18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Marsz Niepodległości 2012

contowsky • 2012-11-10, 14:56
Zestawienie tego co działo się rok temu i zachęcenie do pójścia na marsz w tym roku


JedzMojLagier

2012-11-11, 00:35
zielak300 napisał/a:

Kogo jeszcze obchodzi polska ? ^^ Ja jestem w trakcie wyrabiania nowego obywatelstwa i sram na rzeczpospolitą.



I co ci to da ze bedziesz mial nowe obywatelstwo, i tak pozostaniesz zwyklym pomorskim smieciem, a taka wypowiedzia hanbisz cala swoja rodzine i przodkow.

Azazel91

2012-11-11, 01:09
@wiesiors4

Unia Europejska zatraca tożsamość? Ty gościu wiesz co ty piszesz w ogóle? Chyba nie bo łatwo bezmyślnie nastukać i wcisnąć enter. Otóż Unia daje dotację na promocję Polskości, serio! Jest jakiś zamek, pomnik, czy inny zabytek w Twojej wsi/mieście? Idź do tego pod kogo on podlega i spytaj się skąd są pieniądze na jego remont i/lub konserwację. Gdyby tak bardzo im chodziło o to, żebyśmy stali się jednym wielkim państwem to dlaczego pompowaliby kasę w propagowanie odrębności? Troszkę nie ma sensu, nie sądzisz? Myśl co chcesz, kocham ten kraj, uważam się za patriotę, ale UE zrobiła dla nas bardzo wiele. Możesz wątpić, podważać ile chcesz. Moja praca sprawia że widzę z czego idą pieniądze i na co.

wiesiors4

2012-11-11, 02:00
Azazel91 napisał/a:

@wiesiors4
Unia Europejska zatraca tożsamość? Ty gościu wiesz co ty piszesz w ogóle? Chyba nie bo łatwo bezmyślnie nastukać i wcisnąć enter. Otóż Unia daje dotację na promocję Polskości, serio! Jest jakiś zamek, pomnik, czy inny zabytek w Twojej wsi/mieście? Idź do tego pod kogo on podlega i spytaj się skąd są pieniądze na jego remont i/lub konserwację. Gdyby tak bardzo im chodziło o to, żebyśmy stali się jednym wielkim państwem to dlaczego pompowaliby kasę w propagowanie odrębności? Troszkę nie ma sensu, nie sądzisz? Myśl co chcesz, kocham ten kraj, uważam się za patriotę, ale UE zrobiła dla nas bardzo wiele. Możesz wątpić, podważać ile chcesz. Moja praca sprawia że widzę z czego idą pieniądze i na co.


Czytaj dokładniej. Polacy przez to, że chcą tej Europy mogą powoli zatracać swoją tożsamość narodową. Już zrozumiałeś? Cały twój wywód na marne :P
Ostatnio znalazłem ciekawe dane, z których wynikało, że daliśmy do Unii kilka miliardów więcej niż od niej dostaliśmy. Gdybym wtedy był pełnoletni głosowałbym przeciwko Unii. Przeciwko tym debilom, którzy decydują jak zakrzywiony ma być banan, ile krowa ma dać mleka, że ślimak to ryba lądowa, dziobak to lizak a świnie muszą mieszkać w oborze wyłożonej kafelkami i biorą za to grubą kasę. Polska poradziłaby sobie bez Unii. Ledwo wyszliśmy z jednej komuny to wepchaliśmy się w drugą (oczywiście nie dosłownie).

Koniec Świata

2012-11-11, 02:42
wiesiors4, Gdyby nie Unia to Polska wyglądałaby jak krater wypełniony gruzem. Te brednie (zapewne z jakichś "niezależnych" źródeł) o tym, że daliśmy do UE więcej kasy niż dostaliśmy to pijackie majaczenie.

XxxX66

2012-11-11, 11:02
Koniec Świata napisał/a:

wiesiors4,

Czy do ciebie, bałwanie, nie dociera: aborcja, eutanazja i homoseksualizm to zjawiska marginalne. Równie marginalne jak banda łysych przygłupów, miłośników austriackiego malarza, którzy mentalnie tkwią w ciemnej dupie. Tobie to śmierdzi, ale ludzie którzy w tej śmierdzącej nowoczesnej Europie mieszkają rozumieją rzeczywistość i są na wyższym poziomie cywilizacyjnym niż typowy polski narodowy Ziemowit. Tego się nie da odwrócić. Wszystkich nie zabijesz i nie przepędzisz. Hitler w imię szlachetnych celów i pozbycia się niewygodnych spraw i ludzi mordował, selekcjonował i fantazjował. Zdechł jak śmieć w swoim j***nym bunkrze, a jego poplecznicy zostali zaj***ni przez wściekły tłum, osądzeni, rozstrzelani lub powieszeni. Jego ideologia została uznana za obłąkańczy terror i wszystko co się do niej odwołuje jest marginesem i tam musi pozostać. :badyl:



To teraz ci coś powiem, program tej twojej pięknej Uni Europejskiej to nic innego jak program NSDAP, cóż za ironia.

"Jego ideologia została uznana za obłąkańczy terror i wszystko co się do niej odwołuje jest marginesem i tam musi pozostać" - ta twoja unia się do niego odwołuje czyli musi pozostać za marginesem, po prostu przeczysz sam sobie...

A co do tego twojego pie**olenia na temat mieszania europejczyków, te araby, turkowie i inne coś emigruje tam po zasiłek i tylko po to, żerują na socjaliźmie, wyniszczając od środka. Już istnieje partia, która powinna ci pasować, nie musisz czekać do usranej śmierci, Palikot chce wcielenia Polski do UE.

Koniec Świata

2012-11-11, 11:35
Program UE bazuje na programie NSDAP? :lodowka:

Ciekawe czego się dzisiaj jeszcze dowiem? Że na ciemnej stronie księżyca stacjonują komuniści? Red Sky?

XxxX66

2012-11-11, 13:06
Oczywiście, że tak. Do tego ludzie zasiadający w parlamencie UE to nie rzadko niby byli komuniści.

xts

2012-11-11, 16:18
no i zaczęło się, animalsy wielcy patrioci maszerują

MrSpook

2012-11-11, 23:31
zielak300 napisał/a:

Kogo jeszcze obchodzi polska ? ^^ Ja jestem w trakcie wyrabiania nowego obywatelstwa i sram na rzeczpospolitą.



Słowa przykładowego śmiecia, który dał się wygonić z własnego podwórka sk***ysynom, zamiast o swoje podwórko walczyć.
dz**ka intelektualno-polityczna Urban będzie z ciebie dumny!
A o tobie będą mówić tak jak Maxs o murzynach...
http://www.sadistic.pl/refleks-czarnych-vt136023,15.htm#1482162

Koniec Świata napisał/a:

Program UE bazuje na programie NSDAP? :lodowka:

Ciekawe czego się dzisiaj jeszcze dowiem? Że na ciemnej stronie księżyca stacjonują komuniści? Red Sky?



http://www.filmweb.pl/video/fragment/Otwarcie-27767
Sorry memory... jedyneczkę z przodu trzeba skreślić... Księżyc już zajęty...