18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy YouTube rzekomo zabija twórczość

delmonte1 • 2013-03-01, 22:02
Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.

Jeśli ktoś nie ma czasu na zbędne pie*dolenie to może obejrzeć tylko w następujących przedziałach czasowych:
0:10 - 0:35
4:10 - 5:45
6:10 - 9:10



Ludie

2013-03-02, 13:23
Gorzkie żale no life'a, smutne.

Maczug

2013-03-02, 13:26
obcy mu na czole wyrósł

T0B1

2013-03-02, 13:27
k***a jeszcze tego gówna tu brakowało. Ten koleś to typowy zapychacz jutuba. A gimby i tak siedzą 24/7 oglądając te jego wypociny i nabijając mu pieniążki z reklam.

methos23

2013-03-02, 13:30
ch*j mu w czoło pazerny i chytry dziad.

lolonzo

2013-03-02, 13:30
A pie**olisz pan

Kluska

2013-03-02, 13:32
powinno sie zabronic wrzucania takiego gówna na sadola ;/

mowie
Kod:
 wpadlo na glowna to moze sensownie cos gada...

a tu co? koles chyba dopiero co odkryl jak dziala swiat...! k***a.
serio to jakieś nowości?
maxkolonkotv mówił niedawno o rozdaniu oskarów, tutaj pojawił się art o polskich wiktorach... no tak to k***a działa. tak się steruje tymi, którzy chcą być sterowani.

od dawna rockmeni śpiewają, że słuchamy i oglądamy rzeczy, które ktoś dla nas wybrał i teraz nam mówi co mamy robić...

aveja69

2013-03-02, 13:36
On k***a myśli, że co 2 dni bd mu przybywać 200subów, z ch*ja mu się to weźmie cały youtube go k***a nie bd oglądał

sa...........os

2013-03-02, 13:38
Zarówno jego, jak i resztę tego typu kiepów podsumuję poniższym gifem.


Btw...
Ork.Fajny napisał/a:

Wdr, to ty nie rozumiesz głupi idiotko że ja powinienem krzyczeć że chcę byc w takiej sytuacji jak on a nie krzyczeć by ktoś go okradał z pieniędzy jak mnie...



Płacenie podatków to dla Ciebie okradanie z pieniędzy? Weź chłopie dorośnij, bo aż żal czytać... Wdr ma 100% racji, i nie chodzi tu o jakąś Polaczkową zawiść, a o zwykłą sprawiedliwość. Ktoś na gównie zbija majątek, nie rozlicza się z tego, a normalni obywatele muszą łoić.
Cieszycie się jak to ktoś rząd ch*ja na kasę - no zajebiście. Tylko że problemy rządu zaraz spływają na obywateli. Mam świadomość że gość jest tylko kroplą w morzu*, ale sama mentalność co poniektórych jest po prostu rozbijająca.



*Przy założeniu że prawdą jest iż nie odprowadza podatku, bo w innym przypadku zwracam honor. Co nie zmienia faktu że i tak jest zapychaczem internetu i jak wspiera wartościowe materiały na youtube i walczy z "syfilisem", to w pierwszej kolejności powinien usunąć swoje własne konto.

sztorab

2013-03-02, 13:43
Zawsze cieszy mnie jeśli film tego typu wychodzi z poczekalni. :mrgreen: Zazwyczaj jest nudny jak flaki z olejem, ale ale komentarze ;-) wyciągam zimne piwko, zakąskę i rozkoszuje się wypocinami gimbusów, hejterów oraz półinteligentów. Ahh ta nienawiść, zazdrość i najprawdziwsza w świecie głupota, cudo. Zwłaszcza radują me serce komentarze ludzi którzy są specjalistami od wszystkiego 8-) Panie i Panowie stanowicie idealny materiał na parlamentarzystów nikogo bardziej pasującego do tego grona nie uda się znaleźć w tym kraju.

Klawisz-84

2013-03-02, 13:45
Płeć Wdr
Ork.Fajny

jakiego k***a socjalisty człowieku?!?!?! Ty sobie sprawdz ile ten koleś zarabia z naiwności innych i nie odprowadza od tego podatku ja k***a sprzedając np skarpetki na targu muszę się rozliczac z zusami urzędami skarbowymi i innymi ch*jami a jak nie zapłacę podatku to dostane w ch*j kary i zrobie pa pa a on co? ch*ja zbija hajs i nikt go nie rozlicza to albo w tym "państwie" wszyscy płacimy równo albo są równi i równiejsi i gdzie tu jest sprawiedliwość? on zarobił 320tys złotych na swoich j***nych próżnych filmikach i nie odprowadził anie ZŁOTÓWKI z tego!!



Człowieku k***a czy ty pracujesz dla MF ? Do ch.. Pana ja też wykorzystuję każdą możliwą okazję by r*chać Państwo na podatkach i unikać ich płacenia. Bo che k***a żyć na normalnym poziomie nie za najniższą krajową i ch*j wie z jaką rento czy emeryturą po 70ce. Jebie mnie podejście Takich jak TY popaprańców co k***a nic nie potrafią osiągnąć a innym nie dadzą. Chcesz mieć RÓWNOŚĆ to wypier... do KOREI PÓŁNOCNEJ tam będziesz traktowany jak równy z gównem. Ot co tyle w temacie do popaprańców z poj***ną mentalnością i zawistnym ch*jem.

marfab

2013-03-02, 13:52
Z debilem w jednej rzeczy sie zgadzam kwejk to gowno.... on tez...

Onyx1

2013-03-02, 14:01
Niech się gościu tylko nie rozpie**oli. Serwisy typu "kwejk", "wykop" czy "sadistic" koncentrują rzeczy zabawne, ciekawe albo nawet głupie, ale jeżeli coś nie jest warte oglądania to nie wyjdzie z poczekalni - proste.

thewhitestar

2013-03-02, 14:08
Koleś mówi o sobie że jest twórczy i niekonwencjonalny a nagrywa... granie w gry. No faktycznie k***a niesamowita twórczość. Sam jest jutubowym śmieciem i zapychaczem a żali się na innych.

Plecionkarz

2013-03-02, 14:10
Stary ch*j a kręci filmiki adresowane do dzieci o tym jak gra w gry. Niech sp***ala z tymi wszystkimi niepokrytymi krytykami na kaukaz. Mam nadzieję, że to ich vlogowanie w końcu ch*j strzeli i zostaną na ulicy i nikt ich nie przyjmie do porządnej pracy bo żaden normalny pracodawca nie będzie chciał zatrudnić jakiegoś jutiubowego buca. Nie wiem jak można publicznie takiego pajaca z siebie robić i swój ryj pokazywać w internecie, wygłaszać swoje mądrości.