18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Niepełnosprawna olimpiada

de...........nt • 2016-09-08, 17:14
Tego dowcipu nie da się do końca opisać słowami, bo wymaga gestów w "transmisji na żywo" :) I najlepiej podchmielonym rozmówcom warto jest go sprzedać - ubaw po pachy murowany :)

A więc: jesteśmy w podchmielonym towarzystwie i bełkoczemy:

Teraz przedstawię wam dyscypliny sportu dla niepełnosprawnych, a wy zgadujcie, jakie!

Jaki to sport? (Tutaj robimy ruch rąk charakterystyczny dla rozpędzania wózka inwalidzkiego, machamy nimi do przodu, jakbyśmy chcieli rozpędzić koła, po czym wykonujemy ruch podobny do kozłowania piłki i rzutu do kosza)


"Koszykówka" - odpowiada reszta upitego towarzystwa.

Dobrze, wspaniale!!! A jaki to sport? Zgadujcie !

(Tutaj znów robimy ruch rąk typowy dla rozpędzania wózka inwalidzkiego, po czym wykonujemy ruch podobny do odbicia piłki w siatkówkę sposobem górnym - paluchami)


"Siatkówka" - cieszy się całe zgromadzenie - każdy wiedział !

Rewelacja, zgadujecie wszystko! Jestem zdumiony, pora na kolejną zagadkę!

(ponownie machamy grabiami, jak każdy użytkownik wózka, po czym wykonujemy zamachy jak do tenisa z forhendu, bekhendu, tak, jak chcielibyśmy uderzyć piłkę)


"Tenis" - wszyscy zachwyceni, ze udało im się zgadnąć, wychodzimy trochę na idiotę, ale no cóż... ostatnie pytanie.

Brawo ! Ostatnie pytanie ! (i jeszcze raz napie**alamy rękami, tak, jakbyśmy siedzieli na wózku i chcieli spalić na nim gumy, po czym uderzamy się "z liścia w czoło". Potem znów symulujemy ruch napędzania wózka - i znowu napie**alamy się w czoło - i tak parę razy).

Jaki to sport niepełnosprawnych?


Cisza.

Bieg przez płotki...

Duch

2016-09-08, 17:35
Śmieszki poza kontrolo. I wtedy wchodze ja, cały na biało.

de...........nt

2016-09-08, 18:57
Fez napisał/a:

Śmieszki poza kontrolo. I wtedy wchodze ja, cały na biało.



Albo, napie**alając się ręką w czoło, wjeżdżasz na wózku Ty, cały na biało.

kalijanek

2016-09-08, 19:01
idź żebrać gdzie indziej

ejtsteptuhepines

2016-09-08, 20:36
Się koleżanki posikają jak im na najbliższym sabacie opowiem! Tylko jeszcze łańcuch przegryzę...

kokos_123

2016-09-08, 20:38
Teraz nich jeszcze zrobią olimpiadę dla mężczyzn, którzy czują się kobietami, lub przeszli operację, tak aby było fair.

Albo po prostu obalą segregację, bo przecież wszyscy są równie i wszyscy powinni startować razem.

Essent

2016-09-08, 21:44
Co w tym śmiesznego ?

ejtsteptuhepines

2016-09-08, 22:46
@orisuniek
Weź jakiś korespondencyjny kurs kumania żartów spełnij, bo szkoda naszego zdrowia by tłumaczyć Ci meandry żartów, niedopowiedzeń i życia na tej planecie.
A ceny nerwosolu rosną!

AmatorKrupnika

2016-09-09, 01:35
deliriumpermanent napisał/a:



Albo, napie**alając się ręką w czoło, wjeżdżasz na wózku Ty, cały na biało.


z sinym czołem:)

xFareNx

2016-09-09, 02:16
No ja czytając w sumie trochu się uśmiechnąłem, jak kto ma talent to i faktycznie może roześmiać ludzi :D

vihura

2016-09-09, 10:08
Starsze od dinozaurów

Karaluszy

2016-09-09, 13:57
ogladalem wcxoraj tenis stolowy na paraolimpiadzie.
nie moglem oprzec sie wrazeniu ze nie widzialem dawno czegos rownie zalośnie wygladajacego... i chocbym chcial byc postepowy to widok plywajacych karłow czy tenisistow na wozkach wyglada smiesznie... nie zabawnie! a smiesznie...

Moby_Dick

2016-09-09, 15:53
Opowiedziałem dzisiaj ten kawał sąsiadce, oczywiście pokazując te dyscypliny gestami.
Śmiała się do bólu, nie dała rady ustać na nogach, myślałem, że sie posika.
Po minucie otarła łzy, zakręciła kołami i pojechała wózkiem do sklepu.
Ma dystans do siebie.. A myślałem, że jebnie focha.

Winterstorm

2016-10-02, 12:56
To serio działa w podchmielonym towarzystwie. Do dziś pamiętam jak opowiedziałem to kumplom w barze, pewnie z 10 lat temu, jak wszyscy jebli śmiechem, to zostałem królem wieczoru :D