18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy YouTube rzekomo zabija twórczość

delmonte1 • 2013-03-01, 22:02
Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.

Jeśli ktoś nie ma czasu na zbędne pie*dolenie to może obejrzeć tylko w następujących przedziałach czasowych:
0:10 - 0:35
4:10 - 5:45
6:10 - 9:10



St...........el

2013-03-01, 23:28
Wdr napisał/a:

wdr

niech nie pie**oli tylko niech odda k***a podatek z tego co zarabia z filmików j***ni złodzieje niech sobie k***a robia filmiki i zarabiają ale niech się z tego rozliczają!!



i ktoś się oburzał o termin "polaczkowatość" ale tu idealnie pasuje. Nie mam, to trzeba zabrać innym. Można się sprzeczać, gdzie podatki powinny obowiązywać, ale to co robisz to nie jest taka dyskusja, tylko zwyczajny hejt na osobę, co osiągnęła coś w życiu (bo zdobyć taką oglądalność też nie jest tak łatwo). Naiwności? Jest demokracja i wolność wyboru. Też czasami zobaczę sobie gry, których nie kupię, a mogę zobaczyć na jego kanale.

Ork.Fajny napisał/a:

Ork.Fajny

Twórczość...? Ja proponuje temu gościowy i innym jemu podobnych którzy uważają że "walkthrough" to jakakolwiek twórczość, przestać zaśmiecać youtube'a czymś co i tak każdy gra sam z siebie przerobi. Są RECENZJE z urywkami gier. Nie muszę k***a oglądać 25godzin przechodzenia Gothica II by wiedzieć że to jest to coś w co chcę zagrać...
Wtedy ci prawdziwi twórcy innych, prawdziwych dzieł nie będą mieli problemów z głupkami którzy wpadli na pomysł że potrafią nagrywać coś, grając w coś...



Dopie**alasz się do socjalizmu, ale sam przeczysz wolności słowa i wyboru. Dziwne k***a połączenie. Zamilcz.

Kuriki

2013-03-01, 23:38
@Wdr Pan Remigiusz "Rock" ma swój własny biznes i na youtube bawi się dla samej zabawy. Ot sztuka dla sztuki.

Kiedyś odkrył, że może na tym zarabiać i skorzystał. Czaisz? Można zarabiać i równocześnie bawić się. To nie jest zajęcie pozbawiające honoru ani robienie z siebie debila dla hajsu. To jest k***a szczęście!

Poza tym z tego co się orientuję to jeśli zarabia się powyżej jakiejś tam kwoty (nie pamiętam dokładnie ile ale on raczej tę kwotę przekroczył) na youtubie to trzeba się rozliczać z państwem i odprowadzać podatek. Może Rock się rozlicza może nie ale to nie powinno być obiektem twojej nienawiści i nie powinieneś ("powinnaś"? masz różowy nick więc jesteś chyba dziewczyną ale dla bezpieczeństwa pozostanę przy podstawowej formie "użytkownik") pluć jadem na człowieka, któremu się w życiu udało, a tobie nie bo masz "porombaną" ideologię.

Więcej nawet!

Pokazujesz teraz swoje ograniczone rozumowanie i głupotę m. in. przez to, że zamiast człowieka zaradnego pochwalić i wziąć przykład, postąpić podobnie by mieć lepiej w życiu to wylewasz żółć na ogarniętego człowieka, który w gruncie rzeczy jest spoko i ci nie zawinił.

teken

2013-03-01, 23:50
Zobaczyłem Vlogera - nawet nie odpaliłem

Un_Nem

2013-03-02, 00:20
ojejku martwi sie ze go nie ogladaja bo bedzie musial j***ny nieroba do pracy zapie**alac!!!!!

tr...........ke

2013-03-02, 00:29
ojeju. Mniej kasy od gimbusów dostanie. straszne.

k1...........1c

2013-03-02, 00:32
czasem cos ciekawego nagral... "czasem" ciekawe texty szły np. grajac w bordellanda polecal ksiazki do czytania (calkiem ciekawe nawet) ale to co tu zrobił to żenada... pie**oli jakby to miało coś zmienić... za taki "płacz" ma unsuba XD

jednoręki-ujeżdżacz

2013-03-02, 00:54
delmonte1 napisał/a:

Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.

Czy Ty k***a słuchałeś co ten gość mówi przed wrzuceniem filmiku? Kilkakrotnie powtarza, że ma w dupie oglądalność.

A co do podatków, to nie wiecie czy to robi czy nie, od jakiej kwoty (ktoś nawet pie**olnął 50 tyś od paruset tyś wyświetleń ) a rozprawiacie jak stare baby na targu.

Sorry, mała poprawka. Gość ma 90mln wyświetleń a zarobił na tym jak ktoś stwierdził 320 tyś (jeszcze lepiej). Jak sprawdziłem z innego źródła http://www.wykop.pl/link/1191333/ile-zarabia-sie-na-youtubie/ wychodzi ok. 50 dolców za 100k. Więc łatwo policzyć, że kolega zarobił jakieś 13500 zł

be...........en

2013-03-02, 01:55
Stary facet prowadzi wideopamiętnik, w którym żali się, że nie jest taki fajny jak sobie wyobrażał. No rany julek.

@Wdr, mendo czerwona, przyjdzie taki dzień, że tacy jak ty zostaną rozliczeni i to nie przez US. Będziesz w siódmym niebie.

chybeck

2013-03-02, 03:34
Sllipp napisał/a:


i ktoś się oburzał o termin "polaczkowatość" ale tu idealnie pasuje.



Powinno się za to określenie oburzać i najlepiej jeszcze jakiegoś warna rzucić. Trudno to samo określenie opisać, lub znaleźć jakieś inne słowo czy związek frazeologiczny, który będzie miał ten sam wydźwięk? Szkoda, że łatwiej dyskredytować własne pochodzenie niż chwilę pomyśleć.

McMenel

2013-03-02, 08:38
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Czy Ty k***a słuchałeś co ten gość mówi przed wrzuceniem filmiku? Kilkakrotnie powtarza, że ma w dupie oglądalność.

A co do podatków, to nie wiecie czy to robi czy nie, od jakiej kwoty (ktoś nawet pie**olnął 50 tyś od paruset tyś wyświetleń ) a rozprawiacie jak stare baby na targu.

Sorry, mała poprawka. Gość ma 90mln wyświetleń a zarobił na tym jak ktoś stwierdził 320 tyś (jeszcze lepiej). Jak sprawdziłem z innego źródła http://www.wykop.pl/link/1191333/ile-zarabia-sie-na-youtubie/ wychodzi ok. 50 dolców za 100k. Więc łatwo policzyć, że kolega zarobił jakieś 13500 zł


Nie interesują mnie kobiety... Ale każdą bym r*chał... Ot taka mentalność. Wiesz powiedzieć mogę wiele rzeczy które nie są prawdą. Taka rzecz nazywa się kłamstwo i ludzie często to robią.Równie dobrze mógł powiedzieć że ma dowody na istnienie życia inteligentnego w sejmie.
Co do podatków to od każdego dochodu powinien być odciągany. Jeżeli nie jest popełnia się przestępstwo skarbowe. I nie ma to nic wspólnego z byciem socjalistą czy liberałem. Albo się żyje uczciwie zgodnie z prawem albo jest się pospolitym chamem. I proszę mi pokazać gdzie jest w prawie podatkowym ów zapis o niepłaceniu podatku do ilości wyświetleń na YT. Podpowiem nie ma. Dochód to dochód nieważne z jakiego źródła.

Deepshock

2013-03-02, 09:02
Pypeć na czole rulez.

ppm

2013-03-02, 11:27
Wdr napisał/a:

Ork.Fajny

jakiego k***a socjalisty człowieku?!?!?! Ty sobie sprawdz ile ten koleś zarabia z naiwności innych i nie odprowadza od tego podatku ja k***a sprzedając np skarpetki na targu muszę się rozliczac z zusami urzędami skarbowymi i innymi ch*jami a jak nie zapłacę podatku to dostane w ch*j kary i zrobie pa pa a on co? ch*ja zbija hajs i nikt go nie rozlicza to albo w tym "państwie" wszyscy płacimy równo albo są równi i równiejsi i gdzie tu jest sprawiedliwość? on zarobił 320tys złotych na swoich j***nych próżnych filmikach i nie odprowadził anie ZŁOTÓWKI z tego!!



Gówno wiesz dziecko. Gówno wiesz ile zarobił, mógł zarobić 100k a równie dobrze 2k. Nie masz wglądu na jego papiery więc nie pieprz, ile zarobił. Po drugie rozlicza się tak jak każdy z każdego przychodu. Po prostu cię dupa piecze, że on zarabia w taki sposób, że sie nie napracuje. sam wymyśl coś takiego a nie hejtuj wszystkich wkoło.

ds...........gr

2013-03-02, 12:45
pie**olę tych internetowych pajaców, co mają po 30 lat a zachowują się jak dzieci w przedszkolu.

siwers3

2013-03-02, 13:16
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

wychodzi ok. 50 dolców za 100k.



Ten przelicznik można sobie wsadzić głęboko w dupe.

SoapGG

2013-03-02, 13:21
Jakoś tuzy takie jak Ocelote, XboxAhoy czy Dyrus zarabiają w p*zdu kasy na streamach i YT i nikt się do nich nie przypieprza "o ten zarabia z YT co za cwe*".
POLSKA