Marzec 2017
PNWTŚRCZPTSOND
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Kwiecień 2017
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Maj 2017
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Reklama (ta ch*jowa z protestami) w realnym świecie

_RottenFetus_ • 2017-04-22, 20:46
166
Czy was też rozj***ł poziom ch*jowości nowej reklamy pepsi, gdzie tłum protestujących godzi się z policją dzięki puszcze pepsi?

Jak wiemy w USA z braku ciapatych od kilku lat radzić sobie muszą amurikanie sami. Dawniej dochodziło tylko do przypadkowych strzelanin w szkołach, czy kinach, a od paru tygodni ludzie też napie**alają się na ulicach (no im się k***a nudzi).
Jeden pan postanowił wykorzystać wiedzę z telewizji, i spróbował pogodzić dwóch typów przy użyciu pepsi. Czy mu się udało?


Tutaj ta ch*jowa oryginalna reklama:
spoiler

Szalony bieg po coś tam na dole

Sunday • 2017-04-22, 22:56
154


Podejrzewam, że po plastry i opatrunki. :amused:
Velturek • 2017-04-22, 23:10  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (32 piw)
Bieg po piwa na sadolu :amused:

Jedno zdanie - pierdylion tłumaczeń

Kt...........00 • 2017-04-22, 14:58
149
Chyba każdy widział filmik z różnymi tłumaczeniami tej samej scenki z Predatora. TU coś w podobnych klimatach:

Radosny futbol

WhiteBoy88 • 2017-04-22, 16:21
141
Tak jak w tytule :D Zjarani vs naj***ni :D

Velturek • 2017-04-22, 17:03  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (53 piw)
Popijanie wódy piwem. Ja pie**olę. Już mi się robi niedobrze...

A test niemiarodajny w ch*j.
Powinno się dać ludzi na zbliżonym poziomie umiejętności a nie losowo 4v4 gdzie nie wiadomo kto ma jakie umiejętności bo tak to w ch*j można dopie**olić amatorów z pół-profesjonalistami i sobie ustawić wynik.

Podejrzewam, że jakbym miał się ścigać samochodem na trzeźwo to bym przegrał z Hołowczycem który jest pijany i wątpię aby to było pretekstem do wyciągania wniosków, że po pijaku się lepiej prowadzi.

Do tego nie ma podanych wyników dmuchania więc równie dobrze mogą mieć 0.5 albo 1.5 promila.

Dodałbym jeszcze, że każdy inaczej reaguje na używki i znam ludzi którzy mogą wychlać litr wódy i lepiej udawać trzeźwego niż ktoś kto wypie**oli 4-pak piwa tak samo jak takich co wyjarają z wiadra gieta zioła i patrząc na nich nie kapniesz się, że są skuci jak murzyn w kajdany na plantacji bawełny a inny ściągnie buszka z blanta i oczy koloru związku radzieckiego.

No ale przynajmniej chłopaki się pobawili.

Ciężarówka na wodór.

Ve...........ek • 2017-04-22, 09:24
137
Toyota zapowiedziała właśnie swój nowy projekt pod nazwą roboczą "Portal".

Są to ciężarówki napędzane wodorem więc w 100% bez emisji żadnych trujących gazów.

Jest to stara myśl technologiczna ale nie była nigdy brana pod uwagę w ciężarówkach a jedynie w osobówkach.

Na filmiku porównanie przyśpieszenia tradycyjnego ciągnika oraz nowego napędzanego wodorem.
Masa obu, w niezj***nych jednostkach, to ok 16 ton.
Moc to 670 kuca i 1800 momentu.
Zasięg to 320km na 1 baku a przewidywana masa maksymalna całego zestawu to ok 36 ton.

miskolargol • 2017-04-22, 10:23  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (65 piw)
nic sie nie przebije dopoki ostatnia kropla ropy nie zostanie wydobyta.

wszyscy się modlili...

Halman • 2017-04-22, 17:31
134
ianmoone napisał/a:

Prawie na pewno zostanie wywalone z yt, więc tu kopia w razie czego




skutki pie**olnięcia autokaru w srogą przepaść gdzieś w tam w kolorowym świecie ...

Bo fantazja

TT4 • 2017-04-22, 06:03
115
...bo fantazja jest od tego.

Piesek atakuje gówniaka

fantastico • 2017-04-22, 11:43
104
Dziecko szarpane psem jak gałęzie porywistym wiatrem.

Titanic II

hellbwoi • 2017-04-22, 01:30
93
Dziś około godziny 19.20 czasu lokalnego prom o wdzięcznej nzawie El Volcán de Tamasite należacy do firmy ARMAS na skutek rzekomej awarii zasilania postanowił przytulić się do molo. Statek wyruszał w standardowy kurs na trasie Gran Canaria - Tenerife. Dziesięciu ze 140 pasażerów obecnych na pokładzie odniosło lekkie obrażenia.



Aterparty:



Wincyj w spojlerze

spoiler


Reakcja pasażerów po zderzeniu, raczej nie byli zadowoleni.