18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halman

2017-04-22, 16:30
Jarosław nie rozumie dlaczego nie dostanie ślubu z kotem czy co?

vigura

2017-04-22, 16:31
Pod prawie każdym postem Hejted: Jarosław, jest jego wierszyk :)

~Velture

2017-04-22, 17:01
Za mało dawał na tacę :amused:

jebiewdupelewaka

2017-04-22, 17:29
Hejted to w sumie normalny człowiek, piszę to jako katolik,
a pewnie ten cały tekst to jego przemyślenia napisane na neta pod wpływem
herakokahasz albo tradycyjnie alkochol, mimo wszystko
każdy normalny człowiek ma zawsze przemyślenia na tematy z którymi spotyka się na codzień, co nie znaczy że ogranicza się do własnego podwórka, bo potrafi spojrzeć szerzej , choćby na to co się dzieje w jego mieście, kraju , albo na świecie

lecz poj***nych naprawdę, hejterów antykatolickich jest w h*j , daleko nie trzeba patrzeć , choćby na sadolu, ale nie napiszę którzy bo zaraz jakiś admin się przyjebie,
pozostaje więc intelekt, wyczucie i mądrość w ocenie
jak wyj***ć hejtera w dupę

el...........wy

2017-04-22, 19:56
O k***a ale beka zesrałem się ze śmiechu

teken

2017-04-22, 20:22
dobrze, że zaznaczony komentarz w ramke, bo bym nie wiedział o który chodzi

Ma...........ke

2017-04-23, 00:42
@Jebiewdupelewaka

Chociażby Angel, guru wśród antyklerykałów i niespełnionych Januszy wieku średniego na tym portalu.
Jak komuś się nie podoba kościół katolicki, polecam odejść organizacja jest naprawdę paskudna a jest dużo religii na
świecie, można zostać też ateistą agnostykiem czy ch*j wie jeszcze kim i nie przejmować się religią.

Nekromantheon

2017-04-23, 01:36
według mnie religia dzieli się na dwie części, tą prawdziwą, kiedy to masz kontakt z Bogiem i go odczuwasz. oraz tą upolitycznioną, która służy atakowaniu innych. ludzie często gubią się w tym podziale.

Kubuleki

2017-04-23, 10:24
Przecież tego hejta pisała lesbijka, stąd oburzenie... naprawdę tego nie ogarnęliście?

AmE2004

2017-04-23, 11:03

Nawiązaując do tematu mam w pracy koleżanke która w sierpniu bierze ślub. Zarówno koleżanka jak i jej wybranek w kościele byli przy okazji chrztu i komuni, poglądy mają lewicowe, ale ślub muszą mieć kościelny. I zaczeło się: po co te nauki przedmałżeńskie, poco ta spowiedź, wiesz ile to kosztuje.... Osobiscie w Boga wierze, do kościoła nie chodzę, ślub miałem cywilny. Przypominam, że Kościół jak każda organizacja ma swój regulamin, a przynależność do Kościoła jest dobrowolna. Tyle w temacie.

korinogaro

2017-04-23, 12:40
Lol, ktoś chyba nie ogarnia że spowiedź jest tak naprawdę przed bogiem i ksiądz do niej nie jest potrzebny. Ktoś też nie ogarnia że najważniejszym elementem spowiedzi jest autentyczny żal za grzechy i chęć poprawy więc co tym ludziom którym jest 'odpuszczane' z tego skoro spowiedź jest nie ważna a oni sobie tylko za każdym razem dopisują do listy kłamstwo i próbę oszukania boga. PS. Jestem ateistą ale miło by było gdyby katolicy nieco lepiej znali katechezę.

htp

2017-04-23, 12:42
jebiewdupelewaka napisał/a:

Hejted to w sumie normalny człowiek, piszę to jako katolik,
a pewnie ten cały tekst to jego przemyślenia napisane na neta pod wpływem
herakokahasz albo tradycyjnie alkochol, mimo wszystko
każdy normalny człowiek ma zawsze przemyślenia na tematy z którymi spotyka się na codzień, co nie znaczy że ogranicza się do własnego podwórka, bo potrafi spojrzeć szerzej , choćby na to co się dzieje w jego mieście, kraju , albo na świecie

lecz poj***nych naprawdę, hejterów antykatolickich jest w h*j , daleko nie trzeba patrzeć , choćby na sadolu, ale nie napiszę którzy bo zaraz jakiś admin się przyjebie,
pozostaje więc intelekt, wyczucie i mądrość w ocenie
jak wyj***ć hejtera w dupę


Katolik z takim nickiem - jaki to odłam katolicyzmu?

sdstc_son

2017-04-23, 13:14
@up, żaden odłam - to typowy przedstawiciel wyznania Rzymskokatolickiego.

mazin

2017-04-23, 13:33
Dobrze, że są tacy ludzi i takie wpisy - Loaloa ma do czego walić konia.