nadzieją że się to zmieni a jeśli uczciwy obywatel tego kraju prowadzący biznes jest łupiony przez system naliczania to jest sprawiedliwe? nie k***a więc czemu zwykły obywatel ma być r*chany w dupę za to że przykłada się do wzrostu pkb zatrudnia kogoś tam a taki cymbał siedzi przed kompem i nagrywa i nie wkłada nic do państwa ma być ponad tym systemem?

babycow

sorry ale nie będę robił z siebie debila dla hajsu są jeszcze takie wartości jak honor ja bym się tak nie cieszył bo przez takie właśnie luki w prawie i zj***nym systemie jeden koleś się dorabia a reszta płaci za to że on mógł się dorobić inaczej byś na to spojrzał gdybyś się dowiedział że np przez jego wałkarstwo Twój Ojciec musi zapie**alać do 67 roku życia i tak własnie jest w tym kraju

Ork.Fajny

2013-03-01, 22:51
Wdr, SSmani skoro mieli rozkaz strzelania do ludzi to też wypadało im się go trzymać...?

Wdr

2013-03-01, 23:04
Ork.Fajny

k***a ale płyniesz po bandzie już....słuchaj nie wiem czy jesteś na tyle ograniczony i nie rozumujesz tego że typek w miecha zarabia jakieś teraz nawet 50tysięcy zł i nie odprowadza od tego nawet złotówki Ty prowadząc firmę która wyrabia taki zysk musisz kombinować jak poj***ny aby uciekać z dochodami kupujesz furę na firmę i inne ch*je móje bo jak przekroczysz pewien próg wpie**olą Cię do 2 filaru podatkowego i masz przejabne bo nie wiesz czy następny rok czy tam miech też będzie równie owocny! a on co? siądzie przed kompem ponapie**ala w jakieś gry ponagrywa zbiera kasę i nikt go nie rozliczy z tego a powinno tak być że skoro zarabiasz to masz obowiązek zapłacenia jakiegoś podatku od tego już mnie nie wk***iaj tym naszym systemem bo dobrze wiem że jest ch*jowy piję tylko do tego że uczciwy człowiek płaci bo nie ma innego wyjścia a on nie płaci bo co? jest lepszy jest ponad prawem?

Ork.Fajny

2013-03-01, 23:06
Wdr, to ty nie rozumiesz głupi idiotko że ja powinienem krzyczeć że chcę byc w takiej sytuacji jak on a nie krzyczeć by ktoś go okradał z pieniędzy jak mnie...

SalvaCzoko

2013-03-01, 23:07
ch*j mu głęboko do dupy, stary dziad gra w gierki, toż to żałosne.