18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nowy YouTube rzekomo zabija twórczość

delmonte1 • 2013-03-01, 22:02
Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.

Jeśli ktoś nie ma czasu na zbędne pie*dolenie to może obejrzeć tylko w następujących przedziałach czasowych:
0:10 - 0:35
4:10 - 5:45
6:10 - 9:10



Wilku220

2013-03-02, 14:16
LOADING... napisał/a:

Rock zbił majątek na subskrypcjach od gimbusów.



Subskrybujesz go?

delmonte1 napisał/a:

Wielki grajek RockAlone2k jest oburzony spadkiem oglądalności jego filmów na YouTube i krytykuje pewne serwisy internetowe.



Chyba robili Cię z przerwą na kit kat. Ciągle koleś mówi, że ma w ch*j więcej subskrybcji i wyświetleń. Mówi o syfie który robi się z YT i ma racje. Widzę że niektórzy nie mogą ogarnąć, jak ktoś wypowiada się w inteligentny sposób.

klik34

2013-03-02, 14:17
@Wdr

Przepraszam bardzo ale pie**olisz głupoty. Za tym konkretnie osobnikiem nie przepadam i nie przemawia do mnie ta stylistyka "Dobrego wujka" ale podatek to odprowadza. Sam jestem youtuberem i wiem jak to jest od kuchni. Rock jest w Agorze (sieci partnerskiej) która odprowadza miesięczny podatek za niego a on odlicza sobie roczny w PIT. Tak to działa więc nie pie**ol jak nie wiesz że on taki zły i zarabia a nie odprowadza.

suchy945

2013-03-02, 14:18
@Ork.Fajny ogarnij się kretynie. Albo płacimy wszyscy równo podatki albo won. Wytrzymam wszystko ale złodziejstwa nie zamierzam tolerować.

vico009

2013-03-02, 14:25
"typek zarabia 50 tyś w miecha" ten tekst rozj***ł mnie po całości . Chłop mieszka w blokach w mieszkaniu ma przeciętnie jeździ ch*jowym samochodem to na co wydaje te 50 tyś na krakersy ? Narzeka na oglądalność i ma racje każdy kto coś tworzy na youtube chcę żeby go oglądano . Nie odprowadza podatków to się może zgadzać ale czy nagrywanie filmów na yt jest jakąkolwiek działalnością jak ją nazwać ? Czy liczy mu się to do lat pracy , nie !! więc nie pie**olcie mi tutaj o podatkach. Jaa nie wiem aż tak bardzo was boli że ładujecie mu to 10 gr albo mniej od reklamy(hajs taki że ja pie**ole) jeżeli tak to nie oglądaj jego filmów i spokój. Te komentarze są bardziej gówniane niż to co dzisiaj zrobiłem w kiblu . Btw Niekryty zarabiał dużo wcześniej niż Rock i reklamował się pełną gęba bez żadnych wstępów :D

sa...........os

2013-03-02, 14:32
vico009 napisał/a:

Czy liczy mu się to do lat pracy , nie !!



W sumie patrząc z drugiej strony, to też sporo w tym racji.

Cytat:

Btw Niekryty zarabiał dużo wcześniej niż Rock i reklamował się pełną gęba bez żadnych wstępów :D



Heh, ten typ to mnie już drażni na całego z tym swoim pierdzieleniem. ;-) No, ale przymusu do oglądania na szczęście ni ma.

kr...........wa

2013-03-02, 14:32
ojj... hajs się nie zgadza :D

WiktorS

2013-03-02, 14:35
Hmmmm... Czyżby zagrajmerów bolała dupa? Mam nadzieję, ponieważ wk***iają mnie gry na YT. Przechodząc do rzeczy drogi Rock'u dobry kontent i tak się obroni. Wymieniłeś kolorowego, którego w ogóle nie rozumiem i zrównałeś go z AdBusterem, dlaczego..? AdBuster to jest przykład fajnego kontentu, który teraz i długo, długo później będzie "na topie". A to, że interfejs YT się zmienił i WY czyli ci najbardziej oglądani na tym tracicie, przykro mi. AdSense stał się w baaardzo popularny i żeby nagrodzić wszystkich zostały zrównane szanse :) I jeszcze raz przypomnę, dobry kontent sam się obroni.

katasz13

2013-03-02, 14:37
ch*jA ,rock w tym filmiku mówi że ma więcej subskrypcji i odtworzen niż kiedys i mówi że mu to jest nie potrzebne .Mowi o takich zbędnych ch*jach i pazernych ciotkach klotkach jak wy tu siedzący którzy subują tylko graczy którzy mają duzą oglądalność .
http://www.sadistic.pl/images/smiles/idzpan8yozz1.gif

vico009

2013-03-02, 14:45
dokładnie a jeżeli chcecie dowodów na to że po sukcesie Rocka, Roja , Tivolta innych mniejszych zagrajmerów powstaje masa nowych kanałów w których ludzie ewidentnie chcą się nachapać siana za wszelką cenę , wejdzcie sobie na ostatnie dwa filmy Roja pod banderą Inforojki. Wszystkie komentarze zaj***ne są bezczelną reklamą czasami nawet 10 kanałów w jednym komencie

NecroVision

2013-03-02, 14:47
Ktoś tam dopie**olił, że on na tych filmikach zarabia 50 kilo miesięcznie.... No pozdrawiam Cię popie**olony zjebie....
To co dostaje z Yt to jest dodatek do pensji... W jego przypadku dość spory, ale i tak dodatek k***a...
Nie jest to absolutnie podstawowe źródło utrzymania pie**oleni ignoranci :D

piter07

2013-03-02, 14:53
delmonte i na h*j takie coś tu wrzucasz pewnie nienawidzisz rocka i takie pie**olstwa tu wrzucasz szmato j***na wypie**alaj z tąd z takimi materiałami , zazdrościsz rockowi i tyle cwe*u r*chany przezs ojca w dupe

SoapGG

2013-03-02, 15:04
WiktorS napisał/a:

Mam nadzieję, ponieważ wk***iają mnie gry na YT.


Czemu niby?
Co ci przeszkadza? Nie chcesz, nie oglądaj, proste.
Bo niektóre filmiki są naprawdę niezłe, jak :

czy

delmonte1

2013-03-02, 15:07
piter07, nie będę z Tobą polemizował gdyż pływasz w zbyt płytkim brodziku intelektualnym.

Ork.Fajny

2013-03-02, 15:08
suchy945 napisał/a:

@Ork.Fajny ogarnij się kretynie. Albo płacimy wszyscy równo podatki albo won. Wytrzymam wszystko ale złodziejstwa nie zamierzam tolerować.


A to dziwne. Bo każdy mądry człowiek wie że największym złodziejstwem w tym kraju są za wysokie podatki podatki i ogólnie istnienie takich podatków jak ten dochodowy...

oc...........an

2013-03-02, 15:30
pie**ole grubego brodacza i jego problemy. Ja to bym wyj***ł wszystkie polskie "Lets play" i Minecrafty. Zaśmieca to tylko internet. j***ć vlogi!