Sierpień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Wrzesień 2016
PNWTŚRCZPTSOND
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Październik 2016
PNWTŚRCZPTSOND
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      


Taktycznie

crossdressphyxia • 2016-09-08, 20:23
1708
Nieźle to zaplanował.

kuba1393 • 2016-09-08, 22:09  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (92 piw)
up
i co zawiniesz makaron na reke ?

Zdziwiony

Angel • 2016-09-08, 13:46
508
Tłuczenie talerzy po rosyjsku

krzyks • 2016-09-08, 13:51  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (24 piw)
Na szczęście to arcoroc :mrgreen:

Popłynę skrótem

Nei • 2016-09-08, 12:25
499
Wypłynę na hardzie

Azja
ProVVe • 2016-09-08, 15:14  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (70 piw)
k***a ja nawalony lepiej ogarniam rzeczywistość...

Złodzieje

Ratoshi • 2016-09-08, 09:51
358
Złodzieje włamali się do mojego mieszkania. Nic nie zabrali. Właściwie to nawet zostawili dwie dychy i karteczkę z napisem „Tak się nie da żyć”. :oops:

They see me rollin

TT4 • 2016-09-08, 00:49
334
...they hatin... 8-)
Osobówka to Peugeot 206 sedan. Nikt nie zginął.
igorektgk • 2016-09-08, 01:13  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (49 piw)
Już ją bolało przed uderzeniem.

Co zrobić jak masz chcice

NikeR • 2016-09-08, 23:20
310
Co się odj***ło

ZygiZygi • 2016-09-08, 23:29  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (189 piw)
Jej ktoś ewidentnie błone zerwał ale k***a z mózgu. :P

Niepełnosprawna olimpiada

Anonymous • 2016-09-08, 17:14
294
Tego dowcipu nie da się do końca opisać słowami, bo wymaga gestów w "transmisji na żywo" :) I najlepiej podchmielonym rozmówcom warto jest go sprzedać - ubaw po pachy murowany :)

A więc: jesteśmy w podchmielonym towarzystwie i bełkoczemy:

Teraz przedstawię wam dyscypliny sportu dla niepełnosprawnych, a wy zgadujcie, jakie!

Jaki to sport? (Tutaj robimy ruch rąk charakterystyczny dla rozpędzania wózka inwalidzkiego, machamy nimi do przodu, jakbyśmy chcieli rozpędzić koła, po czym wykonujemy ruch podobny do kozłowania piłki i rzutu do kosza)


"Koszykówka" - odpowiada reszta upitego towarzystwa.

Dobrze, wspaniale!!! A jaki to sport? Zgadujcie !

(Tutaj znów robimy ruch rąk typowy dla rozpędzania wózka inwalidzkiego, po czym wykonujemy ruch podobny do odbicia piłki w siatkówkę sposobem górnym - paluchami)


"Siatkówka" - cieszy się całe zgromadzenie - każdy wiedział !

Rewelacja, zgadujecie wszystko! Jestem zdumiony, pora na kolejną zagadkę!

(ponownie machamy grabiami, jak każdy użytkownik wózka, po czym wykonujemy zamachy jak do tenisa z forhendu, bekhendu, tak, jak chcielibyśmy uderzyć piłkę)


"Tenis" - wszyscy zachwyceni, ze udało im się zgadnąć, wychodzimy trochę na idiotę, ale no cóż... ostatnie pytanie.

Brawo ! Ostatnie pytanie ! (i jeszcze raz napie**alamy rękami, tak, jakbyśmy siedzieli na wózku i chcieli spalić na nim gumy, po czym uderzamy się "z liścia w czoło". Potem znów symulujemy ruch napędzania wózka - i znowu napie**alamy się w czoło - i tak parę razy).

Jaki to sport niepełnosprawnych?


Cisza.

Bieg przez płotki...
~Duch • 2016-09-08, 17:35  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (37 piw)
Śmieszki poza kontrolo. I wtedy wchodze ja, cały na biało.

Kino akcji made in piwnica - "Abduction"

qqq • 2016-09-08, 17:14
291
Bywalcy harda może pamiętają mój temat sprzed roku , jak pięknie poparzyłem sobie ręce w imię kina niezależnego. Obiecałem, że wrzucę wspomniany film, kiedy będzie gotowy, i oto jest, po żmudnej postprodukcji, udało się :mrgreen:

Dysponując oszałamiającym budżetem ok. 300 złotych i ekipą liczącą w porywach 10 osób (w większości pierwszy raz przed kamerami), nagraliśmy krótkometrażowy film akcji. Postaraliśmy się tam wpakować wszystko, na co pozwalał budżet i nasza fantazja, są więc eksplozje, krew, pot, łzy, full auto i wszystko inne. Cycków nie ma, ale jak film spotka się z dobrym przyjęciem, to pogadam z damską częścią ekipy i zobaczę co da się zrobić :)



Nośnikiem akcji filmu jest temat fanatyzmu religijnego i jego tragicznych skutków. Staraliśmy się unikać bezpośrednich nawiązań, żeby film nie spadł zbyt szybko z youtubowego rowerka, ale podejrzewam, że prędzej czy później tak się stanie.

Film dostępny jest w jakości full hd 50fps, i w takiej jakości polecam oglądać. Dla imigrantów zrobiliśmy nawet napisy po angielsku. Zapraszam :)