18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy YouTube rzekomo zabija twórczość

delmonte1 • 2013-03-01, 22:02
Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.

Jeśli ktoś nie ma czasu na zbędne pie*dolenie to może obejrzeć tylko w następujących przedziałach czasowych:
0:10 - 0:35
4:10 - 5:45
6:10 - 9:10



Ml...........97

2013-03-02, 21:19
k***a zarabia duże pieniądze na tym, że siedzi na dupie i gra w jakieś j***ne gry i do tego narzeka na pracodawce... Rusz k***a dupę jednorożcu do prawdziwej pracy to sie przekonasz co to trud...

k0st4

2013-03-02, 23:07
dobra delmonte1 , daj na luz i przyznaj się że masz drugie konto i nick RockAlone2k. ;) \
Vlogi o niczym , czyli niczym więcej jak o jego twórcy (pie**olenie o sobie) i o jego pieprzeniu o dupie maryni jakimś cudem znajdują się na sadolu ;)

Sory, to jakoś się bierze z tego że nie wyobrażam sobie że mogą istnieć ludzie którzy chcą się podzielić taką pierdołą i zadają sobie zachodu by kliknąć kilkanaście razy i to przenieść na inny portal.

Marketing na tego typu portalach zresztą nie jest niczym nowym.
Zauważyliście że nie ma już np. reklam Nutelli na tv ?

Po co wydawać 10 milionów zielonych żeby wyprodukować spot telewizyjny, skoro można wydać 1 milion na pensje dla ludzi którzy będą siedzieć i uparcie wrzucać słodkie obrazki na takiego Kwejka. Pełne słodkiej apetycznej czekolady, sprawiające że masz ochotę iść do sklepu i kupić ten szajs i go wpie**olić ze świeżym chlebkiem :banany: :doggy:

To jest tylko gdybanie, delmonte1 nie musi wcale być gościem z tego vloga, ale czy istnieje 100% gwarancja , że nie ? ;)

Skromną bądź skromną, ale posiadam wiedze wystarczającą by wiedzieć że gdybym prowadził vloga, to wykorzystał bym zjawisko nazywane po polsku "niech gadają co chcą, ważne że gadają" i wrzucał bym własne materiały gdzie się tylko da, czasem nawet tworzył nutkę hejtu i skandalu pisząc pod wlepką "Patrzcie jakie ch*jowe"

Przykład: jest tu jakaś osoba która nie widziała tego pedała Luntka ?
Na czym polegał zamysł vlog'u tej całej Pani Grażynki czy jak jej tam, która hejtowała gimbusów wychwalając Chrystusa ? Za tym stali goście którzy 1. znaleźli narzędzie (grażyna) 2. stworzyli coś w klimacie skandalu 3. Wrzucili na neta pełnego sfrustrowanych ludzi. 4. Zebrali propsy np. od Youtube który to za oglądalność materiału w 100% własnego, rozdaje zielone $ dolary.
Oficjalne oświadczenia autorów vloga tej starej baby, jako że niby zrobili to by udowodnić coś komuś i z dobrego serca i ku chwale internetu wydają mi się mało realne.

Google będące właścicielem Youtube, w 2011 roku odnotowało bilion odtworzeń jakiegokolwiek materiału zamieszczonego na YT.
BILION. Nie milion ani miliard. BILION.
Reasumując, przy liczbie internautów na świecie wynoszącą ok. 2,5 miliarda osób, każdy kto używa internetu na codzień, ogląda średnio kilkaset youtubów rocznie ;] Niezły rynek.

Kliknijcie na yt. losowy odcinek jakiegoś popularnego vloga. Istnieje bardzo duża szansa, że najpierw youtube puści Ci reklame. Zbieg okoliczności ?? ;)

Za niewielki filmik nagrany kamerą, na którym kręciłem bonie dojechanym fiatem126p i który miał 350 tysięcy odsłon , dostałem dokładnie 84 dolary i 55 centów ;]

Dla porównania , Niekryty Krytyk za 6mln odsłon swojego materiału dostaje 3000$ miesięcznie.


Przepraszam niektórych z was jeśli po moim poście zaleje nas fala vlogerów ;) Napisałem to żeby co niektórzy nie dziwili się, nie sapali i ciśnieniowali kiedy na ich kochanym sadolu pojawia się szajs który nie powinien tam być. Sadistic.pl to jeden z lepszych jakościowo portali tego typu i generuje stosunkowo pokaźny ruch w sieci. Tak wyewoluował internet i nic na to nie poradzimy. Oglądamy codziennie tysiące reklam nawet o tym nie wiedząc.

Dlatego moim zdaniem, internet za X dziesiątek albo 100 lat

poprostu upadnie ;)

Ludzkość wymyśli coś innego.

Huberto88

2013-03-02, 23:49
Roboty się chyć panie Rocku a nie siedzi tylko przed tym kompem i gra za darmo bo mu sponsorzy dadzą! śmieć internetu ch*j mu w jaja.

spyyd3r

2013-03-03, 02:05
Dobrze Gosc gada ma Racje !

Lorteck91

2013-03-03, 06:20
@up hamusq Nie podoba się to wypi****laj, nikt nie zmusza Cię do oglądania... sry bro.

@up wdr Za zarobki na YT płaci się według opodatkowania danego państwa. Najmniejsza kwota jaką możesz wyciągnąć z YT to bodajże 70$. Kwota wolna od podatku wynosiła 3091zł, nawet jeśli nie przekroczysz tej kwoty to zapłacić musisz.

@up babycow znając życie, nie zarobi.

@up SalvaCzoko
Cytat:

ch*j mu głęboko do dupy, stary dziad gra w gierki, toż to żałosne.


I mówi to ktoż o takim nicku ;/

@up lajtowy Jak będziesz miał dziecko, syna. To też nie zagrasz z nim w piłkę bo to k**wa dziecinne ;[

@up Plecionkarz Wielu z nich ma pracę, studiuje. Swojego ryja byś pewnie nie pokazał, żal D*PĘ ściska ? hę ?

@up krnąbrna.parówa Widzę kolegę od Gimperra ;D miło

@up Mlody1897 Nie wypowiadaj się jak kogoś nie znasz... Ten człowiek, napracował się ciężej niż możesz sobie to wyobrazić... choć patrząc na twój wiek...

I jeszcze coś od siebie. W większości dzięki vlogerom istnieje You Tube, serwis ten byłby gównem bez osób, które wkładają trud w to co robią. Dzięki YT z kolei działa Sadistic. Wyobrażacie sobie Yt z filmikami pokroju "idzie baba ogrodem, i nadepnęła na grabie" Nie wiem czy ma ktoś pojęcie ile PRACY wymaga wrzucenie 20 min. let's play'a Rendering, obróbka audio, montowanie, uploading, intro, muzyka (za którą trzeba płacić)

Ten człowiek, którego tak zbesztaliście wkłada 3 razy więcej tej pracy niż ktokolwiek inny.
Ale co wy możecie o tym wiedzieć j***ni ignoranci!

Pewnie wielu z was hejtuje, bo k***a piwka za to są... pytam, kto jest pazerny?
j***ć vlogerów? A przy scifunie fapujecie, że k***a niby inteligentni jesteście?!

Mądrzy w ryju... Matka Szofer, Ojciec Bankomat

Dziękuję za uwagę.

hamusq

2013-03-03, 09:28
@UP Cos impreza sie nie udala? Czy dziewczyna nie dala, ze takie zale na forum?

dexter1

2013-03-03, 15:17
Standardowa śpiewka "Nie podoba się to wypie**alają" podejrzewam, że nie zadziała. Rock jest na YouTubie od około 3 może 4 lata. Te wasze wyliczenia są jakieś poj***ne. YouTube wprawdzie wypłaca jakiś chajs ale k***a z reklam. A do tej pory wy chore zazdrosne i zj***ni ludzie, którzy mają za słaby komputer aby chociaż wykorzystać Fraps albo kupić coś z AverMedia ciśniecie się na niego jak arab do bomby. Nie podoba się? Wypie**alać... Nie? To stwórz coś co będzie mogło konkurować z Rockiem, Rojem i innymi. ch*j wam w dupę chejterzy...

fejzez

2013-03-04, 03:46
@Kuriki

niestety jego "mam firmę" niczego mi nie udowadniają ;)

Uisper

2013-03-04, 22:54
Lorteck91 napisał/a:


I jeszcze coś od siebie. W większości dzięki vlogerom istnieje You Tube, serwis ten byłby gównem bez osób, które wkładają trud w to co robią. Dzięki YT z kolei działa Sadistic. Wyobrażacie sobie Yt z filmikami pokroju "idzie baba ogrodem, i nadepnęła na grabie" Nie wiem czy ma ktoś pojęcie ile PRACY wymaga wrzucenie 20 min. let's play'a Rendering, obróbka audio, montowanie, uploading, intro, muzyka (za którą trzeba płacić)



Za muzyke nie płaci, bo używa jej na licencji CC, nie wiesz, to nie gadaj. Do tego, ile wymaga pracy, montowałeś kiedyś jakikolwiek film? Jedyny trud z jego strony to nagranie, poza intrem i outrem tam nie ma prawie żadnego montażu... Bo jeśli chcesz nazwać dodanie kamerki z ramką do filmiku "montażem", to dziękuje, ale nie mamy o czym rozmawiać... Obróbka audio? Pff, gdzie? Rendering? Nazywasz czas, który trzeba przeczekać pracą? To samo z uploadem, gdzie tu praca? Do tego... Vlog, to jest k***a pamiętniczek video, a widzisz na sadistic'u coś z tego pokroju? Fakt, zdarzy sie, ale nie mów, że to napędza sadola, bo tak nie jest.
On na tym zarabia, dlatego to robi, nie jest dobrym samarytaninem, który pokazuje gry, to jest jego PRACA.
Żeby nie było, nie mam nic przeciwko panu Remigiuszowi, sam go nie oglądam, ale jeśli lubisz, proszę bardzo. Po prostu nie jestem w stanie znieść fanboyów takich ludzi.