18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości 2012

contowsky • 2012-11-10, 14:56
Zestawienie tego co działo się rok temu i zachęcenie do pójścia na marsz w tym roku


xts

2012-11-10, 15:17
już widzę w telewizji kiboli wielkich polskich patriotów robiących pokazówki na miarę świeczuszek w komentarzach na oneciku [*][*][*][*]

go...........et

2012-11-10, 15:26
Poszedłbym, ale nie chce być kojarzony z ćwierćinteligentnym bydłem robiącym rozpie**ol we własnym kraju i mającym się za wielkich patriotów. Poza tym, kurewsko upolitycznione zostało to święto.
ch*j wam w dupę "patrioci". Dzięki patrioci za sp***olenie zajważniejszego Polskiego święta.

JezusToŻyd

2012-11-10, 15:30
Ale szopka gazety polskiej. Mózgi wyprane maryją "królową polski" i kaczyńskim. Skoro mają podejrzenie popełnienia przestępstwa (zdrady) niech idą do prokuratury bo taki jest obowiązek. A jak nie to zamknąć ryje i wracać do lizania rowa kaczorowi.

Pater patriae

2012-11-10, 15:47
JezusToŻyd napisał/a:

Ale szopka gazety polskiej. Mózgi wyprane maryją "królową polski" i kaczyńskim. Skoro mają podejrzenie popełnienia przestępstwa (zdrady) niech idą do prokuratury bo taki jest obowiązek. A jak nie to zamknąć ryje i wracać do lizania rowa kaczorowi.



" INFO: Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie donosu p. Janusza Korwin-Mikkego na WCz. Janusza Palikota, który opowiedział się za likwidacja państwa polskiego na rzecz państwa europejskiego.

W uzasadnieniu pan prokurator Przemysław Baranowski napisał:

Brak jest przesłanek do uznania, iż objęte zamiarem Janusza Palikota było pozbawienie Polski niepodległości ze szkodą dla niej”."

Do tej prokuratury mają zgłosić, k***a?

chiver5

2012-11-10, 16:40
Nie oszukujmy się, i tak będzie rozpie**ol i wielu właśnie tylko na to czeka. Bojówki z jednej i z drugiej strony - obie strony siebie warte. Czekam na hejcioszki od prawicowych oraz jedynych słusznych... dobrze, że w Poznaniu nie ma tak wiele tego bydła, jak w Warszawie.

go...........et

2012-11-10, 16:45
pesanserinusminor napisał/a:


Polska istniej już tylko w sercach ludzi niewygodnych dla rządzących dziś zdrajców

„Demontaż państwa już się skończył. Teraz będą znikać ludzie” - Janusz Kurtyka, 06.04.2010.



Pitolisz jak nawiedzony. Mówiąc szczerze mam w dupie te marsze i wieczne jojczenie o tym, jaki to tusk zły.
Dla władzy jestem raczej wygodny, odprowadzając 32% podatku i nie wykorzystując "możliwości" systemu socjalnego, a jednak dbam o swój kraj i zależy mi na nim.

straatveger

2012-11-10, 16:45
Jerzy Urban się wybiera jutro na marsz .

pesanserinusminor

2012-11-10, 16:47
gordonviet napisał/a:


Pitolisz jak nawiedzony. Mówiąc szczerze mam w dupie te marsze i wieczne jojczenie o tym, jaki to tusk zły.
Dla władzy jestem raczej wygodny, odprowadzając 32% podatku i nie wykorzystując "możliwości" systemu socjalnego, a jednak dbam o swój kraj i zależy mi na nim.



po pierwsze jesteś śmierdzącym hanysem i nie powinieneś mieć prawa głosu

ps. widzę, że tefauen już nastroił gimbazę, lemingi i lewactwo

Mizantrop

2012-11-10, 16:48
Policja powinna mieć pozwolenie na strzelanie do tego awanturującego się motłochu. Pałkami mało boli.

Pater patriae

2012-11-10, 16:51
straatveger napisał/a:

Jerzy Urban się wybiera jutro na marsz .



I co nas to obchodzi?
Może poucz się na przyrodę zamiast trollować na sadolu, bo znowu oblejesz szóstą klasę i nie będziesz mógł się wykazać w gimnazjum...

ziutek11113

2012-11-10, 16:51
Dajcie linka do tego, na youtube

JedzMojLagier

2012-11-10, 16:54
lac holote, marsz to nie miejsce na 'awantury'