18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mazga50

2017-04-22, 17:00
zauważyliście, że nie ma fauli? a przynajmniej nikt nie zgłaszał...

~Velture

2017-04-22, 17:03
Popijanie wódy piwem. Ja pie**olę. Już mi się robi niedobrze...

A test niemiarodajny w ch*j.
Powinno się dać ludzi na zbliżonym poziomie umiejętności a nie losowo 4v4 gdzie nie wiadomo kto ma jakie umiejętności bo tak to w ch*j można dopie**olić amatorów z pół-profesjonalistami i sobie ustawić wynik.

Podejrzewam, że jakbym miał się ścigać samochodem na trzeźwo to bym przegrał z Hołowczycem który jest pijany i wątpię aby to było pretekstem do wyciągania wniosków, że po pijaku się lepiej prowadzi.

Do tego nie ma podanych wyników dmuchania więc równie dobrze mogą mieć 0.5 albo 1.5 promila.

Dodałbym jeszcze, że każdy inaczej reaguje na używki i znam ludzi którzy mogą wychlać litr wódy i lepiej udawać trzeźwego niż ktoś kto wypie**oli 4-pak piwa tak samo jak takich co wyjarają z wiadra gieta zioła i patrząc na nich nie kapniesz się, że są skuci jak murzyn w kajdany na plantacji bawełny a inny ściągnie buszka z blanta i oczy koloru związku radzieckiego.

No ale przynajmniej chłopaki się pobawili.

dziaad

2017-04-22, 17:05
to ich piwo ta jakaś woda chmielowa co 3% ma pewnie.

edit: sorry, znalazłem tego sikacza. jest to "Brouwers Pilsener" i ma 4,8%

~Velture

2017-04-22, 17:28
@up
Uuuuuu... 4.8... to redds się chowa :amused:

kantdupy

2017-04-22, 17:56
jakbym oglądał naszą ekstraklasę

my...........69

2017-04-22, 18:28
jedni wzięli jednego bucha drudzy wypili jedno piwo 4% i wielce im odwala

el...........wy

2017-04-22, 20:21
Velture napisał/a:

A test niemiarodajny w ch*j.



A co ty myślisz, że to było poważne badanie? Ciekawe czemu jeszcze żaden prestiżowy uniwersytet nie zajął się badaniami nad tym czy w piłkę lepiej grają najebusy czy upaleńcy :roll:

Velture napisał/a:

Do tego nie ma podanych wyników dmuchania



Są.

Velture napisał/a:

Dodałbym jeszcze, że każdy inaczej reaguje na używki



Nie no nie pie**ol :ok:

DavidYi

2017-04-22, 23:58
Powinni brać bucha i pić piwko po każdym golu, bo się pocą przy bieganiu.

jbone

2017-04-23, 13:00
test nierówny. paliłem zioło i wiem że po godzinie dojdziesz do siebie a wypij litra na pięciu i zalej piwami to jesteś na fazie cały dzień.

~Velture

2017-04-23, 13:31
@up
Po godzinie to chyba jak towar masz lewy albo tolerancja po ch*ju wysoka. Ktoś kto nie jara albo jara okazjonalnie to min 2h a potem 1h zamuły.
A litr na pięciu to tzw. "ćwiartka" na łba więc też ciężko aby cały dzień być naj***nym.

Tuzz

2017-04-23, 14:13
Velture napisał/a:

@up
litr na pięciu to tzw. "ćwiartka" na łba więc też ciężko aby cały dzień być naj***nym.


A to ciekawe :amused:

PapierowyUmysł

2017-04-23, 14:37
Up, typ dobrze prawi, wypijesz przyslowiowa cwiare I jestes naj***ny?? To szczerze wspolczuje

decode21

2017-04-23, 14:51
Tuzz napisał/a:


"litr na pięciu to tzw. "ćwiartka" na łba więc też ciężko aby cały dzień być naj***nym."
A to ciekawe :amused:



Pewnie pomyliło mu się bo dawniej w sklepie były ćwiartki czyli 0.25l potem zmienili "ćwiartkę" na 0.2l.