18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy YouTube rzekomo zabija twórczość

delmonte1 • 2013-03-01, 22:02
Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.

Jeśli ktoś nie ma czasu na zbędne pie*dolenie to może obejrzeć tylko w następujących przedziałach czasowych:
0:10 - 0:35
4:10 - 5:45
6:10 - 9:10



Ka...........to

2013-03-02, 15:44
Bawi mnie to że tak was dupa boli , że oni sobie zarabiają siedząc na 4 literach w domu przed kompem :)


Jak dla mnei Rock jest spoko. Rojo też. innych nie znam i możecie mnie hejtować :)

wiewiurx

2013-03-02, 16:12
Poleciał hej a pewnie typa nie znasz on na 1 półce ma więcej oryginalnych niż ty piratów na całym dysku

fejzez

2013-03-02, 16:28
Kuriki napisał/a:

@Wdr Pan Remigiusz "Rock" ma swój własny biznes i na youtube bawi się dla samej zabawy. Ot sztuka dla sztuki.

Kiedyś odkrył, że może na tym zarabiać i skorzystał. Czaisz? Można zarabiać i równocześnie bawić się. To nie jest zajęcie pozbawiające honoru ani robienie z siebie debila dla hajsu. To jest k***a szczęście!

Poza tym z tego co się orientuję to jeśli zarabia się powyżej jakiejś tam kwoty (nie pamiętam dokładnie ile ale on raczej tę kwotę przekroczył) na youtubie to trzeba się rozliczać z państwem i odprowadzać podatek. Może Rock się rozlicza może nie ale to nie powinno być obiektem twojej nienawiści i nie powinieneś ("powinnaś"? masz różowy nick więc jesteś chyba dziewczyną ale dla bezpieczeństwa pozostanę przy podstawowej formie "użytkownik") pluć jadem na człowieka, któremu się w życiu udało, a tobie nie bo masz "porombaną" ideologię.

Więcej nawet!

Pokazujesz teraz swoje ograniczone rozumowanie i głupotę m. in. przez to, że zamiast człowieka zaradnego pochwalić i wziąć przykład, postąpić podobnie by mieć lepiej w życiu to wylewasz żółć na ogarniętego człowieka, który w gruncie rzeczy jest spoko i ci nie zawinił.



jesteś w stanie udowodnić to, że ma swój biznes poza yt ? ;)
z tego co wiem choć to też nie są potwierdzone fakty w 100%
rock siedzi na piździe cały dzień w domu i napie**ala spamem na yt, robi "lajwy" i opiekuje się synem a jego żona pracuje normalnie

Mavver57

2013-03-02, 16:34
Nie rozumiem, czemu ludzi razi to, że koleś sobie nagrywa i zarabia na tym...

tool006

2013-03-02, 16:46
Z jednej strony biznes jest biznes, albo umiesz go robić, albo nie. Gość nie jest w ciemię bity, znalazł sobie odbiorców i trzepie na nich kasę. Osobiście nie lubię vlogerów, którzy śmiecą w sieci swoimi wypocinami jak to naokoło jest ch*jowo, lub że "będę gral w grę". Na mnie forsy nie zarabia, więc jebie mnie to co on sobie tam pierdzieli przed tym kompem. Ode mnie szacun, że gość znalazł sposób, żeby sobie -uwaga-uczciwie dorobić do comiesięcznej (bądź nie) pensji. Jak kogoś wkurza, że nie płaci podatków to niech smaruje donos do US.

matiget

2013-03-02, 16:47
Wyp***laj z tym na kwejka ch*j mnie obchodzi co ma do powiedzenia jakis typ po 30 ktory sie jara blokami

svitovsky

2013-03-02, 16:53
Szczerze, to kiedyś, dawno temu nawet lubiłem go oglądać, od czasu do czasu jak było coś interesującego, ale przekonałem jaki to jest hipokryta. Mówi, że nie robi nic dla pieniędzy, ok, może tak mówić człowiek, który gra w co chce/ robi co chce i wstawia filmy wtedy kiedy chce, a on ma wszystki rozplanowane żeby zgromadzić jak najwięcej widzów do danego materiału, ma pare kont z których każde objęte jest partnerem, do tego robi live, z których też ma kase. Ostatnio właśnie był live prawie pół dnia, w ramach czego miał przesłać pieniądze z tego na WOŚP, było to pareset dolarów, to można pomyśleć ile on ma dla siebie jeśli on tej kasy nie przekazuje, a często robi live, praktycznie codziennie. Nawet głupie linki, które daje pod filmami odsyłające do jakiegoś info, przechodzą przez te reklamowe serwisy, które też dają mu pieniądze... Nie wspomne o darmowym sprzęcie za pareset złoty, który dostaje do testowania. Więc niech przestanie pie**olić, bo tak pazernego człowieka to dawno nie widziałem.

Kuriki

2013-03-02, 16:58
fejzez, W którymś filmie na swoim kanale kiedyś powiedział, że on się nie martwi youtubem bo ma własną działalność niezwiązaną z youtube- jest biznesmenem czy coś. Powiedział to bo ludzie się go pytali co będzie robił gdy stanie się już stary i nie będzie ludzi na youtube obchodził, gdy dobiegnie do tej sześćdziesiątki czy jeszcze dalej. Także spoko, Rock będzie się miał dobrze jeśli chodzi o finanse i pracę. Linku do filmiku nie dam bo nie chce mi się przeszukiwać jego kanału ale ty możesz znaleźć, a na stówę gdzieś tam u niego się ten filmik wala.

rockpedał2k

2013-03-02, 17:15
Jak rock to złodziej i tylko kasę zarabia na youtube i to tyle co piosenkarze na piosenkach co tam swoje piosenki wstawiają. I to jest chamskie z jego strony że ustawił że zarabiać będzie na tych filmach co dodaje a mówi że gra dla przyjemności . Jak gra dla przyjemności to niech wyłączy reklamy to będzie najlepsze z jego strony a tak to kasy zarabia w ch*j dużo i na każdą gre ma i to edycji kolekcjonerskiej co kosztuje od 300-600 zł to pozdro i tak kupuje po 20 gier miesięcznie . To tu gimbusy nie pie**olcie że rock jest zajebisty i nie okrada ludzi. Przypomnę wam projekt Grażyna Żarko co miał za zadanie uświadomić wam że oni na tym zarabiają i to dużo a wy nic nie zrozumieliście z tego i dajecie mu zarabiać na youtubie i wykupując konto premium na twichu u rocka za 5$.

sadolfan

2013-03-02, 17:21
co za dekiel :|

Kuriki

2013-03-02, 17:30
rockpedał2k,
rockpedał2k napisał/a:

Jak rock to złodziej i tylko kasę zarabia na youtube i to tyle co piosenkarze na piosenkach co tam swoje piosenki wstawiają. I to jest chamskie z jego strony że ustawił że zarabiać będzie na tych filmach co dodaje a mówi że gra dla przyjemności . Jak gra dla przyjemności to niech wyłączy reklamy to będzie najlepsze z jego strony a tak to kasy zarabia w ch*j dużo i na każdą gre ma i to edycji kolekcjonerskiej co kosztuje od 300-600 zł to pozdro i tak kupuje po 20 gier miesięcznie . To tu gimbusy nie pie**olcie że rock jest zajebisty i nie okrada ludzi. Przypomnę wam projekt Grażyna Żarko co miał za zadanie uświadomić wam że oni na tym zarabiają i to dużo a wy nic nie zrozumieliście z tego i dajecie mu zarabiać na youtubie i wykupując konto premium na twichu u rocka za 5$.



Jak czytam takie wypociny to mi się panzerfaust w kieszeni sam ładuje.

Co on kradnie? Udowodnij.

Jest chamski bo zarabia na tym co robi? k***a mać! To ja od dziś będę operował ludzi charytatywnie albo im lody robił za darmochę. Alleluja!
Zarabianie nawet legalne to zuo! Pracujmy dla zasady! Ot, k***a mać światła myśl zidiociałego gimba.

Ps Zdaję sobie sprawę, że rockpedał2k to troll i w dodatku ch*jowy ale wiem też, że tok myślenia zaprezentowany w jego komentarzu jest podobny lub taki sam u niektórych osób dlatego poświęciłem kilkanaście sekund by wpie**olić komentarz, poza tym i tak chwilowo nic innego nie robię poza wpie**alaniem obiadu. :amused:

MudPie

2013-03-02, 18:13
Wdr napisał/a:

Ork.Fajny

jakiego k***a socjalisty człowieku?!?!?! Ty sobie sprawdz ile ten koleś zarabia z naiwności innych i nie odprowadza od tego podatku ja k***a sprzedając np skarpetki na targu muszę się rozliczac z zusami urzędami skarbowymi i innymi ch*jami a jak nie zapłacę podatku to dostane w ch*j kary i zrobie pa pa a on co? ch*ja zbija hajs i nikt go nie rozlicza to albo w tym "państwie" wszyscy płacimy równo albo są równi i równiejsi i gdzie tu jest sprawiedliwość? on zarobił 320tys złotych na swoich j***nych próżnych filmikach i nie odprowadził anie ZŁOTÓWKI z tego!!



Ale ktoś Ci broni założyć kanał na youtube, zyskać popularność i zarabiać tak jak on ? Nie wiem dlaczego mają odprowadzać z tego podatek, youtube nie jest polską firmą i nie idzie to z Polskiego budżetu. Moim zdaniem po prostu żal Ci dupę ściska że koleś nic nie robiąc trzepie kase, a Ty nie.

Uisper

2013-03-02, 19:02
Ehh ludzie... Wszyscy pie**olicie tylko o zazdrosci i kasie. Rock kreuje sie na "Wujka od Gier" dla gimbazy, jest kłamcą, do tego momentami pie**oli takie głupoty, że aż szkoda tych wszystkich dzieci co go oglądają. Jego ostatnia seria "Poranny Rock" czy jakoś tak, to też komedia, przez bodajże 2 tygodnie nagrywal je i wciskal ludziom, że nagrywa je rano. Kiedyś tam na jakimś streamie mu sie wymskło, że musi zaraz nagrać porannego vloga, wiec kończy. Oczywiście vlog stylizowany na rano, nagrany przed snem. Potem już sie przyznał, że nagrywa je przed snem. Niby nic, ale chamstwo jest w tym, że stylizował tą serie na "Poranek radiowy" wiecie, przychodzi taki prezenter radiowy rano, ludzie sie z nim utożsamiają w jakiś sposób, że też musiał tak wcześnie wstać itp. A tutaj? Ten se smacznie spał. Co również dowodzi, że roboty nie ma poza YT, bo streamuje do późna, montuje filmy na YT i z tego co gadał, rano odwozi żonę do roboty. No bez jaj, nawet mając firmę, prowadząc ją z domu, potrzeba trochę wiecej czasu. Pamiętam, że swego czasu miał fuchę w TVN Turbo, gadał chyba o grach. Brałby robotę w telewizji, mając własny biznes i cały czas zajmując się kanałem na YT? Tak, wiem bo, bo kiedyś go oglądałem. Skończyłem, bo głupoty pie**oli.

PS Oglądam "Gierki na YT" z paru wzgledów, nie po to by zagrać samemu, ale czasami po prostu nie ma możliwości zagrać, nie masz konsoli, masz słabego kompa itp. Czasami ludzie ci bardziej interesują się grami, jest ich to praca, pokazują ciekawe gry, nie tylko te z głównego nurtu które znamy wszyscy (Wonziu ), do tego są tacy, którzy faktycznie robią profesionalne recenzje, a nie Gameplaye(Arhneu ).

Re...........ms

2013-03-02, 19:35
on jest n00bem, nie potrafi grać i nie rozumie gier.. gra jak p*zda i wk***ia squad w którym gra. Nie wiem, który szanujący się gamer ogląda tego głupiego ch*ja.

ps: dz**ka się oburzyła bo w myślach już wydawał pieniążki, które zarobi na YT a tu taki ch*j... spadek. Nie dostanie tyle ile wymarzył.

negant

2013-03-02, 19:40
Trzeba będzie iść do normalnej pracy.