18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kino akcji made in piwnica - "Abduction"

qqq • 2016-09-08, 17:14
Bywalcy harda może pamiętają mój temat sprzed roku , jak pięknie poparzyłem sobie ręce w imię kina niezależnego. Obiecałem, że wrzucę wspomniany film, kiedy będzie gotowy, i oto jest, po żmudnej postprodukcji, udało się :mrgreen:

Dysponując oszałamiającym budżetem ok. 300 złotych i ekipą liczącą w porywach 10 osób (w większości pierwszy raz przed kamerami), nagraliśmy krótkometrażowy film akcji. Postaraliśmy się tam wpakować wszystko, na co pozwalał budżet i nasza fantazja, są więc eksplozje, krew, pot, łzy, full auto i wszystko inne. Cycków nie ma, ale jak film spotka się z dobrym przyjęciem, to pogadam z damską częścią ekipy i zobaczę co da się zrobić :)



Nośnikiem akcji filmu jest temat fanatyzmu religijnego i jego tragicznych skutków. Staraliśmy się unikać bezpośrednich nawiązań, żeby film nie spadł zbyt szybko z youtubowego rowerka, ale podejrzewam, że prędzej czy później tak się stanie.

Film dostępny jest w jakości full hd 50fps, i w takiej jakości polecam oglądać. Dla imigrantów zrobiliśmy nawet napisy po angielsku. Zapraszam :)

rz...........nu

2016-09-08, 17:26
Stary, produkcja jest na 100x lepszym poziomie niż większość gówna polsajtu i tefałenu ... Szacun i piwko

trabus

2016-09-08, 17:38
Podrzucam pomysł na kolejny scenariusz! :D Opętany żądzą władzy fanatyk religijny manipuluje rządzącymi w celu opanowania całego kraju. W swojej drodze do władzy nie cofnie się przed niczym. Nie obce mu wykorzystywanie tragicznych zdarzeń dla swoich korzyści, granie na ludzkich emocjach, zastraszenie czy najzwyklejsze kłamstwa. Na drodze zrealizowania jego marzeń i wcielenia terenu Polski do Watykanu staje dziennikarz niedużego, ale niezależnego portalu informacyjnego wraz ze wspierającą go garstką przyjaciół. Ich szanse są niewielkie wobec armii opłacanych (po 500zł) najemników. Jak potoczą się losy walki i wolność?! Przekonaj się już dziś :D

ungubungu

2016-09-08, 18:00
Ale kogoś od make upu mogliście ogarnąć, a nie mazaki.


produkcja spoko. piwko

qqq

2016-09-08, 18:14
ungubungu napisał/a:

Ale kogoś od make upu mogliście ogarnąć, a nie mazaki.



W związku z cienkim budżetem, mieliśmy do wyboru tylko obicie ryja albo mazaki (a tak właściwie to całkiem solidne farby do twarzy). Aktor się nie zgodził, no i wyszło jak wyszło. Dajcie szekle, to w następnej produkcji będzie wszystko :mrgreen:

a tak bajdełej, pan porwany ma tu gdzieś konto, niech sam się tłumaczy, czemu nie dał sobie obić ryja

radomiak1989

2016-09-08, 18:22
Film spotkał sie z dobrym przyjęciem.To kiedy drugi odcinek? namówiłeś mnie na te cycki. Dobra ide , obejrzę

TB303

2016-09-08, 18:28
Cytat:

Cycków nie ma, ale jak film spotka się z dobrym przyjęciem, to pogadam z damską częścią ekipy i zobaczę co da się zrobić


Coś czuję, że gdyby nie ten tekst, to temat nie zdobyłby tyle pochwał i piw. Spotkałby się raczej z odwrotną reakcją.
Strasznie łatwo Was kupić i zmanipulować :P
Nie mówię o wszystkich, a o większości.

Stasiek1993

2016-09-08, 18:30
@qqq Już mnie dobrze wytłumaczyłeś. Pozatym obity ryj zasłaniałby mi oczy, a musiały być widoczne, skoro nimi grałem najwięcej :)

Scartabelli

2016-09-08, 19:12
Na waszym miejscu dałbym angielskie napisy i wstawił pod angielskim tytułem. Myślę że szybko nabiłby sobie wyświetleń. Przy włączonej monetyzacji filmików kto wie... może by się za produkcję zwróciło. O ile youtube pozwoliłoby na monetyzację...

W każdym razie łapcie piwko. Należy się wam.

qqq

2016-09-08, 19:29
Scartabelli napisał/a:

Na waszym miejscu dałbym angielskie napisy i wstawił pod angielskim tytułem



Angielskie napisy są dodane, trzeba je sobie włączyć. Angielski tytuł... no nie wiem, wydaje mi się że "Abduction" jest dość angielski. :-D A monetyzacji nie będzie, głównie ze względu na politykę youtube. No i kasa z tego nie jest wcale jakaś kosmiczna, wystarczyłoby najwyżej na to, żeby porządnie opić sukces :wodka:

wulfgarval

2016-09-08, 19:43
Problem odzwierciedlenia nie leży w scenariuszu czy nagraniu.. oni są po prostu biali i to nie psuje wszystko. Biały wyglądający na dresa z allahem na dupie, to jak Al Bundy sprzedający mercedesy, a nie buty.

de...........nt

2016-09-08, 19:59
Tylko tym razem nie baw się z ogniem :)

KrisCFC

2016-09-08, 20:00
rzklanu napisał/a:

Stary, produkcja jest na 100x lepszym poziomie niż większość gówna polsajtu i tefałenu ... Szacun i piwko



Chyba dla kogoś kto ogląda tylko "seriale" na tych kanałach... ;)

mrokussw

2016-09-08, 20:12
fajne , przyjemnie sie oglada , jak na amatorska produkcje to naprawde jest na godnym poziomie :D jedyne co mnie razilo w oczy to ta bateria na tej emce :D a tak to baja , pani tez bardzo ladna

szelmo

2016-09-08, 20:14
8:58
U fuckin' cheater